58
  • 58 57:00
    12:0

Únětická 12° Tatran Střešovice - 1. FbK Tábor 12:0
branky: 1. Adéla Kramperová, 4. Lucie Chaloupková, 7. Kateřina Pisárová, 8. Petra Brotánková, 12. Lucie Chaloupková, 21. Lucie Chaloupková, 27. Andrea Nemravová, 31. Liana Matěvosova, 42. Gabriela Lálová, 45. Lenka Faltusová, 51. Kateřina Pisárová, 58. Kateřina Pisárová; rozhodčí: Patrik Trejbal - Karel Trnobranský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tereza Humlová 15 - Jana Soldátová 29; po třetinách: 5:0, 3:0, 4:0
60:00 Vyjádření trenéra domácích, p. Vybírala: V zápase jsme si opět vyzkoušely natrénované věci z týdne a oproti včerešjímu zápasu bylo vidět, že si to pomalu a jistě sedá. Viděli jsme i věci, na kterých musíme zapracovat do dalších zápasů, na které se už samozřejmě těšíme! Děkuji fanouškům za podporu, holkám za předvedené výkony o víkendu a soupeři za utkání!
60:00 Vyjádření trenéra hostí, p. Mendla: Soupeř nás předčil ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězil. Musím holkám poděkovat, že zápas nevzdaly, snažily se makat až do konce. Soupeři přeji štěstí ve zbytku sezóny.
60:00 Střely ve třetí třetině: 15-5.
58:52 Faltusová se vytočila zpoza brány, ale nedokázala backhandem usměrnit míček do sítě.
58:17 Matěvosova v šanci přestřeluje.
57:00 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 12:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #75 Kateřina Pisárová, asistoval #71 Lucie Chaloupková (12:0)
57:00 Střelu Pisárové vyrazila Soldátová jen nad sebe a potom se míček odrazil do brány.
56:24 Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
55:45 Matěvosova v obrovské šanci jen do golmanky.
55:26 Prokšanová v šanci na dvakrát neproměnila.
54:00 Tatran i přes své šance v přesilovce neskóroval.
51:58 Trestné střílení družstva Únětická 12° Tatran Střešovice neproměnil #71 Lucie Chaloupková.
51:58 Po faulu Trskové pojede Chaloupková nájezd.
50:39 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 11:0
50:39 Tak tentokrát už se Pisárová trefila přidala další gól.
50:37 Střela Pisárové nebyla dost přesná.
49:54 Kramperová v rychlém sledu pěkně zablokovala dvě střely Tábora.
47:10 A další šance Sedmíové, tentokrát trefila tyčku.
46:36 Sedmíková ve veliké šanci ubráněná.
45:48 Pěkná střela Brandové se za záda Soldátové nedostala.
44:34 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 10:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #18 Adéla Zehrerová (10:0)
44:34 Teď ovšem byla Faltusová nekompromisní a Soldátová neměla šanci.
44:10 A další pěkný zákrok Soldátové.
43:23 Další pěkná střela Lálové, ale na tuhle už stihla Soldátová zareagovat.
41:52 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 9:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #16 Gabriela Lálová, asistoval #21 Anna Řezníčková (9:0)
41:52 Tak v první minutě to nebylo, ale i tentokrát vidíme první gól třetiny od hráček Tatranu velmi rychle. Skóruje Lálová, která zůstala v brankovišti soupeře osamocená.
40:50 I přes stav zápasu nastupují do poslední třetiny oba týmy velmi aktivně.
40:00 Střely v druhé části: 12-6.
39:55 Vypadá to, že se do konce této třetiny na hřišti už moc nestane.
38:41 Hra se potupně vrací zpět pod kontrolu Tatranu.
37:23 Pěkný zákrok Humlové.
36:13 Až teď se hráčky Tábora dostávají do delšího tlaku, ale ani přes šance se jim nedaří skórovat.
35:43 Sedmíková před bránou netrefila míček.
34:13 Dvořáková z volného úderu jen do zdi.
33:45 S pěknou střelou Staškové z otočky si Soldátová poradila.
32:57 Matěvosova po volném úderu vůbec netrefila bránu.
30:54 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 8:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #70 Liana Matěvosova, asistoval #86 Lenka Faltusová (8:0)
30:54 Se střelou Faltusové si Soldátová ještě poradila, potom však do odkryté brány nekompromisně dorazila míček Matěvosova.
30:02 Válková při rozehrávce hodně riskovala a byla skoro potrestána gólem.
29:13 Střela Viplerové ztečována vysoko nad.
27:49 Faltusová před sebou měla odkrytou bránu, ale i kvůli nepřesné nahrávce nedokázala usměrnit míček do sítě.
26:26 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #19 Andrea Nemravová, asistoval #95 Adéla Kramperová (7:0)
26:26 Ovšem teď si ze své pozice až do brankoviště soupeře nádherně naběhla Nemravová a trefit bránu rozhodně nebyl problém.
25:57 Sedmíková z volného úderu netrefila bránu.
25:13 Viplerová těsně minula branku soupeře.
23:47 Pěkné vrácení a obraný zákrok Faltusové zastavuje šanci Tábora už v samém počátku.
22:50 A Tatran se svým tlakem a nebezpečnými šancemi pokračuje.
20:42 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #71 Lucie Chaloupková, asistoval #27 Anežka Viplerová (6:0)
20:42 Tak i tentokrát jsme se přeci jen dočkali tatransého gólu v první třetině, Střelou z okraje brankoviště se prosazuje Chaloupková a tím kompletuje svůj hattrick.
20:32 Tatran s odpovědí dlouho nečekam, ovšem ani tato šance neskončila gólem.
20:17 Tak rychlí vsstup jako do první třetiny od Tatranu již nevidíme, naopak Tábor už nebezpečnou šanci měl.
20:00 Střely v první třetině: 14-4.
19:34 I se střelou od Matěvosove a následnou dorážkou si Soldátová poradila.
18:09 Teď na druhé straně zase neměla problém Soldátová se střelou Faltusové.
17:26 Střelu Tábora si Humlová bez potíží pohlídala.
16:26 Hráčky Tatranu teď předvedly opravdu pěknou a rychlou kombinaci, jen Nemravová nebyla u míčku v čas aby mohla lépe vystřelit.
15:30 Tyčka zazvonila po střele Křivánkové.
14:45 Střela Viplerové byla na své cestě k bráně zblokována.
13:46 Vrtišková teď pěkně zastavila přečíslení Tatranu.
12:42 Teď si trsková málem srazila míček patou do vlastní brány, ale pozorná Soldátová jí zachránila.
11:35 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #71 Lucie Chaloupková, asistoval #75 Kateřina Pisárová (5:0)
11:35 Tentokrát už si Chaloupková dostatek prostoru našla a přidává další gól.
11:28 Chaloupková se dostala s míčkem až do brankoviště soupeře, tam ovšem neměla dostatek prostoru proto, aby mohla skórovat.
10:16 Se střelou Viplerové z větší vzdálenosti si Soldátová poradila.
09:48 Tatran si dále drží výraznou převahu na hřišti a snaží se přidat další gól.
07:27 Timeout 1. FbK Tábor
07:27 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #89 Petra Brotánková, asistoval #75 Kateřina Pisárová (4:0)
07:27 A další gól Tatranu přidává Brotánková pěknou střelou po nahrávce zpoza brány.
06:04 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:0
06:04 Ovšem s další šancí Tatranu si už ani Soldátová nemohla poradit, tentokrát si Chaloupková a Pisárová jen prohodily role.
05:32 Další střela Tatranu, respektive Kramperové, ale Soldátová si s ní poradila.
03:18 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 2:0
03:18 Krásně provedené přečíslení nám předvedly Chaloupková a Pisárová a přidávají další branku.
02:56 První střela od hráček Tábor, ovšem rozhodně neměla gólové proporce.
02:40 Tatran v tlaku stále pokračuje, hráčky Tábora zatím neměly příležitost nic ukázat.
02:00 A další závažné ohrožení branky Tábora, backhandová střela Lálové mířila jen těsně vedle,
00:16 Branku vstřelila Kramperová z bezprostřední blízkosti po pěkné nahrávce od Sedmíkové z rohu hřiště.
00:15 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #95 Adéla Kramperová, asistoval #70 Liana Matěvosova (1:0)
00:15 Hráčky Tatranu vstoupily do utkání velmi aktivně a po čtvrt minutě již slaví první gól.