60
  • 60 59:02
    Kobylisy

Fortel TJ Sokol Kobylisy - SK Florbal Benešov 5:6
branky: 1. Šimon Paldus, 10. Jan Hrdlička, 21. Lukáš Janů, 48. Jan Hrdlička, 52. Jakub Zíka - 19. Kryštof Garreis, 28. Ondřej Bartůšek, 30. Petr Vachtl, 42. Tomáš Pícha, 55. Ladislav Vorel, 55. Petr Tůma; rozhodčí: Matouš Novosad - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Ladislav Vavřínek 32 - Lukáš Brož 18; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:3
60:00 střely na branku 3.třetina: Kolbylisy 9 Benešov 16, celý zápas Kobylisy 23 Benešov 38
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jana Hrdličky:'Odehráli jsme velmi špatné utkání, bez pohybu, nejsme schopni si poslat přihrávku po zemi a obránci hrají soutěž, kdo udělá největší chybu, Děkujeme soupeři za zápas.' Komentář trenéra hostí pana Martina Mičla: 'Děkujeme soupeři za zápas, jsme rádi , že v dané sestavě jsme uhráli tři body. Přejeme soupeři mnoho úspěchů do dalšího průběhu sezóny'
59:59 Zápas končí, Kobylisy i podruhé v sezóně s Benešovem prohrají
59:20 Domácí bez brankáře
59:02 Timeout Fortel TJ Sokol Kobylisy
59:00 V přesilovce šance na obou stranéch, čeká nás poslední minuta.
57:34 Janů po odpískéní odpaluje balónek, a rozhodčí Novosad ho vykazuje na trestnou lavici.
54:53 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #76 Petr Tůma, asistoval #23 Tomáš Pícha (5:6)
54:53 A Benešov opět otáčí skóre
54:22 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (5:5)
54:22 Vorel přesou střelou na zadní tyč využívá přesilovku
52:24 Hrdlčka opět sám na brankáře, bekendovou střelu Brož vyrazil ramenem.
51:20 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 5:4
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #20 Dalibor Michálek (5:4)
51:20 Hodně nepovedenou Zikovu přihrávku si hostující obránci srazili do branky
49:46 Na obou stranách po jednom výborném zákroku gólmama
49:34 Další šance Hrdličky, mimo
47:49 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 4:4
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:4)
47:49 Kočák našel před brankou nerva a je srovnáno.
46:15 A nyní předvádí Vavřínek dokonce robinzonádu.
44:04 A už se k organizaci domácí obrany hlasitě vyjadřuje i gólman Vavřínek
43:35 Hrdlička vyběhl karusel a už má hlasité připomínky ke spoluhráčům
42:34 Kočího jedovku Brož zkrotil, na druhé straně překombinováno
41:37 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #76 Petr Tůma (3:4)
35:42 Hrdlička se probil podél mantinelu, ale střílí mimo
34:30 Hosté, kterým chybí několik hráčů základní sestavy, hrají hodně bojovně.
32:56 Střela Píchy se zastavila na brankové čáře.
29:32 A totéž ještě jednou, Vavřínek vyráží helmou
29:05 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:3)
29:05 Rychlý protiůtok Benešova a srovnáno.
27:41 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:2)
27:41 Nedůraz ve velkém brankovišti vede ke snížení.
23:23 Velcl sám před Vavřínkem, přehazuje Láďu i branku.
21:13 Hrdlička těsně vedle zadní tyče
20:23 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:1
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #28 Dominik Čejka (3:1)
20:23 I v první minutě druhé třetiny Kobylisy skórují.
20:00 střely na branku domácí 8, hosté 12
18:44 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #38 Kryštof Garreis, asistoval #23 Tomáš Pícha (2:1)
18:44 Pícha se protáhl podél mantinelu a vybídl ke skórování K.Garreise
17:37 Po dvou hrubkách V.Presse zachraňuje domácí Vavřínek
16:15 Hrdlička z úhlu do Brože
15:27 Janů faulován na půlce.
14:42 Janů jak ho známe. V debatě s rozhodčím.
13:23 Čtveřice Paldus,Hrdlička,Nouzák, Kočí zatím dobře brání.
12:19 Panyho sekera za dvojku..
11:30 Pěkná kombinacve prvního útoku Kobylisy, Zika ale přestřeluje
09:22 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:0
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (2:0)
09:22 A z tlaku hostí vyplynul brejk domácích, Paldus vyvezl a Hrdlička zavěsil.
08:50 Vojtíškova střela do skrumáže před brankou domácích
06:34 Za posledních pět minut jsme neviděli výraznější šanci, až teď v podání M. Garreise. Vavřínek chytá.
00:57 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 1:0
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:0)
00:00 Dobrý den, vítáme vás u onlline přenosu zápasu 15.kola divize B mezi družstvy FbK Kobylisy a Florbal Benešov. Domácí se v případě výhry posunou na druhou příčku divizní tabulky