6:5
    Michal CHUDINA
    (Cepek)

FbK Svitavy - FBC Start98 6:5
branky: 2. Ondřej Kunt, 16. Aleš König, 20. Jiří Jedlička, 31. Josef Prudil, 48. Dominik Šmarda, 51. Ondřej Kunt - 11. Eduard Piňos, 36. Jindřich Štercl, 56. Ondřej Vavro, 58. Petr Haspeklo, 58. Michal Chudina; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 415; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 42 - Ondřej Lupoměch 35; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:3
60:00 Střely ve třetí části: SY: 12 Start: 19
60:00 Komentář trenéra hostí, Václava Bučka:Gratulujeme domácím k postupu do play off, který si dnes pro výborný bojovný výkon zasloužili. Děkujeme perfektním fanouškům, kterým k maximální spokojenosti snad mohl chybět na hřišti jenom Genzer se Suchánkem. Hodně štěstí v předkole play off.
60:00 Komentář trenéra domácích, Martina Karlíka: Dámy a pánové, je to tam. Cíl pro základní část splněn! Nicméně sezóna pro nás nekončí a pokračujeme dále. I když jsme se v tomto zápase zase nedokázali vyvarovat hluché pasáže, která mnohé stála pár let života, musím poděkovat všem hráčům za předvedený příkladný týmový výkon. Obrovský dík i diváků, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru.
60:00 Střely celkem: Svitavy:41 Start:47
59:59 ANO!!!
59:04 Domácím to ne a ne do té prázdné brány spadnout
58:01 Tohle bude ještě zajímavé
57:59 GÓL FBC Start98! 6:5
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #61 Michal Chudina, asistoval #12 Radim Cepek (6:5)
57:38 GÓL FBC Start98! 6:4
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #48 Petr Haspeklo, asistoval #87 Ondřej Vavro (6:4)
57:03 Pakosta trefuje tyč prázdné brány
56:05 Timeout FbK Svitavy
55:57 GÓL FBC Start98! 6:3
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #12 Radim Cepek (6:3)
53:55 Hosté v šesti
53:35 Timeout FBC Start98
52:22 Zachovi ml. sjel míček přímo před bránou hostí
50:53 GÓL FbK Svitavy! 6:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #20 Ondřej Kunt bez asistence (6:2)
50:53 Kunt fantasticky zamířil a míček bez problému doletěl až do branky
47:41 GÓL FbK Svitavy! 5:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #55 Dominik Šmarda, asistoval #19 Aleš König (5:2)
47:41 a nebo taky ne.. Domácí odskakují do tříbrankového vedení
47:09 Horálek zadržel na zemi Dvořáčka a neumožnil mu pokračovat ve hře a odpyká si dvě minuty
46:25 Start překombinoval útok
45:46 Horák nestihl trefit míček v letu a brána hostí zůstává bez gólu
42:10 Šmarda netrefuje bránu
40:00 Střely ve druhé části: SY: 14 Start: 17
39:20 Vzhledem k tomu, jak moc se utkání přiostřuje, začínáme mít obavu z průběhu třetí třetiny
36:24 Skácelík skvěle zasahuje nohou
35:51 Vzhledem k výsledkům ostatních zápasů se domácí musejí opravdu snažit, aby playoff vybojovali
35:22 GÓL FBC Start98! 4:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #82 Jindřich Štercl, asistoval #56 Jiří Šrámek (4:2)
35:00 Toto utkání sleduje 415 diváků, děkujeme!!!
33:11 Svitavy hrají v plném počtu
30:37 GÓL FbK Svitavy! 4:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #19 Aleš König (4:1)
30:11 Skácelík fantastický a zabraňuje mnoha šancím hostí
29:24 Vavrovi naštěstí pro domácí sklouzl před jejich brankou míček z hokejky
27:49 König přestřeluje bránu
26:07 Zach st. z otočky netrefuje bránu
25:01 Vavro trefuje tyč
24:12 Cepek sttřílí po zemi, míjí ale bránu
22:22 König sám před bránou usilovně se snažil dorazit míček do branky, zastavila ho ale píšťalka rozhodčích
20:00 Střely v první části: SY: 15 Start: 11
19:49 GÓL FbK Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #7 Jiří Jedlička, asistoval #55 Dominik Šmarda (3:1)
19:49 Jedlička si proběhl sám téměř celé hřiště a zavěšuje ke vzdálenější tyči
18:39 König poslal Pakostovi křižnou nahrávku, Pakosta míček posílá po zemi k bráně a Lupoěch jej na poslední chvíli zalehává
15:34 Vašíček se snažil zabránit dalšímu obdrženému gólu a pomohl si faulem, za který si odsedí dvě minuty na trestné lavici
15:00 GÓL FbK Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #19 Aleš König, asistoval #11 Josef Prudil (2:1)
15:00 König neomylně posílá prudkou střelou míček za záda gólmana hostí
14:51 Zach ml. perfektně před bránou hostí trefuje ze vzduchu míček, ten ale končí na těle Lupoměcha
10:46 GÓL FBC Start98! 1:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #87 Ondřej Vavro (1:1)
10:46 Poměrně sporný gól se podařilo vstřelit Piňosovi, který nejspíš i sám ví, že stál v brankovišti
10:28 Dvořáček poslal míček po zemi k odkryté brance, ale gólman stihnul včas zasáhnout
07:47 König ve výběhu 1 na 1 k bráně hostí srazil Konečného a branka tak nebyla ohrožena
07:08 Skácelík bez obtíží chytá Cepkovu střelu
04:51 Hosty obdržený gól probral a už také vstoupili aktivně do utkání
01:47 GÓL FbK Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #20 Ondřej Kunt, asistoval #25 Vít Sauer (1:0)
01:47 Ani jsme se nestačili rozkoukat a už Kunt ze střední vzdálenosti zavěsil
00:00 Dobrý večer ze sportovní haly Na Střelnici, kde se dnes odehraje florbalové drama, ve kterém se Svitavy pokusí zdolat poslední krok k jistotě play off.