• 60 59:04
    0:15
    (Šomodi)

Florbal Chomutov - 1. SC Vítkovice Oxdog 0:15
branky: 6. David Friedel, 6. Jiří Šincl, 11. Adam Pudich, 20. Jiří Besta, 27. Patrik Němec, 28. Jakub Lukáč, 31. David Friedel, 36. Vít Gattnar, 37. David Friedel, 38. Patrik Němec, 39. Štěpán Kostolány, 41. Adam Pudich, 42. Jiří Šincl, 48. David Friedel, 60. Patrik Němec; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15, Karel Čáp 11 - Petr Blakala 14; po třetinách: 0:4, 0:7, 0:4
59:59 Střely ve třetí třetině, Chomutov 3, Vítkovice 15.
59:59 Komentář trenéra domácích: 'Z každé prohry si musíme vzít ponaučení, jde o dalekou cestu plnou zkušeností, které potřebujeme jako tým posbírat. Kluci mají potenciál, ale sestava je plná dorostenců, pro které jsou ty zkušenosti klíčové a pomohou jim v jejich dalším rozvoji. Děkuji soupeřům a fanouškům za utkání.'
59:59 Komentář trenéra hostů: 'Těší nás naše střelecká potence a udržená nula, přesto byla v naší hře spousta chyb. Děkujeme domácím za férovou hru. Podali sympatický výkon. Mladé domácí družstvo může získané zkušenosti zúročit v další části soutěže.'
59:04 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:15
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #29 Patrik Němec, asistoval #5 Radek Šomodi (0:15)
58:04 Zbývají necelé dvě minuty do konce dnešního utkání.
56:34 Domácí jsou permanentně pod tlakem,..
50:06 Trestné střílení družstva 1. SC Vítkovice Oxdog neproměnil #5 Radek Šomodi.
47:49 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:14
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 David Friedel, asistoval #20 Vít Gattnar (0:14)
41:30 Chomutov vystřídal brankáře, Karel Čáp si však míček ještě příliš neosahal a už byl nucen ho dvakrát 'lovit' ze své sítě.
41:01 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:13
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #35 Jakub Lukáč (0:13)
40:46 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:12
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #87 Adam Pudich, asistoval #16 David Friedel (0:12)
40:01 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Čáp družstva Florbal Chomutov
39:59 Střely ve druhé třetině: Chomutov 5, Vítkovice 12.
39:59 Počet střel ve druhé třetině: Chomutov - 5, Vítkovice - 12.
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:00 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:11
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #87 Adam Pudich (0:11)
37:51 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #29 Patrik Němec, asistoval #81 Václav Jurdzin (0:10)
36:35 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:9
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 David Friedel, asistoval #87 Adam Pudich (0:9)
35:51 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:8
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #20 Vít Gattnar, asistoval #29 Patrik Němec (0:8)
32:40 Po střele Kučery zazvonila tyč!
30:58 Krásný florbalový moment předvedl Kučera, který předvedl kvalitní kličku a prošel bez hostujícího obránce, ke gólu to však nevedlo.
30:07 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:7
27:46 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #35 Jakub Lukáč, asistoval #36 Jiří Šincl (0:6)
26:27 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #29 Patrik Němec, asistoval #55 Patrik David (0:5)
25:48 Jistý zákrok si připisuje i Dvořák v dresu Chomutova.
23:52 Do druhé třetiny vlétl Chomutov velmi aktivně a nyní pořádně protáhl Gurkovského v brance Vítkovic.
21:01 Máme za sebou úvodní minutu druhé části hry, do druhého dějství nastoupil v brance Vítkovic Petr Gurkovský, který nahradil Petra Blakalu.
19:59 Střely v 1. třetině: Chomutov 6, Vítkovice 14.
19:59 Střely v první třetině: Chomutov - 6, Vítkovice - 14.
19:37 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #4 Jiří Besta, asistoval #20 Vít Gattnar (0:4)
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:44 Velkou 'tutovku' nyní dokázal chytit Dvořák, když se stihl hbitě přesunout!
17:50 Kapitán hostů Gattnar nyní vyzkoušel pozornost domácího brankáře, Dvořáka se ale nenechal nachytat.
16:33 Velmi dusno nyní bylo před Dvořákem! Domácí brankář ležel na zemi a neměl míček pod kontrolou, s pomocí obrany ale nebezpečí zažehnal.
16:11 Chomutov po delší době zahrozil, na gólmana Blakalu ale domácí střelec nevyzrál.
12:10 Hosté i nadále určují tempo hry.
10:45 Štěpán Kostolány našel povedenou přihrávkou z otočky Adama Pudicha, který navyšuje na 3:0 z pohledu Vítkovic.
10:37 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #87 Adam Pudich, asistoval #66 Štěpán Kostolány (0:3)
09:51 Dušek vybojoval míček, jeho střelu ale zblokoval Friedel.
08:02 Chomutov nyní pěkně zahrál secvičenou standardní situaci, k brance to ale nevedlo.
07:19 Hosté kontrolují hru a drží domácí pod tlakem.
05:43 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #4 Jiří Besta (0:2)
05:25 Vítkovice se ujímají vedení, v 6. minutě se v blízkosti malého brankoviště prosadil David Friedel.
05:18 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 David Friedel, asistoval #66 Štěpán Kostolány (0:1)
04:40 Hra se přelívá ze strany na stranu, nyní hosté kombinují na obranné polovině Chomutova.
02:44 Utkání bylo před malou chvílí zahájeno, oba týmy vlítly do utkání 'po hlavě' a akce střídá akci.