58
  • 58 57:24
    Start98

Fortel TJ Sokol Kobylisy - FBC Start98 B 8:6
branky: 15. Šimon Paldus, 20. Jan Hrdlička, 23. Dalibor Michálek, 43. Daniel Havlíček, 44. Ondřej Kočí, 47. Jan Hrdlička, 50. Roman Svrček, 54. Jan Hrdlička - 4. Jan Svoboda, 5. Tomáš Vintr, 20. Otakar Prášek, 26. Tomáš Vintr, 38. Otakar Prášek, 40. Jan Svoboda; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Ladislav Vavřínek 21 - Martin Novotný 20; po třetinách: 2:3, 1:3, 5:0
60:01 Komentář trenéra domácích Jana Hrdličky: 'První dvě třetiny jsme neodehráli moc dobře, neproměňovali jsme šance a dostávali jsme laciné góly, třetí třetina jsme se začali trefovat a na hřišti nechali vše.' Komentář vedoucího mužstva hostů Vojtěcha Reslera: 'Gratulujeme soupeři k vítězství.'
60:00 Zásahy gólmanů - domácí 8, hosté 8
59:30 Na hřišti se jiskří
57:24 Timeout FBC Start98 B
53:44 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 8:6
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (8:6)
53:40 Hosté trefují tyčku, vzápětí udeřilo na druhé straně
49:39 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 7:6
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #3 Ondřej Kočí (7:6)
49:39 Cvrnda chytil střeleckou slinu!
46:04 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 6:6
46:04 A Cvrnda srovnává!
43:58 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 5:6
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #84 Petr Wagner (5:6)
43:58 Zničehonic udeřilo
42:27 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 4:6
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček bez asistence (4:6)
42:27 Trefuje se až teď
42:20 Velkou šanci neproměňuje Havlis
40:00 Zásahy gólmanů - domácí 10, hosté 8
39:11 GÓL FBC Start98 B! 3:6
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #16 Jan Svoboda, asistoval #41 Michal Šik (3:6)
37:06 GÓL FBC Start98 B! 3:5
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #60 Otakar Prášek, asistoval #98 Jiří Kropáček (3:5)
37:06 Situace jako přes kopírák při předchozí brance - zcela nekrytý střelec na levém křídle
36:49 A ubránili se i hosté
29:15 Domácí se ubránili
25:32 GÓL FBC Start98 B! 3:4
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #11 Tomáš Vintr, asistoval #98 Jiří Kropáček (3:4)
22:47 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:3
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #20 Dalibor Michálek, asistoval #29 Jakub Zíka (3:3)
22:47 Při signalizovaném vyloučení domácí srovnávají
20:50 Kočák další tyčka
20:00 Zásahy gólmanů - domácí 9, hosté 12
19:16 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:3
19:16 Domácí bleskurychle odpovídají
19:01 GÓL FBC Start98 B! 1:3
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #60 Otakar Prášek, asistoval #18 Filip Hron (1:3)
19:01 Další ukázková kombinace hostů končí třetím gólem
18:26 Hosté v plném počtu
15:05 Bohoušek tyčka
14:46 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 1:2
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #17 Lukáš Janů (1:2)
14:46 A dlouhou přesilovku domácí využívají
08:40 Standardka domácích z nadějné pozice gólem nekončí
07:50 Šanci domácích neproměnil Havlis
04:59 GÓL FBC Start98 B! 0:2
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #11 Tomáš Vintr bez asistence (0:2)
04:59 Nedůraz domácí obrany přináší Startu druhý zásah
03:29 GÓL FBC Start98 B! 0:1
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #16 Jan Svoboda, asistoval #82 Jan Štercl (0:1)
03:29 Svoboda prakticky z nulového úhlu vymetá horní růžek Vavřínkovy branky
00:01 Dobrý sobotní večer ze sportovní haly Jižní Město, kde se Kobylisy budou snažit v utkání proti Startu zlomit sérii dvou proher v řadě