7:3
    Dominik JANSA
    (Karel)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - 1. MVIL Ostrava WOOW 7:3
branky: 4. Radek Matějíček, 10. Jaromír Ekl, 21. Radek Matějíček, 36. Jaromír Ekl, 41. Štěpán Slaný, 60. Daniel Kněžour, 60. Dominik Jansa - 30. Dan Kašovský, 40. Daniel Kotzur, 52. Adam Tesárek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 16 - Vojtěch Kořínek 24; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:1
60:00 Vyjádření trenéra hostů Tomáše Svačinky: Gratuluji k domácím k zaslouženým třem bodům. Přehráli nás ve všech herních činnostech a hlavně v koncovce, což rozhoduje. Mrzí mě nezvládnuté začátky třetin, kdy jsme byli myšlenkami ještě v šatně. Na tom budeme muset ještě zapracovat. Naše hra byla dnes velmi zbrklá a slabota v zakončení.. Budeme se soustředit na další zápasy, které jsou pro nás důležitější. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: Dnešní hra nebyla kvalit první ligy, byla hodně podprůměrná, ale naštěstí jsme se do té branky párkrát trefili a proto máme 3 body.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: 8 -5. Střely na branku celkem: 30 - 19.
59:49 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #27 Jakub Karel (7:3)
59:42 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #54 Daniel Kněžour, asistoval #36 Radek Matějíček (6:3)
59:07 Bureš se snažil nahrát před branku, jeho pokus, ale zastavil obránce.
57:58 Ostravský pokus nemířil mezi tyče.
56:56 Ekl a Slaný si nahrávají za vlastní rankou a šetří čas.
56:27 Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
55:54 Česká Lípa kombinuje na soupeřově polovině.
55:16 Jansa nestihl doběhnout rychlou nahrávku. Míček skončil u brankáře.
54:30 Ostravský pokus branku neohrozil.
53:39 Štěrba tečoval Marhanovu střelu, brankář však stihl zareágovat.
51:35 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #31 Lukáš Tomiczek (5:3)
51:35 Rychlý protiútok Ostravy zakončoval do prázdné branky Tesárek.
51:15 Ostravský brankář si zkušeně počkal na střelu Karlu.
49:40 Pastor se vrhl do střely soupeře.
48:25 Mlejnek se chytře pokoušel překonat brankáře, ale jeho pokus nenavýšil náskok domácích.
45:40 Střela ostravského útočníka prolítla těsně kolem tyčky.
45:05 Tempo hry se uklidnilo oba celky se snaží neudělat chybu.
43:29 Noha domácího brankáře zastavila střelu.
41:38 Štěstí se ocitlo na českolipské straně když se odražený míček kutálel těsně vedle branky.
40:20 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #88 Jaromír Ekl (5:2)
40:20 Slaný napřáhl z poloviny hřiště a jeho dělovou ránu zastavila až síť branky.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: 11 - 6.
39:29 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #6 Robin Hudec (4:2)
39:29 Zmatek před domácí brankou skončil gólem.
39:04 Hart si při zpracování pomohl výskokem a rozhodčí přerušil akci domácích.
37:25 Precizní obrana domácích nepouští soupeře do šancí.
36:25 Ostrava trefila tyč.
35:47 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:1)
35:47 Jaromír Ekl přesnou střelou do horního rohu vymetl všechny pavouky.
35:10 Mlejnkovi střela sice nesedla, ale i přesto tento pokus způsobil velký rozruch před brankou.
33:20 Střela z hole Karla branku neohrozila.
32:41 Ekl se snažil uvolnit Legnera, přihrávku však zachytil obránce.
31:05 Legner vystihl zaváhání ostravské obrany, ale svou střelu nedokázal nasměrovat mezi tyče.
29:56 Chyna nyní zneškodnil dvě velké šance hostů.
29:13 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #70 Dan Kašovský, asistoval #10 Adam Tesárek (3:1)
29:13 Po standardní situaci se míček z čista jasna odrazil do sítě.
28:47 Před brankou nebyl nikdo, kdo by mohl nasměrovat Vlčkovu nahrávku do branky.
28:00 Kněžourovi střela nesedla.
26:50 Šance domácích neskončila gólem.
26:09 Ostravský brankář si připisuje skvělý zákrok.
25:20 Zaváhání Slaného napravil Legner, který předběhl hráče dobíhajícího za míčkem.
23:21 Slaného nahození si pohlídal brankář.
22:00 Hosté trefili tyč.
21:37 Ostravský útočník promáchl možnost doražení míčku.
20:17 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #36 Radek Matějíček, asistoval #88 Jaromír Ekl (3:0)
20:17 Podobně jako u prvního gólu si Matějíček skvěle naběhl na nahrávku Ekla a s následnou střelou do odkryté sítě neměl problém.
20:00 Střely na branku v první třetině: 11 - 8.
19:50 Maska domácího brankáře vyrazila míček do rohu hřiště.
19:17 Vlček nedokázal proměnit obrovskou šanci.
18:37 Obránce zastavil českolipský pokus.
17:25 Famózní zákrok domácího brankáře!
16:38 Slaný propálil vše co mu stálo v cestě, ale branku netrefil.
15:23 Česká Lípa si vytvořila obrovský tlak, ale gól z něho nepadl.
14:36 Nepřesná nahrávka zastavila hosty.
13:00 Ostravská střela trefila obránce.
12:25 Slaného individuální průnik zastavil brankář.
11:46 Pokus útočníka hostů bránu netrefil.
11:20 Ostravští hráči kombinují na soupeřově polovině.
09:44 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (2:0)
09:44 Eklova přízemní rána podjela brankáře a navýšila náskok domácích.
08:17 Domácí brankář podržel svůj tým proti dvěma šancím soupeře.
06:22 Rychlé protiútoky hostů způsobují domácí obraně velké potíže.
05:07 V obrovské šanci se ocitl Slaný ale trefil před brankářem probíhajícího Kněžoura.
03:46 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 1:0
03:36 Pohledná akce domácích skončila uklizením míčku do odkryté sítě.
03:18 Ostravský brankář si pohlídal přední tyč při pokusu Jansy.
02:16 Slaný vystoupil proti střele soupeře.
01:24 Matějíčkův pokus chytl brankář.
00:42 První střela z ostravské hole nebyla přesná.
00:01 Úvodní buly utkáni vyhrál tým domácích.