• 49 48:07
    1:6
    (Chaloupková)

Florbal Chomutov - Únětická 12° Tatran Střešovice 1:6
branky: 42. Kamila Egermaierová - 27. Adéla Kramperová, 27. Hana Sedmíková, 28. Adéla Kramperová, 30. Žaneta Reková, 39. Adéla Zehrerová, 49. Adéla Zehrerová; rozhodčí: Iveta Čepeláková - Ivana Hrušková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Veronika Štěpánová 19 - Tereza Humlová 11; po třetinách: 0:0, 0:5, 1:1
59:59 Dnes jsme hráli proti silnému soupeři. Chybělo nám pár lidí kvůli zraněním a studijním problémům. I přesto jsme podali slušný výkon, kdy jsme byli schopni Tatran potrápit. Je jen škoda výpadku, kdy jsme dostali tři branky ve dvou minutách. Chtěl bych holky pochválit za odbojovaný výkon. Děkuji soupeřům a divákům.
59:59 Vyjádření hostujícího trenéra Miroslava Vybírala: Získali jsme povinné 3 body, které nám zaručily druhé místo v tabulce. Ohledně průběhu zápasu nemá cenu mluvit. Místo toho, abychom se připravili na vyřazovací souboje, tak jsme si mysleli, že to dnes přijde samo. Soupeř mě velmi mile překvapil obranou hrou, která byla organizovaná a kompaktní. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 4.9. V utkání se po zhruba deseti minutách prosadila technická převaha hostujícího týmu a po prvním gólu už pražské hráčky dominovaly.
59:57 V posledních vteřinách se vyznamenala domácí brankářka.
59:21 Tato přesilovka je velmi dobře sehraná.
58:44 Krásná kombinace hostů končí další dnešní tyčkou.
57:12 Hraje se nahoru dolů. Obě obrany už nestíhají. V protiútocích chybí ale chybí síla na přesnou a razantní střelu.
54:34 Nejdříve domácí brankářka dvakrát skvěle zasáhla a když už ležela, zachránilo jí břevno.
52:42 Hostující hráčky teď dominují, ale když vystřelí přesně domácí opět skvěle blokují.
49:42 Střela z dálky teď vypadla hostující brankářce z rukou, ale bohužel míček dopadl na břevno.
48:07 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #18 Adéla Zehrerová, asistoval #71 Lucie Chaloupková (1:6)
48:07 Hlušší úsek skončil chybou domácích a rychlou střelou.
46:23 Chomutov má teď nejaktivnější úsek zápasu. Chce to jen přesnější střelbu.
44:57 Domácí šly dvě na tři, bohužel přišla prachbídná střela.
43:26 Teď míček proskočil mezi nohami hostující brankářky a vypadl mimo branku.
42:30 Na vývoji utkání se nic nezměnilo. Hosté točí domácí, ty jsou teď povzbuzené gólem.
41:01 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová bez asistence (1:5)
41:01 Chyba poslední hostující hráčky a propadlá střela od mantinelu přináší domácím první gól.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 3.11. Dominance hostů už je jasná a nic nenaznačuje, že se to změní.
38:39 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #18 Adéla Zehrerová bez asistence (0:5)
38:39 Rozehrávku z půlky doprovázely zmatky domácích a dezorientovaná brankářka našla snadné nahození až v síti.
37:12 Pro chomutovskou brankářku to byly nejbezpečnější dvě minuty druhé třetiny.
36:13 Paradoxně jsou zatím hostující hráčky horší než v plném počtu.
34:10 Rychlý výpad domácích končí nastřelením brankářky. Chyběly síly k nahrávce na druhé volné křídlo.
33:21 A další rozborku domácích zastavuje blok poslední obránkyně.
32:46 A už se tase hraje podle hostujících not. Znovu se ukazuje, že psychika a kombinace jsou spojené nádoby. Chomutov má na takové úrovni jen blokování střel. Teď to bylo třikrát v krátkém úseku.
30:56 Láryšová se teď individuálně protáhla po křídle. Jasnou šanci skvěle zlikvidovala hostující brankářka. Takový reflex po deseti minutách postávání jí šlechtí.
30:07 A teprve teď přišla první střela domácích ve druhé třetině. Navíc nijak nebezpečná.
29:33 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #4 Žaneta Reková, asistoval #19 Andrea Nemravová (0:4)
29:33 Skvělá střela pod břevno završila hezkou kombinační akci.
29:06 Domácí se dále snaží, ale prakticky jen brání.
27:06 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #95 Adéla Kramperová, asistoval #6 Karolína Vachušková (0:3)
27:06 Třetí gól byl protlačený, ale není to jen o štěstí, ale i únavě domácích z dlouhého tlaku soupeře.
26:36 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #13 Hana Sedmíková, asistoval #18 Adéla Zehrerová (0:2)
26:36 Rychlá a přesná rozehrávka přináší hostům gól do poloodkryté branky.
26:20 Tatran se uklidnil, utkání pokračuje ve stejném duchu, ale teď jsou hostující hráčky přesnější.
26:11 Tak uvidíme, co přinese úvodní gól. Chomutov to bude muset otevřít.
26:10 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:1
25:23 Utkání je ale zatím jedno z nejlepších, které se tu v ženské soutěži letos hrálo. Tatran drží míček, ale chybí mu rychlejší kombinace, která by překonala domácí nasazení.
24:30 Druhá třetina začala tam, kde první skončila. Tatran je víc na míčku, Chomutov už zblokoval čtyři střely.. Sám hrozí při protiútocích, kdy chybí trochu klidu.
19:59 Poměr střel na branku byl 5:5. Hostující hráčky jsou lepší na míčku, ale díky skvělé obraně domácích je to zatím na šance vyrovnané.
19:40 Teď přišla šance domácích, kdy byla hostující brankářka spíše nastřelena než, že by zasáhla.
19:01 Chomutov se teď po dlouhé době usazuje na půlce hostů.
17:57 Domácí stále výborně brání, ale na jejich půlce se hraje přespříliš. Naštěstí jsou hostující hráčky docela nepřesné při střelbě.
16:03 Rychlý výpad dvě na jednu v podání domácích přináší tyčku i na druhé straně.
15:37 Další kombinace hostí končí 100% šancí, obránkyně vložila nohu do střely směřující do prázdné branky.
14:22 Krásná kombinace hostujících hráček přináší další tyč po zblokované střele.
13:45 Domácí spoléhají na brejky, v dalším nájezdu selhalo zpracování.
13:04 Znovu se déle kombinuje na domácí půlce. Výsledkem byla zblokovaná střela hostů.
12:37 Láryšová po vypíchnutí šla ze strany sama na gólmanku, ta jí ale pozičně vytlačila do střely.
11:22 Začíná se více hrát na půlce domácích. Chomutovské hráčky zatím stíhají blokovat a bránit, ale Tatran ovládat zápas.
10:03 Míček se teď zamotal hráčkám mezi nohy. Pohotovější byla hostující útočnice a je z toho tyč domácí branky.
08:47 Chomutov teď oplatil úspěšný forčeking. Výpad z rohu vyřešila brankářka.
06:36 Hostující hráčky zvyšují napadání. Přináší jim to delší pobyt na půlce Chomutova.
05:53 První střelu hostů přinesl rychlý výpad po křídle.
05:41 První střelu domácích přinesla chyba hostů na půlce. Střelkyni po delším pobytu v obraně chyběla síla.
03:22 Začátek zápasu je o vzájemném oťukávání. Obrany zatím stíhají. Hraje se bez chyb.