• 58 57:14
    2:3
    (Kabešová)

Banes Florbal Soběslav - Florbalová akademie MB 2:3
branky: 17. Kateřina Mandíková, 58. Kateřina Mandíková - 19. Renata Kubíčková, 32. Martina Lamblová, 48. Renata Kubíčková; rozhodčí: Kamil Vraspír - David Podařil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jana Pavlíková 27 - Adéla Nejezchlebová 10, Eva Klementová 2; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích ( Jana Pavlíková): Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji holkám za předvedený výkon a za důstojné zakončení sezóny.
60:00 Komentář trenéra hostí ( Martin Šácha): Výsledek plně neodpovídá vývoji zápasu. Jsem rád, že jsme vítězství nakonec doslova ubojovali a dokázali se vyrovnat s velice důraznou hrou soupeře. Díky soupeři za zápas
59:01 Probíhá poslední minuta utkání a domácí se nenechají jen tak
57:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Kateřina Mandíková, asistoval #13 Markéta Kabešová (2:3)
57:14 Takhle to má vypadat! Rozehrávka z kříže u branky Boleslavské, Háková naťukne, Kabešová přihraje před bránu a připravená Mandíková skóruje!
47:04 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Renata Kubíčková, asistoval #3 Monika Menzelová (1:3)
43:50 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Eva Klementová družstva Florbalová akademie MB
43:50 Nepěkný úraz Nejezchlebové, drží se za levé lýtko...víc není poznat
40:00 Poměr střel ve druhé třetině dnešního utkání je 5:15. Domácí se snaží co to jde, zejména pak Kabešová s Pavlíkvou jsou oporou týmu
31:23 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #11 Renata Kubíčková (1:2)
30:23 Boleslav vyvíjí neuvěřitelný tlak na domácí hráčky, ty odolávají co to jde, ale je vidět velký rozdíl ve fyzičce
27:11 Velký štěstí Soběslavi, Heráková nahrává před Pavlíkovou Sobotkové. Pavlíková leží a Sobotková naštěstí nezkrotila přihrávku jak chtěla a střílí nad branku
26:16 Domácí jsou v plném počtu - - SOběslav dokázala ubránit přestřelku Boleslavi
20:00 První třetina nebyla vůbec marná. Domácí důstojně konkurují leadrům tabulky .... oproti včerejšímu zápasu s Českou Lípou se ženy rozběhaly, nahrávky jsou přesnější a je to zná na skore i na morálce . Poměr střel po první třetině 6:11.
18:12 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Renata Kubíčková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:1)
16:36 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Kateřina Mandíková, asistoval #27 Kamila Grenarová (1:0)
16:36 Sotva člověk dopíše, že Nejezchlebová drží každou střelu...tak je to tu. Mandíková sprintem ála Markét jde sama na brankářku hostí a je z toho první gól utkání!
16:16 Markéta Kabešů dneska má běhavou....další střela, následná dorážka Bínové....ale to nebude tak snadné
11:45 Kabešová bere balonek Sobotkové na středu a úprkem jde na Nejezchlebovou, ta chytá i následnou dorážku
08:12 Co si budem povídat, Boleslav se míčku moc nevzdává....ale když už jo, Soběslav docela pěkně zkouší Nejezchlebovou v brance Bolky
07:01 Domácí vědí, že tohle nebude jen tak ale včera se jim hrálo, aspoň z pohledu za stolkem, podstatně hůř.
05:05 Po celodenním koukání na nižší ligy soutěží je tahle hra docela příjemná změna.