60
  • 60 59:04
    Ostrava

FBC BiX Ostrava - Torpedo Havířov 3:4
branky: 17. Jiří Curney, 30. Petr Krzyžanek, 45. Tomáš Lokša - 1. Michal Šmída, 8. Michal Šmída, 44. Hynek Plášek, 49. Michal Vydra; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Adam Hudec 15 - Vít Schulmeister 28; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Holovky : Trenér: 1 třetina naprosto odfláknutá, nasazení žádné, jako bychom ani nehráli. Nevím, na co hráči čekají, jestli si myslí, že play-off bude zadarmo, protože s takovým nasazením nemůžeme na play off ani pomyslet.
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Gajdoše : Hráči plnili poctivě taktické pokyny a výhru vydřeli!
60:00 Střely na branku ve 3.třetine : 11 - 6
60:00 Nejlepšími hráči utkání jsou Vít Schulmeister z Havířova a Tomáš Lokša z FBC Bix Ostrava
48:17 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Michal Vydra, asistoval #19 Miroslav Kožušník (3:4)
48:17 Střelu ze středu Vydra zyvšuje stav na 3:4
45:33 Krásnou akci předvedli Daniš T. a Lokša, ale míček za havířovského golmana nepropasovali
44:36 GÓL FBC BiX Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #11 Tomáš Lokša, asistoval #15 Dominik Hanic (3:3)
44:36 Lokša srovnává stav, když si z pozice beka sběhl před bránu
43:18 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Hynek Plášek, asistoval #81 Vít Schulmeister (2:3)
43:18 Plášek lízl skákavý výhoz gólmana a strhává vedení na stranu Havířova
42:30 Před Schulmeistrem byl závar, ale dostal se k míčku jako první
40:36 Daniš Tomáš nahrával zpoza branky před Skácelovi, ale ten míček neusměrnil do branky
40:00 Střely na branku ve 2.třetině : 7 - 5
38:20 Domácí využívali výhody před přešilovkou a hráli skoro minutu 6 na 5...následuje vyloučení Havířovského hráče
36:20 Jurčíkovu střelu Hudec vyráží ramenem
33:58 Curney Jičí nastřelil tyčku
32:43 Domácím se v přesilovce nepodařilo vstřelit branku
29:07 GÓL FBC BiX Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #8 Petr Krzyžanek, asistoval #7 Petr Skácel (2:2)
29:07 Dobrou práci odvedl clonící Curney před bránou...brankář Krzyžánkovu střelu nemohl vidět
28:53 Šmída v další šanci, tentokrát backhandem, ale stav zůstává stejný
26:34 Jurčík poslal Šmídu do brejku, ale druhému jmenovanému se nepodařilo míček zkorigovat
25:04 Krzyžánek výborně rozdává nahrávky svým spoluhráčům
21:52 Hudec chytá do rukou střelu Kubaly ze standartní situace
20:00 Střely v 1. třetině : 13 - 8
16:33 GÓL FBC BiX Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #21 Radim Polášek (1:2)
16:33 Polášek vypíchl v rohu balonek a nahrává na Curneyho před bránu
15:03 Schulmeister opět úspěšný proti tvrdé střele Poláška
14:11 Šmída nebyl daleko ke svému hattricku...trefil míček z voleje, ale letěl těsně vedle branky
10:07 Hanic se snažil o rychlý protiútok, ale jeho střela byla zblokována
09:06 Curney střílí z pravého křídla, ale brankář Havířova vyráží
07:21 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 Michal Šmída, asistoval #5 Lukáš Jurčík (0:2)
07:21 Šmída si vytýhl Hudce a s přehledem zakončuje
06:11 Daniš zkouší střílet, ale Schulmeister jeho střelu vyráží nohou
04:24 Hanic ztratil na středu hřistě míč a k šanci se dostal Kubala...střílí vysoko nad
03:33 Polášek ze středu hříště zkouší srovnat stav svou střelou zpoza těla, střílí ovšem pouze do hrudi Schulmeistera
02:10 Střelou po zemi Kožušník prověřil Hudce, ale míček chytá
00:24 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 Michal Šmída, asistoval #19 Miroslav Kožušník (0:1)
00:24 První rychlý protiútok hostí končí za zády Hudce
00:00 Line-up domácích : Hudec - Krzyžánek, Machala - Curney, Skácel, Polášek
00:00 Line-up hostí : Schulmesiter - Beneš, Frydrýšek - Šmída, Kožušník, Jurčík
00:00 Dobrý večer, vítejte na 18.kole Fortuna extraligy...hráči na hale Sareza nastupují na hříště