• 44 43:25
    7:3
    Adela VALENTOVÁ

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Wizards DDM Praha 10 7:3
branky: 4. Michaela Mašková, 6. Gabriela Vaníčková, 11. Nikola Staňková, 28. Nikola Staňková, 36. Michaela Urbanová, 37. Miroslava Suková, 40. Michaela Urbanová - 17. Lucie Smutná, 39. Lucie Smutná, 44. Adela Valentová; rozhodčí: Karel Kotyza - Filip Rybnikár; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 20 - Kristýna Blažejová 19; po třetinách: 3:1, 4:1, 0:1
59:59 Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (Vít Procházka): Utkání rozhodla první polovina zápasu, kdy jsme hráli obstojně, s blížícím se koncem zápasu tempo uvadalo. Děkujeme soupeří za hezký a férový zápas.
59:59 Komentář trenéra Wizards DDM Praha 10 (Karel Smutný): V dnečním zápase jsme byli učitě důstojným soupeřem, přestože jsou domácí ve vyšších patrech tabulky. Děkujeme supeři za utkání.
59:59 Střely ve třetí třetině: Slavia 6 - Wizards 10, celkem 26:23.
59:28 Valentová ani na pětkrát nedokázala zakončit poskakující balonek na hranici malého brankoviště a domácí v klidu dohrájí v plném počtu.
57:38 Hostům je nyní nabídnuta přesilová hra, Fialová po odpískaném sekání na její osobu vyhodila balonek na odcházející Kodrovou a je odměněna 2TM.
52:40 Vypadá to, že zápas se spíše dohrává a pořádné zakončení na branku jsme již pár minut neviděli. Domácí coach se snaží podporovat své svěřenkyně v aktivní hře a napadání.
47:26 Hra se odehrává po rozích a mantinelech, kloudných akcí přes střed jejako šafránu.
43:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #33 Petra Černochová (7:3)
43:20 Kodrová nyní pouze o centimetry vedle levé tyče!
39:59 Střely ve druhé části: Slavia 9 - Wizards 9.
39:59 Druhá třetina končí 4:1 a celkově 7:2, avšak obraz hry takto výrazný nevypadá. Uvidíme, zda se ve třetí třetině bude pokračovatv navyšování skore nebo zda Wizardky zlepší produktivitu.
39:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #10 Nikola Staňková (7:2)
39:39 Urbanová dostala příhru do loženky a neměla problém zamést do odkryté svatyně.
38:28 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #2 Lucie Smutná, asistoval #13 Zuzana Syrovátková (6:2)
38:28 Slavíčková zakončuje samostatný únik o tyč, brankářka bez šance. Poslední minuty mají ze hry více hostující Wizards.
37:54 Lachová zkontrolovala Denkovou u mantinelu, hraje se dál.
36:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #7 Miroslava Suková, asistoval #33 Gabriela Vaníčková (6:1)
36:20 Suková využívá nedůslednou obranu hostí a zvyšuje na 6:1.
35:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:1)
35:05 Dvě hezké střely Mlnaříkové, které golem nekončí. Což se nedá říct o střele Urbanové, která efektně zvšuje na 5:1.
32:01 Lachová nyní pohrdla odkrytou brankou a tak se skore nemění.
30:32 Wizardky teď mohly několikrát trestuhodně dorážet ve velkém brankovišti, Fialová svůj tým drží ve tříbrankovém vedení, ale obranná hra domacího týmu nyní pokulhává.
27:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #10 Nikola Staňková, asistoval #12 Julie Svítilová (4:1)
27:39 Hra se teď přelévala ze strany na stranu a poslední situace končí brankou ze střely od pravého mantinelu.
21:43 Domácí dostávají možnost standardní situace ze zajímavé pozice, avšak střela končí vedle levé tyčky.
20:32 Začíná druhá třetina a domácí svěřenkyně nevyužily ani druhou část přesilové hry.
19:59 Přesilovou hru přerušila první přestávka, no mnoho šancí si v ní domácí nevypracovaly. První třetinu zdobilo více nepřesností než šancí, ale ze hry mají jistě více domací, což se odráží prozatím i na výsledku. Střely v první třetině Slavia 11 -Wizards 4.
18:32 S prvním vyloučení zápasu nejvíce nesouhlasí hostující trenér, který nyní čestuje rozhodčí poznámkami.
18:20 Slavíčková po crossu pouze do tyče!
16:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #2 Lucie Smutná, asistoval #33 Petra Černochová (3:1)
16:03 Volkmanová vyslala pěknou střelu z dálky, Blažejová pozorná a chytá do ruky.
15:07 Knotková nyní předvedla dvě obranné šajtle, za které by se nestyděl ani Rosický v dobách svého nejpevnějšího zdraví.
10:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #10 Nikola Staňková, asistoval #5 Petra Knotková (3:0)
10:18 Staňková zvyšuje na 3:0 po výběhu od pravého mantinelu. Hostující obrana byla příliš statická.
08:26 Sledujeme hru ze strany na stranu, kterou kouskuje řada drobných přestupků.
05:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #33 Gabriela Vaníčková, asistoval #7 Miroslava Suková (2:0)
03:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #7 Miroslava Suková (1:0)
03:40 Mašková si pohybem řekla o přihrávku zpoza branky a nekompromisně zavěsila - 1:0.
03:09 Hostujícím se nepodařilo zakončit brejkovou situaci 3 na 1.
01:54 Slávistky na balonku, ale první šanci si vypracovaly hráčky Wizards.