60
  • 60 59:08
    Pardubice

Sokol Pardubice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:5
branky: 36. Tomáš Osinek, 52. Dominik Bartoš, 55. Lukáš Pilný, 57. Přemek Pakosta - 8. Michal Stráský, 11. Jakub Sedláček, 29. Filip Daberger, 49. Jakub Sedláček, 50. Jan Rakušan; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Víšek 10 - Jan Hándl 23; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Šťastníka Jana: Ani dnes náš výkon nebyl ideální, soupeř hrál na míčku lépe. Místy jsme byli hodně pod tlakem, ale musím pochválit hráče za dodržení stanovené taktiky a dobré řešení v rychlém protiútoku. kterému se v poslední době chceme věnovat. Zápas měl dobrý náboj a pro nás cenné zkušenosti do dalšího herního vývoje hráčů.
60:00 Komentář trenéra domácího týmy Czeczinkara Martina: Hořká porážka. Ať jsme byli v utkání lepším týmem, jasně přestříleli soupeře, soupeř nám udělil lekci z efektivity v zakončení. Klukům nemám co vytknout, pokud se takto budeme rvát o výhru i v dalších utkáních takovýmto způsobem věřím, že se do play off dostaneme.
60:00 Střely na branky 3. třetiny: Domácí- 9, Hosté- 5
59:18 Hrači Pardubického týmu drží míček a snaží se vyrovnat skóre.
59:08 Timeout Sokol Pardubice
59:08 Atmosféra haly graduje.
56:50 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:50 GÓL Sokol Pardubice! 4:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #26 Přemek Pakosta, asistoval #10 Patrik Petr (4:5)
56:49 Pardubice se díky své bojovnosti přibližují skóre Znojma.
55:44 Hráči domácího týmu stále bojují a nevzdávají se.
54:22 GÓL Sokol Pardubice! 3:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #14 Lukáš Pilný, asistoval #7 Marek Foršt (3:5)
54:21 Po rychlém přenesení hry na soupeřovu polovinu, hráč Pardubic namířil střelu přímo pod ruku gólman.
53:11 Hra začíná být více agresivní, rozhodčí mají co dělat.
51:51 GÓL Sokol Pardubice! 2:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #14 Lukáš Pilný (2:5)
51:50 Powerplay se domácímu týmu vyplatila a zakončují do hostující branky.
51:13 Pardubice odvolali gólmana a hrají powerplay.
49:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #72 Jan Rakušan, asistoval #6 Jakub Sedláček (1:5)
49:19 Hostující tým znovu boduje přesnými přihrávkami. Golman domácího týmu nestihl reagovat.
48:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #6 Jakub Sedláček, asistoval #72 Jan Rakušan (1:4)
48:05 Hostující tým znovu zkouší prorazit Pardubickou obranu, tentokrát však úspěšně.
47:04 Hostující tým útočí, k zakončení se však nedostal.
45:47 Střela kapitána Osinka z mrtvého bodu. Střela končí v boční síťce.
44:40 Pardubice otáčí hru a míčku se nevzdává.
43:04 Míček je převážně na hokejce hostujícího týmu.
40:00 Střely na branky v 2. třetině: Domácí- 12, Hosté- 6
35:34 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #38 Tomáš Osinek, asistoval #97 Dominik Pinček (1:3)
33:19 Pardubice se nevzdávají. Většina zápasu se odehrává před hostující brankou.
31:09 Pardubice rozehrávají z rohu hřiště. Míček chybně ztrácí a končí v boční síťce domácího týmu.
28:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger, asistoval #72 Jan Rakušan (0:3)
28:27 Znojmo střelou ze středu hřiště zvyšuje svůj náskok.
27:45 Škeřík vybíhá z obrany, obehrává si hráče a střílí. Střela byla chycena hostujícím gólmanem.
25:22 první čtvrtina hry se odehrává spíše na hostující polovině hřiště.
23:51 Hostující tým se ujímá míčku a rychle vyráží do útoku.
22:29 Hostující tým je často pod tlakem.
21:03 Domácí se zmocňují míčku a míjejí branku.
20:00 Buly vyhrál hostující tým.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Domácí- 6, Hosté- 4
18:59 poslední minuta 1. třetiny. Střela hostujícího týmu byla vyražena domácí obranou.
17:43 Znojmo se ujímá míčku a střílí na bránu, ta však letí mimo.
16:25 Prix střílí z pravé strany, střela byla zblokovaná hostující obranou.
14:11 Hostující tým je pod tlakem útočné sestavy domácího týmu.
12:30 Domácí tým se dostává do útoku, tam však míč ztrácí.
11:29 Domácí tým si na své půlce hřiště posílá přesné přihrávky.
10:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
10:07 Přihrávka z rohu hostujícího hráče. Volný hráč před brankou úspěšně zakončuje.
07:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #88 Martin Šindelář (0:1)
07:17 Po výborně nacvičené standardní situaci, Znojmo vstřelilo gól. Golman domácího týmu neměl šanci.
07:14 Pilný prokličkoval hřiště. Střela mu však sjela.
06:35 Ze hry mají zatím více domácí.
04:48 Brankář domácího týmu vyhazuje míček a domácí tým jde do střely, ta však letí mimo.
03:21 Bartoš se pokusil ohrozit gólmana hostů, střelil od mantinelu, ten však střelu zablokovat.
02:11 Hra je od začátku velmi rychlá a přelévá se ze strany na stranu.
00:00 Hosté vyhráli buly.
00:00 Zbývá 15 min. do začátku utkání. Hráči se rozehrávají.