4:7
    Jan NATOV
    ()

Tatran Střešovice - x3m team SSK Future 4:7
branky: 11. Martin Richter, 23. Vlastimil Princ, 25. Michal Jedlička, 31. Jan Tušek - 22. Adam Šachl, 33. Miroslav Mayer, 42. Jan Natov, 46. Michal Soukup, 53. Matyáš Vančura, 55. Miroslav Mayer, 59. Jan Natov; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 26 - Martin Beneš 27; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:5
60:00 Hodnocení trenéra domácích Zahalky: Zbytečně ztracené utkání, kdy jsme vedli 4:1, měli příležitosti, jak skore dále navýšit, kterými jsme pohrdli a soupeř své šance využil a nadšenou hrou ve třetí třetině zápas otočil.
60:00 Hodnocení trenéra hostí Mudry: Obrovská gratulace celému týmu k heroickému výkonu obzvláště ve třetí třetině. Bylo dobré, že jsme utkání po dvou třetinách nevzdali a v poslední třetině splnili veškeré taktické pokyny.
60:00 Střely celkem Tatran 31 - Future 32.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: Tatran 13 - Future 11.
60:00 Nejlepší hráči: Tatran - Deutsch, Future - Beneš.
58:37 GÓL x3m team SSK Future! 4:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov bez asistence (4:7)
58:37 Future rozhoduje do prázdné branky.
58:05 Jedlička nedokázal usměrnit balon do odkryté brány.
56:35 Tatran tlačí. Future je zavřené na vlastní půli a snaží se udržet vedení.
54:34 Timeout Tatran Střešovice
54:34 GÓL x3m team SSK Future! 4:6
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #21 Miroslav Mayer, asistoval #17 David Ryneš (4:6)
54:30 Z úniku se Future dostává do vedení. Využívá tak třetí přečíslení v rychlém sledu.
52:13 GÓL x3m team SSK Future! 4:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #12 Matyáš Vančura, asistoval #10 Daniel Rob (4:5)
52:13 Nahozený a tečovaný balon končí za Kafkova zádama.
50:00 Hra se dosti přiostřuje, je plná osobních soubojů.
49:42 Vávra ukličkoval golmana ale nedokázal již zasunout mezi tyče.
47:33 Podhráský trefuje břevno.
47:17 Tatran nedokázal v přesilovce odpovědět. Mlžeme se těšit na akční závěr!
45:43 GÓL x3m team SSK Future! 4:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Michal Soukup bez asistence (4:4)
45:43 Soukup vystihl rozehrávku a z brejku nekompromisně proměňuje.
43:48 Jedlička basebalovým způsobem efektně zakončil do boční sítě.
43:38 Tušek se krásně trefil, ale až po odpískaném faul pro hosty.
43:20 Akce střídá akci, to se nám líbí!
41:57 GÓL x3m team SSK Future! 4:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #29 Ondřej Riebauer (4:3)
41:57 Po křižné přihrávce nedal Natov Kafkovi šanci.
40:17 Hned v úvodu se Kalaš dostal ke gólovce, trefil však jen přesouvajícího se Kafku.
40:00 Střely ve druhé třetině Tatran 14 - Future 11.
39:00 Future je pod tlakem, Tatraňáci je točí na jejich polovině. Pahlena zázračně vychytal Beneš.
37:03 Klimeš z úhlu vyzkoušel Beneše, ten měl problémy.
36:44 Tatran se ubránil a hned zahrozil z protiútoku.
35:40 Tatran zatím brání pozorně. Nepouští Future k nebezpečnějšímu zakončení.
34:16 Brus si málem srazil míč do vlastní sítě. Ten jen těsně přeskočil Kafkovu branku.
32:20 GÓL x3m team SSK Future! 4:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #21 Miroslav Mayer, asistoval #7 Jiří Krečmer (4:2)
32:20 Future snižuje z nepřehledného závaru před brankou.
32:07 A mladá puška Tušek je při chuti. Tentokrát před golmnanem minul.
30:58 Timeout x3m team SSK Future
30:58 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Jan Tušek, asistoval #10 Marek Deutsch (4:1)
30:58 Deutsch našel nabíhajícího Tuška, který nedal Benešovi nejmenší šanci.
29:18 Hra se začíná přiostřovat. Hraje se ve vysokém tempu nahoru dolu. Vidíme mnoho pohledných kombinací.
26:15 Pohledná souhra Přívara Princ končí nadvakrát nepřesnou finální přihrávkou.
24:56 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #19 Jan Buchta (3:1)
24:56 Ujala se Jedličkova střela po zemi k tyčce. Chtěl to tak trefit?
23:21 Hra se oproti úvodní třetině zrychila. Vidíme mnoho šancí na obou stranách.
22:01 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Vlastimil Princ bez asistence (2:1)
22:01 Šachlovu chybu v rozehrávce nekompromisně trestá Princ.
21:06 GÓL x3m team SSK Future! 1:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #22 Adam Šachl, asistoval #29 Ondřej Riebauer (1:1)
21:06 Future začíná druhou třetinu aktivněji. Po delším zámku se ujala střela z dálky, kterou Kafka příliš neviděl.
20:00 Střely v první třetině Tatran 4 - Future 10.
19:30 Stylem pojď sem - kam jdeš prošel obranou hostí kapitán Richter. K zakončení se již nedostal.
19:10 Princ se srazil s Klimešem a nabídl hráčům Future šanci na vyrovnání. Střela mířila mimo.
18:00 Brusova střela od mantinelu vystrašila Beneše a potěšila diváky.
16:50 Tatran se s trochou štěstí přesilovce 5 na 3 ubránil. Future ji rozhodně nesehrálo špatně.
15:38 Hosté se již radovali z branky, dosáhli ji však dle posouzení rozhodčích nohou. Přesilovka pokračuje.
14:50 Kafka řeší závar před bránou faulem. Dvě minuty za něj odslouží Buchta. Následuje přesilovka 5 na 3.
12:40 'Bedla' Jedlička se předvedl střelou ze svého oblíbeného místa zpoza brány.
11:47 Rebrova nenápadná střela z dálky Kafku nepřekvapila.
10:44 DObře sehraná standardka Tatranu končí jen střelou mimo tyče.
10:18 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Martin Richter, asistoval #10 Marek Deutsch (1:0)
10:18 Richterova přesilovková střela ze středu hřiště otevírá skore
09:26 Kadoch byl příliš důrazný při napadání.
07:28 Kafka otálel s výhozem a následuje standardní situace i na druhé straně. Střela do boční sítě a hned z výhozu Přívaru vychytává Beneš!
06:48 Standardka pro domácí končí Klimešovou nepřesnou střelou vysoko nad
05:10 Lajna mladíků Vávra, Tušek, Podhráský teď Future zatápěla.
04:31 Tatranský Deutsch se dostal ke střele. Ta byla spíše ojedinělá...
02:30 Začíná se poměrně opatrně, žádný z týmů nechce udělat chybu.
00:36 Domácí vítězí na buly a trpělivě vyčkávají na šanci.
00:00 Line-up hosté: Beneš - Ryneš, Rebro - Natov, Soukup, Kalaš.
00:00 Line-up domácí: Kafka - Deutsch, Klimeš - Přívara, Richter, Princ.
00:00 Ve Střešovicích se schyluje k začátku pražského derby! Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše. Domácí v červenočerném rossonegri; hosté v černém.
00:00 Dobrý večer vážení diváci on-line přenosů z Fortuna Extraligy. Dnes se ve Střešovicích střetne domácí Tatran s šestým celkem průběžného pořadí FE, x3mteam SSK Future. Domácí tým je po nedělním utkání se Spartou oslaben o zraněného Fridricha a Ullmanna.