60
  • 60 59:01
    Kobylisy

Wizards DDM Praha 10 - Fortel TJ Sokol Kobylisy 5:7
branky: 29. Martin Lazárek, 29. Jaroslav Váňa, 37. Karel Smutný, 57. Martin Lazárek, 58. Jan Blažek - 4. Dominik Čejka, 13. Ondřej Kočí, 15. Lukáš Panenka, 18. Jan Hrdlička, 20. Jan Hrdlička, 46. Šimon Paldus, 56. Lukáš Janů; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Ladislav Vavřínek 29; po třetinách: 0:5, 3:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Rozhodla první třetina, kde se někteří naši hráči zapomněli doma. Gratulace soupeři a děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí: Zápas jsme vyhráli díky dobré první třetině, kde jsme proměňovali rychlé protiútoky. Druhou třetinu jsme zaspali a byli jsme nedisciplinovaní. Třetí třetinu jsme si již pohlídali. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve třetí třetině: Wizards - 16, Kobylisy - 11
59:01 Timeout Fortel TJ Sokol Kobylisy
57:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek, asistoval #44 Ondřej Policar (5:7)
57:42 Blažek se konečně trefil a stálo to za to!
56:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (4:7)
56:30 Domácí už tento zápas asi nedokáží zvrátit ve svůj prospěch.
55:41 Timeout Wizards DDM Praha 10
55:41 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:7
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #28 Dominik Čejka (3:7)
55:15 Dvojí zakončení Wizards opět končí na brankáři.
53:10 Rychlou akci po ose Kasan - Lach druhý jmenovaný neproměnil.
52:40 Wizards se snaží tlačit do zakončení, ale zatím bez většího úspěchu. Kobylisy se nikam neženou a hrají na udržení.
48:03 Trestné střílení družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy neproměnil #28 Dominik Čejka.
47:15 Střela střídá střelu. Blažek se snaží odčinit svá zaváhání v oslabení. Povedenou střelou jen těsně nedokázal skórovat.
46:40 Na druhé straně pozorný Vávra zasáhl ramenem.
46:30 Smutný se zjevil osamocen před brankou, ale nedokázal usměrnit balonek do branky.
45:20 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:6
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #29 Jakub Zíka (3:6)
44:55 Další Blažkův nájezd zastavuje Vavřínek. V tomto oslabení mohli Wizards snížit na rozdíl jediné branky.
43:55 Životní Vávrův výhoz neproměnil v samostatném úniku Blažek, když předtím obránce trestuhodně zaváhal.
42:30 Třetí třetina začala ve vysokém tempu. Hraje se nahoru dolu.
40:00 Střely ve druhé třetině: Wizards - 13, Kobylisy - 2
38:08 Toto oslabení je zatím pro Kobylisy komfortní. Většinu času drží balonek dvojice Kočí - Hrdlička.
37:17 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #25 Karel Smutný.
36:39 Přesilové hry dostávají domácí do zápasu. Po tragické úvodní třetině a fénu v šatně, ještě může utkání dopadnout jakkoli.
36:38 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (3:5)
33:10 Vážnější příležitost si Wizards v přesilové hře nedokázali vytvořit.
29:20 Rychlý brejk na druhé straně. Kočí zakončil těsně vedle.
28:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #93 Jaroslav Váňa, asistoval #94 Jindřich Zoth (2:5)
28:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #94 Jindřich Zoth (1:5)
28:25 Diváci teď jistě očekávají útočnou smršť domácích. Jsme zvědaví co Wizards vykouzlí v dalších minutách.
27:00 Přesilová hra by domácí mohla vrátit do zápasu.
26:18 Hra se opticky vyrovnala, ale skóre zůstává stále stejné.
21:30 Heller zakončuje první šanci domácích nepřesně. Ani druhý pokus o chvilju později nenašel síťku hustující branky.
20:01 Wizards provedli pár změn v sestavě. Všichni v hale doufáme, že toto utkání ještě získá náboj a bude o co hrát.
20:00 Střely v první třetině: Wizards - 5, Kobylisy - 13
19:52 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 0:5
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (0:5)
19:52 Rychlý protiútok zakončil přesně Hrdlička. Wizards jsou zralí na ručník.
19:00 Wizards se v druhé polovině úvodní třetiny vysloveně nedaří. Branku soupeře již hezkých pár chvil nedokázali ohrozit.
17:26 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 0:4
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (0:4)
17:15 Vávra rychlým přesunem zamezil přesilovkové brance. Útok ovšem stále pokračuje.
15:50 Kobylisy kombinují při signalizovaném vyloučení Lazárka.
14:55 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 0:3
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #16 Jan Hrdlička (0:3)
12:13 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 0:2
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #28 Dominik Čejka (0:2)
11:35 Wizards tentokrát rozebrali hostující čtveřici ale nepřesné zakončení Blažka stálo domácí vyrovnání.
10:06 Lazárek po delší době prověřil pozornost Vavřínka. Po odraženém balonku dochází k fauly hostů, který je vyloučen na dvě minuty.
08:50 Domácí jsou teď již pár minut pod tlakem. Situaci musí hasit pouze fauly.
06:00 Nově vytvořená útočná dvojice Blažek - Lazárek by mohla fungovat. Uvidíme na konci zápasu, zda se jednalo o vydařený trenérský tah.
03:22 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 0:1
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #28 Dominik Čejka, asistoval #47 Lukáš Panenka (0:1)
03:22 Střela z bezprostřední blízkosti projela Vávrovi pod nahou a Kobylisy se ujímají vedení.
03:02 Do úvodní příležitosti hostí se dostal Bohoušek. Střela nebyla dostatečně důrazná, aby vyvedla Vávru z klidu.
02:07 Lazárek se zapojil do rozehrávky a vymyslel pěknou přihrávku na zakončujícího Homolku, který stejně jako před chvílí Policar, zakončuje nad branku hostů.
01:10 Situaci 2 na 1 zakončuje střelou Policar. Rychle provedený brejk ovšem nezakončil přesně.