• 62 61:42
    4:5
    (Kolstrunk)

ACEMA Sparta Praha - Florbal Ústí 4:5p
branky: 12. Lukáš Jeníček, 23. Patrik Totzauer, 35. Ondřej Špalek, 44. Ondřej Špalek - 33. Vladimír Štorek, 40. Jakub Kolstrunk, 53. Radek Kužel, 60. Vojtěch Semerád, 62. Vladimír Štorek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 31 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Komentář trenéra domácích Michaela Blažíka: Doporučil bych kolegovi sekanou v Čakovicích, je prý nejlepší. Ale každopádně hořký konec dobře rozehraného zápasu. Dokázali jsme kvalitně pracovat po celý zápas. Škoda zbytečného vyloučení na konci. Dnešní výkon je každopádně příslib do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář trenéra hostů Marka Vojty : Komplikace a ztráta bodu beru na sebe. Nepřipravil jsem svůj tým na dřevorubecké závody. Dobré je na tom fakt, že již nemusíme do Globusu na sekanou, vezeme si 20 deka domů. Florbal dnes moc cenu hrát nešel. Každý souboj 1 na 1 končil faulem a přerušením hry. Jsem hrdý na svůj tým za psychickou odolnost a týmovost, která vedla k zaslouženému vítězství.
61:42 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:5)
60:24 Spartu ženou v prodloužení vpřed i diváci
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině 10:15
59:55 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:4)
59:44 Ústí opět zkouší hrát bez brankáře
58:56 Sparta opět prověřila pozornost brankáře hostí, ten byl připravený
58:28 Timeout Florbal Ústí
58:16 Hosté zkouší hru bez brankáře
56:59 třetí třetina je zatím opravdu velmi vyrovnaná a útočné akce se objevují na obou stranách
55:49 další přesilovou hru hraje Sparta opět dost útočně
52:30 následnou přesilovku 5 na 4 hosté již využili
52:27 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #99 Jiří Šafařovský (4:3)
51:47 Hru 4 na 3 domácí zvládli a nedovolili hostům skórovat
51:03 I ve třech se domácí dostali ke střele, ovšem bez gólového zakončení
49:20 nepřehlednou melu před domácí brankou zvládl lépe brankář
48:14 Sparta i nadále útočí, ale i přes to je v obraně pozorná
45:52 další krásná akce domácích, kdy šli dva hráči na jednoho bohužel ke gólu nevedla
43:19 Po dalším excelentním zákroku domácího brankáře dala Sparta z rychlého protiútoku krásný gól
43:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #95 Matěj Pruner (4:2)
41:53 Eckhardt nyní Spartu podržel bravurním zákrokem
40:48 I ve třetí třetině Sparta pokračuje ve své útočné hře
40:00 Střely v druhé třetině 9:14
39:21 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk z trestného střílení (3:2)
38:26 I ve čtyřech si Sparta vytvořila několik pohledných akcí, které diváci odměnili potleskem
36:36 Stoprocentní šanci hostí zlikvidoval domácí brankář krásným zákrokem
34:26 Další přesilovou hru již domácí využili
34:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
32:10 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Vojtěch Semerád (2:1)
30:52 Zeman zkusil technickou střelou, bohužel minul
29:04 Tlak hostí se postupně zvyšuje, pozorná obrana domácích je však na svém místě
26:40 hostující hráči zkouší prostřelit domácího brankáře střelami z dálky, ten je však pozorný
25:30 tak v přesilovce domácí nevyužili ke zvýšení skóre
23:59 první část přesilovky domácí obklíčili hostující branku a střílí ze všech pozic
22:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Patrik Totzauer, asistoval #77 David Hendrich (2:0)
21:36 začátek druhé třetiny začali hosté aktivněji a zkouší střelbu z jakékoliv pozice
20:58 Oslabení domácí zvládli a stále si drží vedení
20:00 Střely v první třetině 7:7
19:55 i v oslabení měla Sparta více šancí vstřelit gól.
18:58 útočný tlak Sparty přerušilo vyloučení Jakoba
17:57 Domácí hráči se statečně perou o každý míček a nedovolí hostům vážnější akci
16:27 Jeníčkovu prudkou střelu zablokoval hostující obránce
14:49 útočné akce hostí končí na pozorné obraně domácích
13:17 Krejča zkoušel pěknou střelou prostřelit hostujícího brankáře, ten však byl pozorný
12:13 Sparta i po vstřeleném gólů dál hraje útočně
11:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #7 Lukáš Jeníček, asistoval #95 Matěj Pruner (1:0)
10:20 Zouzal prověřil brankářovu pozornost, bohužel bez úspěchu v podobě gólu.
06:32 Domácí brankář nyní bravurně vyrazil střelu hostujícího útočníka
05:16 Oba brankáři zatím nemuseli řešit vážnější situaci před vlastní brankou
02:15 Žádný z týmů nechce udělat vážnější chybu, proto většina útočných akcí zatím na pozorných obranách
00:48 Oba týmy začaly útočně