2:3
    Liana MATĚVOSOVA
    (Zabavská)

FBC Texas - Únětická 12° Tatran Střešovice 2:3p
branky: 24. Markéta Černá, 35. Michaela Vavrochová - 16. Gabriela Lálová, 22. Andrea Nemravová, 61. Liana Matěvosova; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Michaela Obselková 33 - Eliška Drbalová 20; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:50 Vyjádření trenéra domácích (p. Tomáš Velechovský): Děkuji divákům, celému týmu a pořadatelům za super zážitek, při kterém jsme měli trochu štěstí, ale to k tomu patří.
60:50 Vyjádření trénera hostí (p.Miroslav Vybíral): Děkuji holkám za předvedený výkon a hlavně ve třetí třetině, kde jsme byli lepším týmem, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Velmi pěkné utkání s kulisou a heroickým výkonem soupeřek, za což je potřeba pochválit. Ještě jednou se holkám omlouvám za oslabení týmu a děkuji za předvedený následující výkon. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání!
60:49 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #70 Liana Matěvosova, asistoval #44 Barbora Zabavská (2:3)
60:49 Střely v prodloužení: Texas - 0, Tatran - 2
60:49 A je rozhodnuto! Zaslouženě v dnešním utkání vítězí Tatran po pohotové dorážce Liany Matěvosové!
60:01 Posledních až pět minut hry nám právě začalo.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině: Texas - 4, Tatran - 13
59:59 Ani poslední akce nepřinesla rozhodnutí a tak mají oba týmy jistotu aspoň minimálního bodového zisku.
59:45 Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
59:45 Nyní si oddech vybral i hostující tým, drama vrcholí.
59:06 Fantastická Michaela Obselková! Maskou teď vytáhla parádní střelu Matěvosové.
59:00 Poslední minuta, zápas graduje.
58:20 Timeout FBC Texas
58:20 Domácí tým si vybral svůj čas na poradu a zkouší utkání rozhodnout.
58:12 Zápas se chýlí ke konci základní hrací doby. Dočkáme se rozhodnutí už nyní?
57:39 Kateřina Vránová v brejku, Drbalová pozorná a chytá.
55:54 A opět krásná kličkovaná Báry Zabavské a opět jen se střelou vedle.
54:20 Žaneta Reková ze standartky jen do hrudi Obselkové.
53:26 Opět obrovský tlak Tatranu. Po skrumáži před bránou odpalovala balónek z brankové čáry Dominika Kračunová.
50:26 Výběh Jany Kadlecové, ale opět jen vedle tyče. Oba týmy se potýkají s problémem přesnosti střelby.
48:40 Pěkný brejk Tatranu končí střelou Liany Matěvosové nad.
46:48 Bára Zabavská si teď povodila obranu domácích, ale pak už nedokázala zamířit na bránu.
45:47 Domácí tým se teď neustále uchyluje k dlouhým lobům do útoku, ale nedokáže vyhrávat souboje a tyto balóny sbírat.
44:39 Tatran opět přebírá inciativu a domácí hrozí spíše z brejkových situací.
43:15 Adéla Zehrerová teď přímo ze standartní situace chytře přelobovala chumel hráček a balónek skončil na břevně domácí brány!
41:22 Hosté jsou v plném počtu, Texas si nevytvořil v přesilové hře zhola nic.
40:25 Třetí třetina začala přesilovkou domácích.
40:00 Střely ve druhé třetině: Texas - 13, Tatran - 8
39:59 Druhá část nabídla přece jen více gólů, ale zároveň nám vůbec nepřiblížila hlavní tajenku dnešního dne a to: Kdo si dnes odnese více bodů? čeká nás tak jistě napínavý závěr utkání.
39:22 V poslední minutě dostává menší trest ve hře Andrea Nemravová a domácí mají opět šanci.
39:06 Pěkná střela Báry Zabavské z těžkého úhlu, ale skončila až nad břevnem domácí svatyně.
38:18 Ve velké šanci se objevila Nikola Křemenáková, bránu však netrefila.
37:55 Dnešní utkání sleduje 76 diváků! Děkujeme!
36:43 Velký tlak Tatranu a zmatek před domácí bránou. Síť za gólmankou se však nepohnula.
35:12 Další pěkný zákrok Michaely Obselkové proti střele ze střední vzdálenosti.
34:06 GÓL FBC Texas! 2:2
Branku družstva FBC Texas vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #16 Aneta Toulová (2:2)
34:06 Michaela Vavrochová se prohnala po mantinelu, natlačila se před bránu a jemně přehodila padající Drbalovou. Máme vyrovnáno!
34:00 Anna Válková ze standartní situace jen těsně minula.
32:30 Gabriela Lálová se zjevila zcela osamocena před Obselkovou, ale ta jí výborně zmenšila úhel a střelu vytěsnila.
30:43 Zápas se opět dostal do části plné soubojů a chudé na šance.
28:51 Ani z další přesilovky se neurodilo. Hosté opět v plném počtu.
28:10 Aneta Toulová téměř od půlky a nad.
26:51 Další přesilová hra pro domácí, odpočinou si jde Adéla Zehrerová.
25:05 Další jedovatý pokus Andrey Nemravové, Obselková pozorná.
23:39 Po křídle se nyní prohnala Kateřina Vránová a procedila balónek mezi nohama Drbalové, ale těsně před brankovou čárou ho dokázala odklidit obrana hostí.
23:16 GÓL FBC Texas! 1:2
Branku družstva FBC Texas vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #24 Michaela Vavrochová (1:2)
23:16 Ale po pouhých 80ti vteřinách nám na drama zadělává Markéta Černá.
21:56 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #19 Andrea Nemravová, asistoval #70 Liana Matěvosova (0:2)
21:56 Ovšem pouhou vteřinu po návratu Bašové se prosazuje Andrea Nemravová a navšuje vedení hostujícího týmu.
21:34 Přesilovka se chýlí ke konci a Tatran si žádnou gólovou šanci nedokázal připravit.
20:15 Druhá třetina začala a Tatran je díky početní výhodě v okamžitém tlaku.
20:00 Střely v první třetině: Texas - 5, Tatran - 8
19:59 První třetina končí a hosté jsou o jeden gól napřed. Navíc si do druhé části přenášejí 115 vteřin přesilovky. Uvidíme co nám nabídne zbytek utkání.
19:55 Zbytečné vyloučení domácí Veroniky Bašové za nesportovní chování těsně před přestávkou.
18:34 Tatran v posledních minutách převzal iniciativu a teď má znatelnou převahu.
16:48 V obrovské příležitosti teď promáchla Julie Faťunová.
15:41 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #16 Gabriela Lálová, asistoval #74 Jana Prokšanová (0:1)
15:41 A máme tu první branku utkání, kterou po dobře sehraném brejku vsítila Gabriela Lálová.
14:33 Pokus Anety Toulové zastavila až vstupní brána do haly.
14:06 Tentokrát prozkoušela pozornost Drbalové svým nahozením Dominika Kračunová.
13:13 Andrea Nemravová pěknou střelou z větší vzdálenosti těsně přestřelila bránu.
12:11 Bára Zabavská vyprášila 'beton' domácí brankářky. Z následného tlaku už žádná šance nepřišla.
10:17 Přesilovka je u konce, ale domácí hráčky se do žádné vážnější příležitosti nedostaly.
08:17 Neuběhlo ani 9 minut a máme o zábavu postaráno. Hostující trenér Miroslav Vybíral byl vyloučen na 2+10 minut za nesportovní chování. (Trest odpyká Petra Brandová.)
07:38 A na druhé straně netrefila poskakující balónek Veronika Bašová před odkrytou brankou.
07:14 Další zákrok Michaely Obselkové, tentokrát proti střele Adély Kramperové.
05:37 Před bránou se zjevila Michaela Vavrochová, ale na Elišku Drbalovou si nepřišla.
04:15 Dalekonosný pokus Adély Zehrerové končí těsně vedle brány, kde míček v klidu sbírá Michaela Obselková.
02:30 Zápas začal v solidním tempu, ale týmy se zatím spíše oťukávají. Oba týmy si už vyměnily úvodní šance, ale gólu jsme se zatím nedočkali.
00:00 Favoritem utkání tak jsou hostující hráčky, které mají jako jasný cíl návrat mezi elitu. Uvidíme zda budou předpoklady naplněny, nebo budeme svědky překvapení a velké radosti domácích.
00:00 Dobrý večer, vítejte u online přenosu z 9.kola 1.ligy žen. Dnes se utkává bývalý extraligový tým s nováčkem této soutěže. Domácí Texas má po 8 odehraných zápas vcelku lichotivou bilanci 4-1-1-2. Hostující Tatran je na tom však ještě o poznání lépe, když hořkost porážky poznal zatím pouze jednou a to ještě až po nájezdech.