• 65 64:39
    5:6
    (Kadlecová)

Banes Florbal Soběslav - FBC Texas 5:6p
branky: 9. Lucie Vacková, 17. Monika Háková, 25. Lucie Vacková, 34. Adéla Kubátová, 44. Markéta Kabešová - 6. Jana Kadlecová, 11. Markéta Černá, 35. Markéta Černá, 50. Markéta Černá, 55. Aneta Toulová, 65. Aneta Toulová; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jana Pavlíková 25 - Martina Kolaříková 16; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra FBC TEXAS (Velechovský Tomáš):Jsem rád, že jsme se vyrovnali s nepříjemnou hrou soupeře a nakonec utkání zvládly. Děkuji soupeři a chválím tým. Komentář trenéra Banes Florbal Soběslav (Martin Bělohlav): Gratuluji soupeři k vítězství. Po dobře rozhehraném průběhu nás soupeř ve 3. třetině máčknul a srovnal stav na 5:5. Děkuji holkám za předvedený výkon a divákům za podpory.
65:00 Ukončení prodloužení
64:39 GÓL FBC Texas! 5:6
Branku družstva FBC Texas vstřelil #16 Aneta Toulová, asistoval #20 Jana Kadlecová (5:6)
64:39 Texas dává gól
64:00 Poslední minuta!
63:31 Obrovská šance Hákové, nedává
63:00 Tři minuty utekly a skore je stále nerozhodné
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 A je tu prodloužení! Jak domácí SOběslav, i Texasanky sotva popadají dech, ale musí do toho dát všechno
59:50 Vypadá to na prodloužení
59:22 Každá vteřina je pro obě družstva obrovský boj
58:59 Probíhá poslendí minuta utkání
56:19 Domácí dostávají sežrat každé zaváhání, každé zpomalení...to bude dráma
54:49 Timeout Banes Florbal Soběslav
54:49 GÓL FBC Texas! 5:5
Branku družstva FBC Texas vstřelil #16 Aneta Toulová, asistoval #4 Veronika Bašová (5:5)
49:33 GÓL FBC Texas! 5:4
Branku družstva FBC Texas vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #62 Barbora Nosková (5:4)
49:33 Černá se otáčí s míčkem a střílí pro Pavlíkovou nechytatelnou střelu..
43:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #17 Kateřina Mandíková (5:3)
43:06 Z rohu nahrává Mandíková připravené Kabešové, ta úplně mimochodem a nenuceně prostřeluje Kolaříkovou...tohle domácí potřebovaly na zklidnění
40:00 Poměr střel po druhé třetině je 6:13. Domácí musí zabrat. Výhru potřebují víc než jindy - právě teď mají stejně bodů se včerejšími rivaly-Kanonýrky Kladno a ty dnes vyhrávají proti Táboru 5:1
37:27 Malá pauza kvůli zranění Pavlíkové - prsty brankáře jsou vždy v ohrožení, ale Pavlíková zatlačí slzu a pokračuje dál
34:32 GÓL FBC Texas! 4:3
33:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #19 Bára Michalová (4:2)
24:37 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #22 Adéla Kubátová (3:2)
20:00 Po první třetině je stav utkání nerozhodný, Poměr střel taky nerozhodný 7:7 ale laickým okem se dá poznat, že domácí postrádají včerejší formu a energii
16:27 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Háková, asistoval #22 Adéla Kubátová (2:2)
16:27 Kubátová z rohu nahrává Hákové a ta vstřeluje důležitý vyrovnávací gól
15:45 Kabešová M. po útěku střílí na Kolaříkovou. Chyběl důraz
10:12 GÓL FBC Texas! 1:2
Branku družstva FBC Texas vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #24 Michaela Vavrochová (1:2)
10:12 Vavrochová nahrává Černé, ta zůstává sama proti Pavlíkové.. Pavlíková nemá moc šancí....a je z toho další gól
08:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (1:1)
08:14 šmudla...ale taky platí!
07:25 Krásná práce ramenem a Pavlíková vyráží další střelu Texasanek
05:35 GÓL FBC Texas! 0:1
Branku družstva FBC Texas vstřelil #20 Jana Kadlecová, asistoval #47 Dominika Kračunova (0:1)
05:35 Byla jen otázka času, kdy budou domácí hráčky potrestané za svůj laksní nástup do zápasu...
04:46 Domácí jsou po včerejší výkonu jako vyměněné, ale ve špatném slova smyslu -hra je roztěkaná. Domácím chybí jakákoliv souhra
01:42 O první střelu se zasloužilo družstvo hostí a Pavlíková s přehledem chytá