(Melník)
  • 59 58:58
    FA MB

FBC Start98 B - Florbalová akademie MB 'A' 6:3
branky: 11. Filip Hron, 15. Matěj Štyler, 23. Petr Bína, 24. Tomáš Boubelík, 27. Filip Hron, 59. Tomáš Boubelík - 23. Tomáš Černý, 32. Miloslav Čepelka, 36. David Novák; rozhodčí: Jan Černý - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Martin Novotný 15 - Petr Bárta 18; po třetinách: 2:0, 3:3, 1:0
60:00 Vyjadření trenéra domácích Martina Duška: Nebýt bídné druhé třetiny mohl být výsledek pro nás lepší. Závěr jsme si pohlídali a nepřipustili drama. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00 Střely celkem: Start - 24, Mladá Boleslav - 18
60:00 Střely ve 3. třetině: Start - 9, Mladá Boleslav - 5
58:58 Timeout Florbalová akademie MB 'A'
58:58 GÓL FBC Start98 B! 6:3
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #31 Tomáš Boubelík, asistoval #21 Petr Melník (6:3)
40:00 Střely ve 2. třetině: Start - 4, Mladá Boleslav - 11
35:17 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 David Novák, asistoval #91 Ivo Veselý (5:3)
31:21 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #8 Miloslav Čepelka, asistoval #22 Jan Hála (5:2)
26:06 GÓL FBC Start98 B! 5:1
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #18 Filip Hron, asistoval #31 Tomáš Boubelík (5:1)
23:46 GÓL FBC Start98 B! 4:1
22:59 GÓL FBC Start98 B! 3:1
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #77 Petr Bína bez asistence (3:1)
22:34 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #99 Tomáš Černý, asistoval #23 Martin Hampl (2:1)
20:00 Střely v 1. třetině: Start - 11, Mladá Boleslav - 2
14:11 GÓL FBC Start98 B! 2:0
Branku družstva FBC Start98 B vstřelil #60 Matěj Štyler bez asistence (2:0)
10:01 GÓL FBC Start98 B! 1:0