59
  • 59 58:26
    Torpedo

Torpedo Havířov - TJ JM Chodov 3:4
branky: 10. Jakub Kičerka, 43. Martin Varta, 53. Michal Šmída - 7. Petr Pražák, 13. Matěj Jendrišák, 55. Michal Hanic, 56. Petr Pastor; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Štěpán Laja 22 - Jan Binder 22; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2
60:00 Kometář trenéra Torpeda Jana Gajdoše: V dnešnim utkání jsme udělali spoustu individuálních chyb. K tomu se přidala naše tradiční neefektivní koncovka. Našim hráčům ve finální fázi chyběl větší hlad po zakončování.
60:00 Komentář trenéra Chodova Lukáše Procházky: Čekali jsme vyrovnaný zápas a to se potvrdilo. Musim říct, že rozhodlo větší štěstí v koncovce, že jsme tam ten rozhodující gól dotlačili my a ne soupeř. Na můj vkus jsme toho tolik nepředvedli, ale vítěyství je to cenné.
60:00 Nejlepšími hráčí dnešního utkání jsou vyhlášeni Varta Martin za domácí a Binder Jan za hostující
60:00 Střely na branky za 3. třetinu a celkově: 9:9, 25:26
59:44 Dvě šance v rychlém sledu, ani jedna neprošla přes Bindera, to mohlo rozhodnout
58:51 Havířov hraje v powerplay
58:27 Před domácí rozehrávkou zpoza Chodovské brány byl vybrán oddechový čas
58:26 Timeout Torpedo Havířov
58:00 Spolu s Havířovským útočným neúspěchem se vrací k držení míčku Chodov
57:28 Havířov u míčku, rozjíždí útok
56:35 Domácí to ještě nechtějí zabalit, ale Chodov si prozatím úspěšně drží míček na svých lopatách
55:39 Neustálé kolování míčku u Havířovské brány vytvořilo prostor pro Pastorovu úspěšnou střelu
55:38 GÓL TJ JM Chodov! 3:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #18 Petr Pastor, asistoval #8 Matěj Jendrišák (3:4)
55:20 Jak se na začátku 3. třetiny drželi v útoku spíše domácí, tak začíná nyní pronikat Chodov
54:22 Jeden jediný rychlý brejk stačil Chodovu aby vyrovnal
54:21 GÓL TJ JM Chodov! 3:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #10 Michal Hanic, asistoval #11 Michal Schwan (3:3)
52:33 Chodovská obrana nestačila dost rychle zareagovat na pronikajícího Šmídu, kterému se tentokrát podařilo Bindera obehrát
52:32 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 Michal Šmída, asistoval #5 Lukáš Jurčík (3:2)
51:09 Šmída - Varta opět v akci, bohužel Varta těsně minul míč, který jinak mohl lehce dorazit za Binderova záda
50:20 S každou uplynulou minutou se tempo hry přiostřuje v naději na možná rozhodující gól
49:43 Příliš dlouho si Kubala před Binderem chystal střelu a nakonec branku minul
48:53 Ani hra v osmi nám nepřinesli řešení do výsledku zápasu a tak se hra vrací do původního ostrého tempa
48:29 V neustálém zápolení o míček si ani jeden tým není schopen utvořit šanci
46:54 Dva hráči neunesli střet před domácí brankou a tak musel rozhodčí zasáhnout
45:45 Hráči Torpeda se nebojí dotírat ostře na Chodovské, i když jím tím mnohdy sami poskytují prostor k útoku
44:42 Domácí pokračují v ostřelování Chodovské brány, zatím bez úspěchu
42:53 Ofenzivní souhře Šmída - Varta se tentokrát zadařilo, když Binderův skok nestihl zablokovat Vartově střele cestu
42:52 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Varta, asistoval #13 Michal Šmída (2:2)
42:22 Nyní jsme byli svědky dvou Chodovských šancí, jedna zanikla v tlačenici před Lajou, druhá, Jendrišákova střela, letěla mimo
40:34 První střela 3. třetiny byla vyslána Pavlem Kožušníkem, pokryta Binderem, a doufejme že není ani poslední
40:00 Střely na brány za 2. třetinu: 9:9
39:47 Nejspíš poslední akce této třetiny z Havířovské rozehrávky skončila neúspěšně již u Chodovské obrany
39:10 Útočná souhra Šmídy a Varty málem skončila úspěchem, ale Binder se taktéž osvědčil
38:00 Ačkoliv oba týmy vyvíjejí obdivuhodnou útočnou snahu, těžko řící, zda se do konce třetiny dočkámě gólu
36:33 Nebýt bleskurychlé reakce Laji, mohl mít Pastor svoji dorážkou na kontě gól
35:03 Kubala nedosáhl na Kožušníkovu nahrávku před Chodovskou branku, která se jinak mohla proměnit v gólovou asistenci
33:46 I když se v poslední době lépe útočně prosazují hosté, oproti první třetině vidíme na obou stranách mnohem živější a akcí plnou hrou
33:25 Kowalova střela z poloviny hřiště těsně minula roh Chodovské brány
32:25 Dvě Chodovské rozehrávky zpoza Havířovské brány málem skončily úspěchem, obrana ale zapracovala dobře
31:37 Šochman sám proti ležícímu Lajovi nebyl schopen přehodit míček za jeho záda, místo toho přehodil celou bránu
31:23 Timeout TJ JM Chodov
31:17 Ostrou ofenzívou se pokusili domácí prorazit Chodovskou obranu, ale i přes mnohé střely nebyli schopni skórovat
30:33 Šochmanova crossová přihrávka k Havířovské brance nenašla nikoho na dorážku
29:10 Hostující obrana se musí neustále mít napozoru před útoky domácích, i když ti sami v nich velký úspěch nemají
27:05 Domácí si udržují útočné nasazení, částečně i díky přílišné horlivosti obránců Chodova, kteří často dělají přestupky
26:38 Kdyby Jurčíkova střela z poloviny hřiště nenarazila na lopatu jednoho z obránců, mohla dosti dobře skončit v brance
26:00 Šmída po rychlé rozehrávce zkoušel nečekanou střelou zaskočit Bindera, neúspšně
24:57 V rychlém sledu měl Chodov třikrát šanci dobře zamířit za Lajova záda, pokaždé se ovšem Havířovská obrana osvědčila
24:02 Rozhodčí musí poměrně často přerušovat hru, potyčky u branek a mantinelů nejsou zrovna nejčistší
23:20 Oba týmy se střídají v držení míčku, ale gólových příležitostí vidíme spíše pomálu
22:29 Další Kubalova střela musela být zblokována Šteglem aby neskončila v brance
21:30 Od skončení přesilovky se Chodov držel v útočných pozicích, nyní se karty obrátily
20:25 Jediná Kubalova střela nebyla dostatečná na skórování a tak 2. přesilovka Torpeda zůstává nevyužita
20:00 Střely na brány za 1. třetinu: 7:8 pro hostující
19:50 Celých 30 vteřin se podařilo Chodovu držet si míček, a tak nezbývá než čekat, jestli začátek 2. třetiny přinese zlom ve využití přesilovek
19:20 Hledání mezer v Chodovské obraně nebylo úspěšné, a míček končí na Chodovských lopatách
18:30 V přehnané útočné horlivosti se Šochman dopustil faulu, a tak mají domácí šanci před koncem třetiny vyrovnat
17:39 Ke konci třetiny dává ještě Torpedo soupeři zabrat, a není jisté, zdali se nepůjde do šaten za vyrovnaného stavu
16:10 Ani Chodov se ve své přesilovce k mnoha střelám nedostal, ale udržel si útočnou dominanci na hřišti
15:47 Šteglova nečekaná střela byla těsně zneškodněna Lajou
15:05 Chodov se snaží skórovat pomocí nahrávek před bránu, zatím ale žádný útočník nebyl včas na místě na dorážku
14:11 Po přerušení hry si Jurčík nedokázal odpustit menší úlet, a tak byl vyloučen
12:40 Pečlivě chystanou akci Chodova stačilo jen zakončit přesnou střelou, což se Jendrišákovi povedlo
12:39 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #23 Petr Pražák (1:2)
11:19 Šmídovo máchnutí hokejkou mohlo poslat Torpedo do vedení přes ležícího Bindera, jen kdyby trefil míček
09:31 Jeden úspěšně vybojovaný souboj poblíž Chodovské branky stačil Kičerkovi aby vyrovnal
09:30 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #2 Jakub Kičerka, asistoval #18 Matěj Erbs (1:1)
08:51 Na hřišti jsou sváděny mnohé boje o míček, ani jeden z týmů se ale jimi ale nedostává do výhody
06:24 Právě jsme byli svědky ukázkového obehrání brankáře dvěmi hráči, kdy zatímco brankář vyrazí proti jednomu, ten přesnou nahrávkou umožní druhému skórovat
06:23 GÓL TJ JM Chodov! 0:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #13 Petr Šochman (0:1)
05:24 Schwanova gólová příležitost bylazmařena vhodně postaveným obráncem, Chodov se ale aspoň konečně více dostává do útočného postavení
03:38 Havířovští si dobře drží míček a pečlivě si chystají situaci, Chodov zatím svoji příležitost nedostal
02:48 Přesilovka skončila s pouhými dvěmi střelami ze strany Torpeda, což se jako úspěch nazvat nedá
02:12 Varta nyní střelou z poloviny hřiště zkouší štěstí, rovněž ale neúspěšně
01:39 První přesilovková střela Mirka Kožušníka letí nad bránu, Havířovský útok zatím moc důsledný není
00:49 V situaci kdy Havířovský útočník šel sám proti Binderovi byla jeho akce nedovoleně přerušena Vaňáčem
00:21 První akci utkání zahájil Jendrišák, který málem dorazil míček do brány dříve, než ho Laja chytil
00:00 Line-up domácích: G - Laja Štěpán. O - Kowal Ondřej, Vydra Michal. Ú - Kubala Petr, Kožušník Miroslav, Kožušník Pavel.
00:00 Line-up hostujících: G - Binder Jan. O - Štegl Adam, Schubert Walter. Ú - Pražák Petr, Jendrišák Matěj, Šochman Petr.
00:00 Dobrý podvečer vážení diváci vám přeji z MSH Havířov, kde za chvíli započne utkání 15. kola Fortuna extraligy mezi Torpedem Havířov a TJ JM Chodov