4:5
    Radim KŘENEK
    (Uglanov)

Torpedo Havířov - GE-TRA Floorball club Liberec 4:5p
branky: 15. Miroslav Kožušník, 16. Miroslav Kožušník, 25. Petr Kodenko Kubala, 59. Petr Kodenko Kubala - 12. Zdeněk Vážný, 41. Marek Štěpánek, 46. Marek Štěpánek, 50. Marek Štěpánek, 64. Radim Křenek; rozhodčí: Radim Janeček - David Sekanina; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Pavel Kotula 20 - Ivan Ponomarev 27; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:3, 0:1
65:01 A já se s vámi loučím ze zklamaného Havířova, a těším se na vás tentokrát už příští rok v lednu, na viděnou
65:00 Komentář trenéra domácích, Gajdoše Jana: Zápas rozhodla druhá třetina, ve které jsme byli stoprocentně lepší, nedali jsme čtyři vyložené šance, které rozhodli zápas
65:00 Komentář trenéra hostujících, Zdeňka Skružného: Jsme rádi, že jsme dokázali porazit Pavla Kožušníka. Absolutně nervózní utkání, kdy první třetinu byl jednoznačně lepší Havířov a druhou jsme byli lepší my
65:00 Počet střel za třetí třetinu je 11:8, za prodloužení 3:1, a celkově 31:25
65:00 Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni za tým hostujících Štěpánek Marek a za domácí Kožušník Miroslav
65:00 Ukončení prodloužení
63:19 Přesně mířená střela Křenkova ukončuje toto utkání ve prospěch Liberce
63:18 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 4:5
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #12 Radim Křenek, asistoval #7 Dmitry Uglanov (4:5)
62:20 Krásná střela po rozehrávce Havířova končí v rukách brankáře
61:57 A u míčku se pořád drží Liberec, i když zatím bez větších možností skórovat
61:18 Hůzova uspěchaná střela těsně před domácí brankou ji vysoce míjí
60:25 A u míčku je Liberec, a pomalu si tvoří prostor pro střelbu
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Nicméně se dočkáme prodloužení
59:34 Atmosféra houstne spolu s počtem neúspěšných útoků domácích
58:50 Zatím to vypadá že se dočkáme prodloužení, žádný tým nemá vyloženou šanci čistě střílet
58:06 Po dlouhé sérii přihrávek Havířova se jedna dostala před Kubalu, který u branky nachystán bez potíží skóroval
58:05 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Petr Kodenko Kubala, asistoval #10 Pavel Kožušník (4:4)
57:41 Timeout Torpedo Havířov
57:33 S blížícím se koncem třetiny se stupňuje napadání a agresivita ze strany domácích, Liberec bude mít co dělat aby udržel vítězný stav
56:50 Bratři Kožušníci slušně proráží do Liberecké obrany, přes Ponomareva ale zatím neprošli
56:10 Střely, to je to co momentálně chybí Havířovskému útoku, Liberec se zatím tedy drží
54:43 I když se nyní Havířovští drží u míčku více, Liberecká obrana funguje bezchybně
53:04 Liberci nečinilo problém ve zbylé částí oslabení udržet míček od brány, a tak tedy zůstává skore utkání nezmněněno
52:08 Střel na Libereckou bránu ale zatím mnoho nevidíme,s takovou se zvrat v utkání nestane
51:05 Křenkův úlet po přerušení hry dává Havířovu možnost vyrovnat
49:43 Střelhbitá útočná souhra Štěpánka a Hůzi zastihla Kotulu nepřipraveného, a tak nebyl problém dostat míček za jeho záda
49:42 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 3:4
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #8 Marek Štěpánek, asistoval #13 Pavel Hůza (3:4)
48:41 Dlouhá přihrávka přes hřiště dostala do pozice na střelu Vážného, ten ale branku minul, ovšem na síle Libereckých útoků to neubírá
47:50 Havířov se snaží dostat znovu do vedení, prostá snaha mu ale zatím úspěch nepřináší
46:33 A značný Liberecký tlak vytvořil prostor pro další střelu, Tuhkanen ale střílí mimo branku
45:22 Pár přihrávek kolem Havířovské obrany stačilo k vytvoření dostatečné mezery pro Štěpánkovu střelu
45:21 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 3:3
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #8 Marek Štěpánek, asistoval #12 Radim Křenek (3:3)
43:46 Další Liberecká střela, tentokrát Nesměrákova, letí mimo branku Kotuly
43:15 Zatím to vypadá, že Havířovu vyhasl zápal z předchozích třetin, takto moc dlouho vedení neudrží, pokud se neseberou
41:37 Po úspěšné přesilovce Liberec bojuje o vyrovnání utkání, a to velice tvrdě, ovšem Kotula zatím Křenkovu i Drncovu střelu zblokoval
40:14 Své místo mezi ještě nerozhýbanou Havířovskou obranou si našel Štěpánek, a obehrát Kotulu již nebyl problém
40:13 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 3:2
40:00 Střely na branky za druhou třetinu dopadly lépe pro Liberec a to v těsném poměru 9:10
39:59 Charizánovo seknutí ve výhodě muselo být potrestáno, a tak může jít Liberec do šatny s šancí připravit se na nadcházející přesilovou hru
39:01 V posledních minutách se Liberec snaží zvrátit nepříznivý vývoj utkání, Havířovská hra je ovšem s málem využitelných chyb
37:45 Havířovští beci se stůj co stůj snaží udržet míček, nemají to lehké pod tlakem Libereckých útočníků, ale daří se
36:05 Kubala neprostřelil Libereckou zeď po rozehrávce před jejich brankou, a Liberec tak má možnost sám zaútočit
35:18 Hodně rychle sebou musí hýbat Havířovská obrana aby vystačilo tempu Libereckých útoků, zatím však toto úspěšně dělá
33:24 Drncova nesprávně nachystaná florbalka neodrazila rychlou nahrávku za Kotulovi záda, i tak se ale Liberec ofenzivně pomalu ale jistě vzpamatovává
33:01 Krušnou chvíli Kotulovi připravil hbitý Liberecký brejk, musel mezi svými nohami chvíli míček hledat
32:01 Hra se trochu zklidnila, na obou stranách je těžké nalézt cestu dál k soupeřově bráně
30:57 Peřkova odvážná střela z poloviny hřiště málem skončila v brance, Ponomarevovy ruce ale byly připravené zasáhnout
30:03 Havířov se stejně jako v první třetině začíná ujímat útočné převahy na hřišti, Ponomarev je vskutku pod tvrdým náporem střel
29:05 Ježek si prorazil cestu Havířovskou obrannou, ovšem bránu ve spěchu přestřelil
28:24 Po celou dobu přesilovky se Torpedu dařilo udržovat míček daleko od brány, a tak se Kotula ani moc nezapotil
26:24 Příliš tvrdě si Charizán razil útočnou cestu, a tak byl po zásluze potrestán
25:58 Dvě rozehrávky zpoza Havířovské branky měl Liberec k dispozici, ale ani jedna střela neprošla skrz obranu
24:12 Liberecká obrana očividně nebyla připravena na rychlý útok Torpeda, a Kubalova akční střela proto bezpečně skončila v síti branky
24:11 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
23:16 Charizánův a Pláškův pohotový brejk po Liberecké ztrátě míčku končí rukou Ponomareva
22:26 Nyní Krupička mohl zakončit do prázdné brány, jen kdyby nepromáchl florbalkou nadarmo
21:44 Blažek zkouší štěstí střelou, pozorného Kotulu ale nepřekvapil
20:48 Na začátku 2. třetiny se opět útočněji prosazuje Liberec. Ale na jak dlouho?
20:00 Po 1. třetině je stav střel na brány 8:6 pro domácí Torpedo
19:59 A máme za sebou první třetinu, ve které Liberecký první gól nažhavil domácí a ti začali tvrdě bojovat
19:17 A tentokrát Kubalův těžce vybojovaný míček pouze neškodně prolétl kolem Liberecké brány
18:18 Krásný Liberecký brejk zkazilo pouze Krupičkovo nevydařené zakončení
17:34 Křenkem vyslaný míček z poloviny hřiště si našel cestu až ke Kotulovi, který pohotově zasáhl
16:43 A je to opět Havířov, kdo se musí bránit, ale rovněž získává šanci využít případnou chybu Libereckých beků
15:24 Silnému tlaku ze strany Havířovského útoku se Liberečtí tentokrát neubránili, a po dvou marných šancích Mirek Kožušník konečně dobře umístil svou střelu
15:23 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Miroslav Kožušník, asistoval #10 Pavel Kožušník (2:1)
14:10 Tentokrát se role oproti prvnímu gólu utkání vyměnily, a je to Mirek Kožušník, kdo svojí střelou z rozehrávky vyrovnává
14:09 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
13:40 Obdržený gól jakoby probral Havířovské hráče, a ti se teď mnohem více opírají do útoku
11:42 Rozehrávku zpoza brány Havířova využil Vážný Zdeněk výborně umístěnou střelou z úhlu, a dostává tak Liberec do vedení
11:41 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 0:1
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #44 Jaroslav Král (0:1)
10:46 Liberečtí si získali míč z holí Havířovských beků, a Uglanovova přesná střela je jen tak tak zachycena Kotulou
09:32 Tentokrát Jurčík dostal šanci na střelu od mantinelu o rozehrávce, ta ale taktéž branku míjí
08:36 A další Liberecká střela, tentokrát od Krupičky V. letí vedle. Využijí Liberečtí útočné převahy na hřišti?
07:38 Díky malé domů ze strany Bezděčíka mohl Liberec využít rozehrávky před brankou domácích, ale nestalo se tak
06:32 Zatím ale pořád hra postrádá větší spád, akcím chybí rychlost a především úspěšné zakončení
05:05 Pomalou přihrávku Libereckých beků málem využil Varta, kdyby ovšem jeho střela neletěla mimo bránu
03:59 Ježek si tvoří výborné situace, jeho přímou střelu Kotula jen tak tak vyráží, a druhou šanci blokuje obrana
03:15 Kluchovu nahrávku před Havířovskou bránu neměl kdo tečovat, a tak první větší akce Liberce zůstává nevyužita
02:08 Zatím jsme svědky pomalejšího florbalu, kde si týmy spíše drží pozice. Pořádná akce ale bezpochyby brzy začne
00:00 Dobrý podvečer vážení diváci, vítám vás u online přenosu z utkání 13. kola Fortuna Extraligy mezi týmy Torpedo Havířov a GE-TRA Floorball club Liberec na Městské sportovní hale.
00:00 Co se line-upu hostujících týče, v bráně nastoupí Ponomarev Ivan, v obraně dvojice Nesměrák Lukáš a Krupička Jan, v útok pak Drnec Jan, Ježek Jakub a Klucho Matěj.
00:00 Na straně domácích se nám v bráně představí Kotula Pavel, obrannou dvojici tvoří Varta Martin a Jurčík Lukáš, v útoku se předvedou Kožušník Pavel, Kožušník Miroslav a Kubala Petr.