• 59 58:15
    4:8
    ()

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:8
branky: 7. Jakub Boček, 30. Filip Rulíšek, 34. Radek Fejfar, 45. Filip Rulíšek - 7. Jakub Lukáč, 9. Jiří Besta, 23. Jiří Besta, 26. Patrik Němec, 48. Martin Děček, 51. Kryštof Malina, 54. Martin Děček, 59. Martin Děček; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Kabelka 25 - Petr Gurkovský 26; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Zápas rozhodla pátá branka Vítkovic. My se nadřeme na každou branku a vlastními chybami branky obdržíme. Myslím si, že jsme v některých částech soupeře přehrávali, ale opět rozhodli zkušenosti z konců zápasů a prohraná třetí třetina. Děkujeme soupeři za férový zápas a těšíme se zítra na Ostravu!
60:00 Komentář trenéra hostů pana Gurkovského : V polovině zápasu jsme měli hru jasně pod kontrolou, ale zápas jsme dokázali zdramatizovat. Jednak díky svým technickým chybám a nutno přiznat, že i díky domácím, kteří nás místy dostávali pod tlak. Ve třetí třetině se projevila větší zkušenost s vypjatými koncovkami zápasu. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Konec utkání Vítkovice vyhráli 4:8. Nejlepší hráči utkání: Vítkovice: 41 Děček Martin Black Angels: 73 Rulíšek Filip
59:30 Vítkovice v plném počtu.
59:01 Poslední minuta utkání.
58:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Martin Děček bez asistence (4:8)
58:15 Vítkovice střílí gol v oslabení do prázdné brány domácích.
57:00 Domácí bez brankáře, šest hráčů v poli.
56:04 Rozehrávka, zápas se blíží do finální části.
55:59 Timeout BLACK ANGELS
55:59 Domácí si vyžádali time
55:01 Běží patnáctá minuta, šance Blacků, střela šla mimo branku.
53:10 Stav utkání 4:7.
53:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Martin Děček, asistoval #88 Jiří Besta (4:7)
52:28 Obě strany střídají
50:45 Vítkovice vedou o dvě branky, ale ještě pro domácí není nic ztraceno.
50:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #19 Martin Ulman (4:6)
50:20 Pro změnu se tentokrát vytáhl brankář Vítkovic Burkovský.
48:48 Nepřehledná situace před brankou domácích golman Kabelka zasahuje.
47:48 Vítkovice opět ve vedení, stav utkání 4:5.
47:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
46:45 Zápas má výbornou atmosféru, obě strany bojují jak lvi.
46:09 Tvrdý souboj u mantinelů přímo před stolkem pořadatelů.
44:39 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #77 Radek Fejfar (4:4)
44:39 Domácí vyrovnali. Stav utkání 4:4. Dnešní utkání sleduje 50 diváků.
43:10 šance domácích, brankář hostů chytá.
41:00 Závar před branou domácích, několik střel Vítkovic zmařenou obranou Blacků
40:01 Třetí třetina zahájena, stav utkání 3:4 ve prospěch Vítkovic. Zatím není nic rozhodnuto, hra je vyrovnaná, plná zvratů a hezkých herních akcí.
40:00 Konec druhé části, poměr střel 13:12 pro domácí Blacky. Vítkovice vedou o jednu branku.
39:37 Střela domácích mimo branku, příště by to chtělo více štěstí.
38:30 Střela Vítkovického útočníka zmařená domácím brankářem.
37:46 Vítkovice v plném počtu.
36:55 Přesilovka se odehrává v obraném pásmu domácích, ale záhy se přenáší na druhou část hřiště.
36:00 Domácí hrají druhou přesilovou hru.
34:00 Stav utkání 3:4, domácí dotahují Vítkovice.
33:55 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #77 Radek Fejfar, asistoval #71 Jakub Boček (3:4)
31:56 Pěkná akce domácích, končí těsnou střelou mimo branku.
29:22 Přesilová hra Blacků proměněna.
29:21 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #48 Andrej Svatoš (2:4)
28:30 Blaci hrají první přesilovou hru.
26:17 Stav utkání 1:4, Vítkovice neustávají v tlaku.
25:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #26 Daniel Krejčíř (1:4)
25:49 Vítkovice hrají první přesilovku, potrestáno brankou.
22:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #41 Martin Děček (1:3)
22:52 Stav utkání 3:1 pro Vítkovice.
20:02 Druhá třetina zahájena.
20:00 Škoda branka v síti Vítkovic neuznaná, střelená těsně po odpískání první třetiny. Poměr střel v první třetině 5:10 ve prospěch hostů.
19:01 Poslední minuta do konce druhé třetiny. Hra v našem obraném pásmu.
19:00 Běží devatenáctá minuta stav stále 2:1. Obě strany povzbuzovány fanoušky, Vítkovice si přivezli i bubeníka.
16:30 I přes vedení Vítkovic vidíme vyrovnanou hru. Šance střídá šanci na obou stranách.
14:00 Běží čtrnáctá minuta, hra se přelévá z jedné strany na druhou. Můžeme vidět pěknou dynamicou hru obou stran.
12:00 Opět jsme viděli pěknou akci domácích.
11:04 Závar břed brankou domácích.
11:00 Krásná brejková akce domácích končí střelou mimo bránu.
10:20 Rozehrávka v obraném pásmu hostí.
10:00 Vítkovice v útočném pásmu domácích, získavají převahu.
09:20 Stav utkání 1:2
08:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
08:30 Pěítkovickná brejková akce domácích zmařena faulem.
08:00 Hra se dostává do tempa.
07:00 Stav utkání 1:1, mohli jsme vidět rychlý sled dvou branek za sebou.
06:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #35 Jakub Lukáč, asistoval #41 Martin Děček (1:1)
06:29 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (1:0)
05:30 Další střeala Vítkovi šla nad bránu domácích
04:44 V počáteční páté minutě, utkání vyrovnané. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
04:20 Střelu Vítkovic do šibenice vytáhl domácí golman Kabelka
03:20 Pěkná akce domácích vážnější závar před brankou Vítkovic
03:00 Střela Vítkovic nad bránu.
02:é Brejk Vítkovic zmařeno obranou domácích.
02:50 Trestný úder domácích, neproměněn
02:00 První lajna Blacků ohrozil soupeřovu branku.
00:43 První střídání v druhé třetině.
00:27 První střela Vítkovic, brankář zasahuje. domácí oplací, první střídaní.