58
  • 58 57:24
    Torpedo

BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav - Torpedo Havířov 5:4
branky: 4. Jiří Bouška, 11. Ondřej Fojta, 43. Ondřej Fojta, 47. Petr Procházka, 54. Jaromír Ekl - 6. Petr Kodenko Kubala, 22. Jiří Charizan, 27. Petr Kodenko Kubala, 48. Pavel Kožušník; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Jakub Koráb 20 - Štěpán Laja 25; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích: špatný výkon ve druhé třetině nás stál skoro zápas a vyhráli jsem díky zvýšené aktivitě ve třetí třetině a na konci zápasu jsme měli i trochu štěští
60:00 Komentář trenéra Hostů:Do utkání jsme šli s cílem dobře bránit a chodit do brejků, což nám víceméně dvě třetiny vycházelo. Bohužel jsme se v utkání dopustili několika chyb, které soupeř potrestal.Navíc jsme zklamali v koncovce ve vyložených šancí.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Fojta, Pavel Kožušník
59:25 Havířov zkouší hru bez golmana
58:20 Havířov střídavě zkouší hru bez golmana, nadechuje se k závěrečnému tlaku, zatím bezúspěšně
57:24 Timeout Torpedo Havířov
57:24 Hra se od posledního vstřeleného golu domácích trochu uklidnila
53:21 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 5:4
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #9 Petr Novotný (5:4)
53:21 Ze standartní situace se po přihrávce Novotného prosazuje střelou po zemi k tyčce Ekl
52:50 Havířov od vyrovnávací branky je lepším týmem, napadá rozehru, utočí z brejků a hrozí každou svojí šancí
50:05 Aktivní napadání elitní formace Havířova v čele s bratry Kožušníky dělá problémy Boleslavi v rozehře, následně se oba bratři v šancích vystřídali, oba neúspěšně
47:19 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #19 Miroslav Kožušník (4:4)
47:19 Radost sokolů netrvala dlouho, díky důrazu před bránou se prosadil po přihrávce Kubaly Pavel Kožušník
46:58 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #24 Petr Procházka, asistoval #8 Pavel Bouška (4:3)
46:58 po chybě v rozehrávce Havířova se dostal k míčku Pavel Bouška, našel volného Procházku, který prostřelil Láju
46:40 Z čista jasna se před Korábem objevil M.Kožušník, Koráb ale pozorný
44:30 Havířov se ve třetí třetině do golové šance nedostal, pozornost Korába vyzkoušeli střelami ze střední vzdálenosti bratři Kožušníkové, ale neúspěšně
42:40 Boleslavi vstřelený gol vlil krev do žil, do šance se postupně dostali Novotný, J.Bouška, Lája chytá
42:20 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 3:3
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #8 Pavel Bouška (3:3)
42:20 Po Procházkově schození na mantinel , kde byl Bouška a vzápětí našel v rohu volného Fojtu, posledně jmenovaný se prokličkoval až před bránu, kde pověsil míček nad Lájovo rameno
41:47 do šance se dostal domácí Heczko, jeho pokus se mezi tyče také nevešel
41:00 Do šance se tlačil Ekl, neúspěšně, na druhé straně utekl po mantinelu Charizán, jeho střela se mezi tyče nevešla
40:01 Na buly opět Slaný proti M.Kožušníkovi a podruhé úspěšný domácí obránce SLaný
40:00 Střely na bránu: 7:9
38:05 Domácí ani za neustálého podporování domácím fanclubem nedokáží najít recept na dobře připravenou obranu hostů
36:15 Nepřesnosti na obou stranách ubírání na kvalitě hry a diváci v hale se musí nudit
35:10 Boleslav se nepřesnými přihrávky připravuje o šance k vyrování
33:40 Ke střele se dostal domácí Heczko, jeho pokus ale pokryl Laja, v zápětí měl šanci k vyrovnání Ekl, ani on nebyl úspěšný
31:16 hosté jsou v plném počtu
30:50 Boleslavi se nedaří vymyslet nějakou zajmavou příležitost ke vstřelení golu, naopak do uniku se dostal Pavel Kožušník, jeho střela skončila nad
27:40 Boleslav je po vstřeleném gólu horším týmem, kupí chyby v rozehrávce a díky výbornému Korábovi je stav stále 2:3
26:39 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Petr Kodenko Kubala, asistoval #10 Pavel Kožušník (2:3)
26:39 Za obranou domácích se ocitl sám Kubala a nikým neatakovaný neměl se zakončením sebemenší problém
24:10 Boleslav tlak ústala a začíná zvyšovat svoji aktivitu vysunutým napadáním
22:50 Havířov je velmi aktivní po vstřelené brance a obrana Boleslavi má velké problémy
21:30 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Jiří Charizan, asistoval #3 Ondřej Kowal (2:2)
21:30 Charizán dostal na mantinel krásnou přihrávku, kterou trefil z první nad Korábovo rameno
20:01 Na buly Slaný proti M.Kožušníkovi, úspěšnější Slaný
20:00 Střely na bránu: 10:7
18:36 Úplně volný se zjevil před Korábem Pavel Kožušník, ale jeho střelu zastavila tyč Korábovi brány
15:05 Fojta se osmělil, když jeho solo středem hřištěm zastavil až výborný zákrok Lajy
14:09 Po ose Fojta, P.Bouška, Gwuzdz se ocitl posledně jmenovaný sám před Lajou, ale nepřesně zakonočil
10:18 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 2:1
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #20 Martin Rožnovják (2:1)
10:18 Ekl zatáhl míček po mantinelu, poté shodil na středu volně postaveného Fojtu, který prostřelil Laju
08:29 Utkání se přelévá z jedné poloviny na druhou, obě mužstva se tlačí do zakončení, ale zatím bezúspěšně
05:50 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
05:50 Kožušník si počkal na správný moment a přesně přihrál na hůl Kubalovi, který první střelou Havířova překonal Korába
03:15 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 1:0
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:0)
03:15 Slaný natáhl z půlky a jeho střelu do brány tečoval Jiří Bouška
01:22 Jako první vyzkoušel pozornost hostujícího golmana Lajy Slaný střelou z půlky hřiště, jeho pokus ale Laja chytil
00:00 Line up hosté: Laja-Kožušník Pavel,Kožušník Miroslav-Kubala,Jurčík,Charizán Line up domácí:Koráb-Slaný,Rožnovjak-Pavel Bouška,Fojta,Gwuzdz