(Manlíková)
57
  • 57 56:26

Florbal Chomutov - Banes Florbal Soběslav 7:3
branky: 4. Barbora Fišerová, 6. Lucie Kopýtková, 27. Natálie Janouchová, 29. Kamila Egermaierová, 41. Nikol Manlíková, 43. Jitka Krajčová, 53. Helena Cimrmanová - 26. Kateřina Mandíková, 40. Markéta Kabešová, 45. Kateřina Škodová; rozhodčí: Petr Neumaier - Jiří Šrot; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martina Lerchová 19 - Karolína Drachovská 18; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:1
59:59 Vyjádření domácího trenéra Stanislava Kuchaře: 'Dnes bych chtěl pochválit holky za první třetinu, kdy jsme hrály, co jsme chtěly. Ve zbytku zápasu ubývaly síly, ale i tak jsme utkání kontrolovali. Děkuji divákům.'
59:59 Vyjádření hostující trenéra Martina Bělohlava: 'Gratuluji soupeři k vítězství. O výsledku utkání rozhodl náš nedůraz v obraně. Děkuji holkám za předvedený výkon.'
59:59 Poměr střel v poslední třetině byl 10:10. Soběslav byla asi v třetině nebezpečnější, Chomutov ale řešil brejky týmověji.
58:58 Zbytečná chyba přináší další vyloučení domácích.
58:05 Soběslav v přesilovce kombinuje, ale chybí pohyb.
56:26 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #13 Markéta Kabešová.
56:26 Chomutovská brankářka vytlačila skvělým pohybem soupeřku mimo střelecký úhel a nájezd skončil střelou ohrožující diváky.
56:26 Teď je hostující brankářka nejlepší na hřišti. Její skvělý výhoz přináší trestné střílení.
56:13 Po delší době přišla hezká kombinace domácích. Akci zápasu 'pokazila' skvělým zákrokem hostující brankářka.
54:00 A už se zase hraje nahoru dolů.
52:43 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Helena Cimrmanová, asistoval #21 Nikol Manlíková (7:3)
52:43 V době tlaku hostujícího týmu přišel využitý výpad do rozhozené obrany.
52:25 Domácí brankářka teď našla reflexivně podrážkou skryté nahození.
51:02 A teď Soběslav zakončuje brejk tři na dvě střelou z úhlu. Až si jednou přihrají...
49:47 Brejk dva na jednu zakončila hostující hráčka vyloženě sobecky a navíc šmudlou doprostřed brány.
48:44 Hostující hráčky se tlačí do šancí, chybí ale síly k razantnímu zakončení.
47:15 Při výpadu dvě na jednu hostům chyběl kousek a přišla by střela do prázdné.
45:59 Domácí hráčky si teď nenahrály na dva metry a soupeř je tlačí na jejich polovině.
45:21 A zápas se okamžitě přelévá. Teď chyběly centimetry k přečíslení hostů.
44:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Kateřina Škodová, asistoval #17 Kateřina Mandíková (6:3)
44:15 Jako bych to zakřikl a první střele hostů ve třetí třetině končí v brance.
44:06 Je vidět, co dělá psychika v ženském florbale. Domácí teď dominují a dovolí si mnohem víc.
42:32 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová bez asistence (6:2)
42:32 Krásný individuální průnik končí ušmudlaným odrazem od nohy obránkyně. Kličkovaná si zasloužila hezčí zakončení, ale platí to taky.
41:35 A tlak pokračuje. Dvě šance těsně po sobě řeší hostující brankářka.
40:27 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Nikol Manlíková bez asistence (5:2)
40:27 Chomutov začal tlakem. Po skvělém zákroku hostující brankářky prakticky dotlačil míček za brankou čáru.
39:59 Střely na branku byly v poměru 9:9. Tři čtvrtiny jsme byli svědky hry nahoru dolů. Chomutov řešil brejkové situace lépe a více týmově. Hostující tým se zdál vypadávat ze zápasu. Zbytečná chyba domácích a gól do šatny ho mohou povzbudit.
39:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová bez asistence (4:2)
39:42 Chomutovská hráčka naprosto zbytečně, aniž byla atakována, vysílá soupeřku do brejku. Střelkyně dárkem nepohrdla a razantně zakončila.
38:34 Hezký reflex hostující brankářky řeší ojedinělou šanci.
36:41 Chyby jsou čím dál větší, střelba čím dál horší. Úroveň se s časem vytrácí.
35:16 Soběslav již delší dobu dominuje, ale do plných se neprosazuje.
33:49 Chomutovská brankářka napravuje svou chybu. Po špatném výhozu chytá jasný gól.
32:56 Teď větší tlak hostů přinesl sérii střel. Když je to na branku chybí razance, když se přidá razance chybí přesnost.
32:05 Chomutov teď soupeře zamyká, chybí tomu jen přesnější střelba obránkyň.
29:47 Hraje se nahoru dolů. Projevuje se hra obou týmů na dvě lajny. Rozhodne řešení brejkových situací.
28:41 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová, asistoval #21 Nikol Manlíková (4:1)
28:41 Další brejk domácích končí bekhendovou dorážkou.
28:22 Chomutovská brankářka s rozvahou likviduje výpad dvě na nikoho, hostující hráčka byla 'trošku' sobecká.
26:48 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Natálie Janouchová, asistoval #19 Viktorie Schoberová (3:1)
26:48 Chyba hostů přináší výpad tři na jednu. Kdy střelkyně skvělým postavením prakticky donutila spoluhráčku k nahrávce a skvěle zakončila.
26:38 Snad poprvé se hostující hráčky díle usazují v útoku. Přináší to dvě zblokované střely.
26:21 Chomutov teď naopak absolutně nevyřešil situaci 3 na 2 a nedostal se ani ke střele.
25:18 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Kateřina Mandíková, asistoval #18 Petra Kabešová (2:1)
25:18 Výpad dvě na jednu řeší hostující hráčka důraznou střelou a snižuje.
24:35 Teď si soupeřky vyměnily nepřesné nahrávky.
23:42 I podle domácího trenéra chybí Chomutovu pohyb a proto je vytlačován po rozích. Teď hostující hráčka našla u pravé tyče skrytou střelu z dálky.
22:53 Sledujeme přetahování kolem mantinelů. Zdá se, že hostujícím hráčkám se podařilo vnutit soupeři svůj agresivní nástup. Teď přišla střela hostů, chybělo umístění.
20:35 Soběslav přidala v napadání, ale Chomutov kombinuje přesně. Škoda že střelba není stejná.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 6:3. Hra měla slabé úseky, kombinačně dominují domácí.
19:58 V závěrečných vteřinách rychlým vysunutím domácí brankářka likviduje samostatný nájezd.
19:16 Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou.
17:35 Chomutov vybojoval míček v rohu a následná kombinace přinesla jednoznačnou šanci. Skvěle zasáhla hostující brankářka.
16:33 Chomutov se déle usazuje v útoku, hostující hráčky blokují sérii střel.
15:23 V hluchém úseku se projevuje nedostatek hráček na střídačkách obou celků. Každé delší střídání je na úkor úrovně hry.
13:22 První střelu mezi tyče s přehledem likviduje domácí gólmanka.
12:55 Individuální průnik hostující hráčky vytěsňuje skvěle pozičně domácí brankářka. Hostující hráčka končí rýsující se šanci nedůrazným nahozením zpoza branky.
11:19 Trma-vrma před domácí brankou končí faulem a velkou šancí k rozehrávce s ideálního místa pro hosty..
10:18 Teď přišla série nepřesností z obou stran. Končí to málem dalším vlastním gólem po brejku Chomutova.
08:44 Rychlý brejk hostů skončil nepřesnou střelou v gólové pozici.
07:34 Chomutov kontroluje hru navzdory pokusům o aktivní napadání ze strany soupeře.
05:35 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #66 Lucie Kopýtková, asistoval #19 Viktorie Schoberová (2:0)
05:35 Hostující hráčky se opět nedostaly přes půlku. Po získání míčku se Chomutov dostal na dvě přihrávky ke střele. Teč obránkyně následně přelobovala brankářku.
05:21 Stále se hraje na polovině hostů. Výsledkem kombinace byla jasná šance zakončená nepřesnou střelou.
04:45 Chomutov je teď jistější, snaží se kombinovat, chybí tomu jen trošku rychlejší start na míček.
03:31 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #36 Barbora Fišerová, asistoval #97 Simona Mock (1:0)
03:31 Hned první střela ale končí v brance.
03:25 Chomutov zahájil přesilovku nervózně.
03:00 Hostující Kabešová neměla po hezké individuální akci sílu na přesnou střelu.
01:36 Domácí hráčky se usadily za brankou soupeře, ale nedokázaly vykombinovat.
01:05 Hostující hráčky začaly aktivněji. První útok podpořily následným agresivním forčekingem.