60
  • 60 59:28
    FA MB

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - Florbalová akademie MB 'A' 4:3
branky: 13. Tomáš Doležal, 32. Jan Větrovský, 36. Tomáš Paskal, 45. Jan Žán - 4. David Popek, 23. Martin Cieslar, 53. David Popek; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Pavel Zajíc 32 - Petr Bárta 34; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1
60:00 Střely po třetí třetině: Chodov: 13, Florbalová akademie MB: 10 Střely celkem: Chodov: 38, Florbalová akademie MB: 35
60:00 Komentář kapitána Nováka: Přijeli jsme dobře bránit a získat 3 body. Nebránili jsme dobře, dostali hloupé góly a nevyšlo to. Komentář kapitána domácích Doležala: Byli jsme šťastnějším týmem. Skvěle nám zachytal golman Zajíc a dostal tak krásný dárek k narozeninám. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí do zbytku sezóny.
59:28 Timeout Florbalová akademie MB 'A'
55:41 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
52:37 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 David Popek, asistoval #24 Jakub Hradecký (4:3)
44:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #26 Jan Žán, asistoval #11 Tomáš Paskal (4:2)
40:00 Střely po druhé třetině: Chodov: 12, Florbalová akademie MB: 10
35:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #11 Tomáš Paskal, asistoval #26 Jan Žán (3:2)
31:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #8 Jan Větrovský, asistoval #19 Viktor Beneš (2:2)
22:50 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #10 Martin Cieslar, asistoval #37 David Novák (1:2)
20:00 Střely po první třetině: Chodov: 8, Florbalová akademie MB: 15
12:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #51 Tomáš Doležal, asistoval #26 Jan Žán (1:1)
03:10 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 David Popek, asistoval #23 Martin Hampl (0:1)