6:1
    David PILÍK
    (Příhoda)

FBŠ SLAVIA Plzeň - ASK Lovosice - LFP 6:1
branky: 6. Tomáš Vlček, 17. David Pilík, 25. Petr Torma, 28. Ondřej Budek, 33. Šimon Jonáš, 43. David Pilík - 22. Matyáš Sládek; rozhodčí: František Brabec - Miroslav Janošťák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Filip Šik 12 - Jakub Rudiš 20; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:0
44:00 Běží poslední minuta tohoto utkání
42:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #87 David Pilík, asistoval #91 David Příhoda (6:1)
32:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #91 David Příhoda (5:1)
30:00 Zápas začíná nabírat na obrátkách, bohužel v tom opačném smyslu. Náladu zde se snaží ožiivit místní DJ hitovkami jako např. Karel Gott.
27:13 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #40 Ondřej Budek, asistoval #10 Petr Torma (4:1)
26:22 Tato třetina není o moc záživnější, než ta první, fanoušci, kterých na tento match přišlo po zkromnu, usínají.
24:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 Petr Torma, asistoval #93 Pavel Šimeček (3:1)
22:29 No a my se dočkáváme snížení, protože poté, co Slávia držela míček na svých hokejkách i v oslabení, se nečekaně prosadilo družstvo Lovosic a nám se dopřává zdramatizování zápasu.
21:30 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #44 Matyáš Sládek, asistoval #21 Tomáš Rudolf (2:1)
17:10 David Pilík si nyní hezky vyběhl z rohu 'mezi kruhy' a parádní střelou prostřelil hostujícího brankáře, přičemž poslal domácí Slávii již do dvoubrankového vedení.
16:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
15:00 Slávia byla v první třetině jasně lepším týmem, ovládla střed pole a nepustila hostující Lovosice k žádné větší šanci, z čehož vyplývá, že vede 1:0.
13:20 Lovosice se konečně zmohly alespoň k tomu dostat se do útočného pásma, ale žádné zakončení na bránu se nekonalo.
10:59 Vesmírná bomba namířená na branku hostujícího týmu byla vyražena brankářem Lovosic.
08:28 Postupně vyvíjený tlak plzeňské Slávie dospěl až ke trestu na hostující straně. Slávia má v přesilovce velký tlak.
06:50 Slávia má zatím trochu na vrch, vyústilo to také v poměrně hezký gól, který přišel z hole Tomáše Vlčka.
05:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Tomáš Vlček bez asistence (1:0)