59
  • 59 58:59
    Tigers

Wizards DDM Praha 10 - Athletics Praha 6:4
branky: 7. Karel Smutný, 11. Robert Smutný, 17. Martin Lazárek, 26. Martin Lazárek, 30. Martin Lazárek, 46. Adam Čechovič - 31. Bohuslav Novák, 36. Vilém Bodlák, 45. Martin Kulle, 55. Vilém Bodlák; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 28 - Pavel Dundr 16; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:2
60:00 Vyjádření trenéra hostů: Děkuji svému týmu za dnešní zápas, za dva a půl měsíce krásné práce s krásnými lidmi, Athletics Praha se nesmazatelně zapsalo do mého života.Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření vedoucího domácích: Jsme rádi, že jsme dohráli zápas bez zranění a děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Wizards - 5, Athletics - 8. Střely na branku celkem: Wizards - 22, Athletics - 32.
58:59 Timeout Athletics Praha
58:02 Na hřišti nám přituhuje, do drobného konfliktu se dostal Smutný R. s Janebou. Vše zatím končí domluvou.
55:59 Policarovi se na trestné lavici asi líbí, předvedl další sekání.
54:16 GÓL Athletics Praha! 6:4
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #19 Bohuslav Novák (6:4)
54:16 Pěkný kros Nováka na Bodláka a přesilovka je využita!
52:40 Policar sekal, ale dle svých slov u toho vypadal dobře. Přesto je vyloučen.
50:22 Po delší době vidíme zase hru 5 na 5.
48:44 Neuspěli.
46:44 Domácí mají k dispozici dvě minuty hry 5 na 3, uspějí?
45:36 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #78 Adam Čechovič, asistoval #25 Karel Smutný (6:3)
45:36 Čížek nejprve poslal Čechoviče na střídačku Athletics, ikasoval za to 5 minut. Sám postižený se po 14 vteřinách dorážkou pomstil.
44:49 GÓL Athletics Praha! 5:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle, asistoval #19 Bohuslav Novák (5:3)
44:49 Kulle dostal teď od domácích příliš prostoru a střelou nad ruku snižuje.
44:02 Policar proběhl celé hřiště a pěkně vypálil,Dundr vyráží!
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Wizards - 8, Athletics - 16
39:07 Domácí tentokrát přesilovku nevyužívají, i když šancí pár bylo.
37:50 Lazárek z půlky trefuje tyč.
37:07 Domácí budou hrát přesilovku, Čížek sekal.
36:21 Čechovič, který se vrátil do hry na úkor Duška, teď z těžké pozice bekendem přestřelil prázdnou branku.
35:03 GÓL Athletics Praha! 5:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #3 Roman Janeba (5:2)
35:03 Po delší pasáži bez vyložených šancí přidávají hosté druhý gól. Hezká střela Bodláka z otočky.
30:22 GÓL Athletics Praha! 5:1
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #45 Vilém Bodlák (5:1)
30:22 Vávrovo kouzlo prolomeno, Novák se trefuje po přesné křižné přihrávce, dobrou práci odvedli hosté i před bránou, Vávra střelu neviděl.
30:00 Utkání sleduje 28 diváků. Děkujeme!
29:55 Na hřišti se poprvé objevuje Voldřich, hraje se Smutnými, o místo momentálně přišel Čechovič.
29:03 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #19 Jan Dušek (5:0)
29:03 Lazárek kompletuje hattrick, velkou zásluhu na jeho gólu má ale Dušek, který ho našel perfektní zadovkou.
27:26 Nepříjemný moment pro hostujícíhocího Martina Kulleho, který se srazil s Vávrou a praštil se do zad. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
26:34 Lazárek útočil na hattrick, Dundl ale vytasil ruku a střelu zastavil!
25:06 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #44 Ondřej Policar (4:0)
25:06 Policar rozehrál standardku Žabičkou na Lazárka, který ze vzduchu poslal míček do sítě.
23:00 Šance vidíme na obou stranách, nikdo však zatím nebyl efektivní.
20:00 Střely na branku v první třetině: Wizards - 9, Athletics - 8
19:58 Nápor Athletics teď přerušuje siréna. Domácí předvedli v první třetině větší efektivitu!
17:52 Prokšan teď na poslední chvíli zblokoval Kasanovu přihrávku a zachránil tak Athletics před téměř jistým gólem!
16:54 Teď šli 2 na 1 Smutný K. s Duškem, první jmenovaný ale zapomněl míček za sebou.
16:11 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #78 Adam Čechovič (3:0)
16:11 Čechovič s Lazárkem šli dva na jednoho a proměnili!
14:13 Smutný K. byl sražen na mantinel a padl na něj přímo svými choulostivými partiemi. Jak se ozývá z publika: 'Dneska večer žádná láska nebude...' Pomstít ho mohl Dušek, který v úniku ale přestřelil.
12:09 Vávra teď v rychlém sledu předvedl sérii 4 zákroků, hosté přidávají na tempu.
10:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Robert Smutný, asistoval #7 Filip Műller (2:0)
10:27 Smutný Robert se teď revanšoval a dotlačil do sítě Müllerovo nahození.
10:22 Tvrdě hrají i hosté, teď třeba Smutný Robert skončil na jejich střídačce.
09:22 Domácí Kasan se s tím nemaže, jeho tvrdá hra byla ale přerušena hvizdem rozhodčího.
08:10 Hezká individuální akce po ose Zoth - Smutný K., druhý jmenovaný trefuje jen boční síť.
06:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #94 Jindřich Zoth (1:0)
06:54 Smutný (Karel) poslal z pravé strany ne příliš prudkou, o to však přesnější střelu a domácí vedou.
05:17 Doležal vrazil Policara v rohu na mantinel a odpočine si na trestné lavici.
03:30 První šance domácích - Smutný vyslal Smutného (Roberta), ten běžel ze strany, místo střely ale volil přihrávku a tu si hosté pohlídali.
03:00 Zatím jsou aktivnější hosté, je vidět, že bojují o záchranu.
00:56 Ještě nám neuběhla ani minuta a hostující Pytl trefuje břevno!