• 55 54:47
    4:11
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK 4:11
branky: 14. Tomáš Doležal, 25. Tomáš Doležal, 30. Martin Baláž, 37. Petr Kořínek - 3. Jakub Drobný, 10. Jakub Hradecký, 19. Jan Drápalík, 32. Aleš Tůma, 34. Jan Volf, 38. Jakub Drobný, 40. Jan Volf, 49. Jan Volf, 50. Jan Drápalík, 55. Jan Volf, 55. Jakub Drobný; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Petr Šanta 12 - Jakub Šmíd 19; po třetinách: 1:3, 3:4, 0:4
59:59 Střely celkem: Fat Pipe Florbal Chodov B: 23, Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK: 23
59:59 Střely po třetí třetině: Fat Pipe Florbal Chodov B: 8, Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK: 7
59:59 Kometář kapitána hostů Drobného: Děkujeme soupeři za hezké utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny. Kometář trenéra domácích Paskala: Špatné rozehrávky, špatná obrana, špatná týmová hra, přenechávání útočníků Nymburku přečíslovat a zakončovat.
54:47 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:11
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #19 Jakub Drobný bez asistence (4:11)
54:31 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:10
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #18 Jan Volf, asistoval #14 Jakub Hradecký (4:10)
53:44 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
50:00 Na dnešní utkání si našli cestu 2 diváci.
49:01 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:9
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #10 Jan Drápalík, asistoval #9 Aleš Tůma (4:9)
48:28 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:8
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #18 Jan Volf, asistoval #22 Pavel Hanzlík (4:8)
40:00 Střely po druhé třetině: Fat Pipe Florbal Chodov B: 7, Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK: 6
39:16 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:7
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #18 Jan Volf, asistoval #19 Jakub Drobný (4:7)
37:52 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:6
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #19 Jakub Drobný, asistoval #22 Pavel Hanzlík (4:6)
36:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #20 Petr Kořínek z trestného střílení (4:5)
33:37 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 3:5
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #18 Jan Volf z trestného střílení (3:5)
31:05 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 3:4
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #9 Aleš Tůma, asistoval #22 Pavel Hanzlík (3:4)
29:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #3 Martin Baláž, asistoval #34 Michal Müller (3:3)
24:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #51 Tomáš Doležal, asistoval #3 Martin Baláž (2:3)
20:00 Střely po první třetině: Fat Pipe Florbal Chodov B: 8, Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK: 11
18:03 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 1:3
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #10 Jan Drápalík, asistoval #22 Pavel Hanzlík (1:3)
13:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:2
09:22 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 0:2
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #14 Jakub Hradecký, asistoval #16 David Popek (0:2)
02:48 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 0:1
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #19 Jakub Drobný, asistoval #10 Jan Drápalík (0:1)