(Blovská)
  • 46 45:34
    Kanonýři

1. FbK Tábor - Kanonýři Kladno 3:5
branky: 27. Michaela Blovská, 43. Michaela Blovská, 46. Karolína Křivánková - 4. Barbora Hubrová, 8. Jessica Keszi, 29. Barbora Hyková, 30. Natálie Tonová, 35. Veronika Bartošová; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Holeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jana Soldátová 3, Eliška Hnojnová 26 - Lucie Siskosová 26; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Mendla Tomáše: Opět školácké chyby nás připravily o lepší výsledek. I přes to musím holky pochválit, že zápas nezabalily a bojovaly do konce. Musíme zapracovat na proměňování golových situací. Jakmile začnem dávat goly, dostavý se i výsledky. Děkujeme soupeřům za zápas a přeji šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra hostí Moulisové Elišky: Díky golmance jsme dnes byly šťastnějším týmem a podržely jsme si naděje na play off. Děkujeme soupeřům za zápas.
59:59 Zápas je u konce. Kladno vítězí hlavně díky výborné druhé třetině 5:3
59:43 Kanonýrky drží míček na straně Tábora a zápas se pouze dohrává. Kladno si tak z Tábora odváží všechny 3 body
58:20 Nájezd si vzala na starost Hyková, ale ta taky neproměňuje. Tábor tak bude 2 zbývající minuty v oslabení a nevypadá to pro něj vůbec dobře
58:20 Nyní si trestné střílení vyzkouší i hráčky Kladna
58:00 Zbývají dvě minuty. Tábor drží míček na své polovině
57:11 Táboru pomalu ale jistě dochází čas
55:25 Tábor se snaží ze všek sil vyrovnat. Pavlíková se snažila o střelu z první avšak vůbec netrefila míček
54:00 Zbývá 6 minut do konce základní části. Čas na vyrovnání tu stále je
53:16 Hosté v plném počtu
52:20 Tábor se snaží ze všech sil dohnat náskok soupeřek, ale zakončení se domácím příliš nedaří
51:10 Exekuci si vzala na starost Tkadlecová, která předvedla kličku do forhendu, avšak brankářka její záměr vystihla. Uvidíme tak přesilovku domácích
51:10 Kratochvílová v úniku byla faulována a uvidíme tak trestné střílení Tábora!
50:38 O přestávce muselo být v Táborské šatně pořádné dusno, protože ve třetí třetině jsou jasně lepším týmem
50:00 Kvůli nepříznivým podmínkám v hale se v polovině třetí třetiny mění strany.
49:48 Blouscá teď v úniku trefuje hostující brankařku a po té jí nepříjemně sekla do ruky. Míček tak získává Kladno
47:37 Po ostrém střetu před Táborskou brankou se těžce zvedá Tonová, ale vypadá to, že je v pořádku
45:45 GÓL 1. FbK Tábor! 3:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #59 Karolína Křivánková, asistoval #13 Michaela Blovská (3:5)
45:45 Tábor opět snižuje. Míček se sotva došoural za brankvou čáru, ale i to se počítá!
45:34 Timeout Kanonýři Kladno
45:34 Hostující tým si vybírá oddechový čas
44:08 Tábor se snaží se zápasem ještě něco udělat. V tuhle chvíli je aktivnějším týmem
42:32 GÓL 1. FbK Tábor! 2:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Michaela Blovská bez asistence (2:5)
42:32 A protiútok dva na jednoho končí přesnou střelou v levém horním růžku branky hostů
41:36 Pavlíková se toho nebojí, avšak protiútok soupeřek zastavila pouze za cenu faulu
38:38 Tábor se snaží střílet z každé pozice, všechny střely však končí na dobrém bloku Kanonýrek
34:38 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Veronika Bartošová, asistoval #23 Jessica Keszi (1:5)
34:38 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Eliška Hnojnová družstva 1. FbK Tábor
34:38 Pouhé nahození skoro z poloviny hřiště končí opět v síti domácích. Soldátová si vybrala svou slabší chvilku
33:38 Hráčky Kladna se drží na polovině domácího týmu a vytvářejí si nebezpečné situace, které však končí na domácí brankařce nebo za mantinely
29:14 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Natálie Tonová, asistoval #17 Veronika Bartošová (1:4)
29:14 A další šanci hostů zastavuje opět až síťka v domácí brance. Brankový rozdíl se nám opět navyšuje
28:56 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Barbora Hyková, asistoval #13 Barbora Hubrová (1:3)
28:56 Tábor je celou druhou třetinu aktivnější, avšak další gol střílý hráčky Kladna, které tak opět odskakují na rozdíl dvou branek
26:55 GÓL 1. FbK Tábor! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Michaela Blovská, asistoval #46 Jana Šonková (1:2)
26:55 První střela domácích skončila na horní tyči, ale druhá již Siskosovou překonává! Tábor se tak dotahuje na rozdíl jedinné branky!
26:23 Tábor se teď opravdu snaží, ale k cestě za úspěchem mu stojí výborně chytající brankářka hostů
24:04 Další obrovská šance Tábora! Křivánková trefuje pouze brankařku
23:16 Odražený míček nepříjemně trefil Kratochvílovou do obličeje
22:26 Tkadlecová proběhla sama půlku hřiště, ale z úhlu trefuje pouze připravenou brankařku
21:14 Tábor v další velké šanci opět netrefuje balonek
20:49 Vysoká hůl Kladna
17:49 Výborný zákrok Soldátové! Zachránila tak Tábor od tříbrankového manka
16:40 Soldátovou právě zachránila leva tyčka!
14:51 Nebezpečná akce domácích golem nekončí! Siskosová jentak tak míčem vyráží
13:03 Hubrová teď nepříjemně poslala Smetanovou k zemi
11:46 Tábor se snaží s výsledkem něco udělat, ale stále se jim nedaří dostat se k zakončení
09:38 Kladno ve velké šanci! Míček jen těsně minul levou tyčku
08:22 Hráčky Tábora se ale nevzdávají. Krásnou střelu vyslala Tkadlecová, avšak brankářka míček vyrazila
07:06 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Jessica Keszi, asistoval #13 Barbora Hubrová (0:2)
07:06 A máme tu další branku hostů!
06:30 Hráčky Kladna po vstřelené brance ožily
03:54 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Barbora Hubrová, asistoval #66 Andrea Postolková (0:1)
03:54 První šance hostů končí golem!
02:46 Velká šance Kratochvílové. Před pred prázdnou bránou netrefila balonek
01:30 Tábor stále aktivnější
00:59 První velká šance na straně Tábora!
00:01 Utkání právě začalo