• 57 56:43
    5:1
    (Bočanová)

FbŠ 'pipni.cz' Bohemians - FBK Jičín 5:1
branky: 23. Kristýna Jarešová, 27. Adéla Bočanová, 39. Petra Hnátová, 40. Hana Poláková, 57. Hana Poláková - 50. Lucie Kloutvorová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lucie Zelená 20 - Veronika Samková 13; po třetinách: 0:0, 4:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Řeháka: 'Podali jsme bojovný výkon s dobrou obranou a výbornou golmankou. Ve druhé třetině domácí využili několik chyb, což bylo rozhodující. Naše útočná síla na několik šancí, co bylo, nedokázala zakončit, jinak by byl zápas dramatičtější. Děkuji soupeřkám, divákům i rozhodčím.'
60:00 3/3 ...Chtěl bych poděkovat soupeři, divákům, rozhodčím a všem pořadatelům, kteří se na zápase podíleli. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale snad nás nepřestanou podporovat. Gratuluji Žigymu ke dvěma výhrám s juniorkami. Těšíme se do Ostravy.'
60:00 2/3 ... Soupeř hrozil z protiútoků a to se nám nemůže stávat. Do třetí třetiny jsme chtěli přidat v napadání a více se hýbat, což se trochu povedlo zlepšit. Za výhru jsme rádi, ale spokojeni být nemůžeme. Bylo fajn, že hráčky, které normálně moc nehrají, se dnes mohly ukázat. Byla to velká šance například pro Fellerovou, Divišovou nebo třeba Hnátovou. Příští týden se budeme soustředit na hru na balonku a snad to bude v příštích zápasech vidět....
60:00 1/3 Komentář trenéra domácích Jesse Jahvetti Backmana: 'Dnes to byl první zápas v novém složení realizačního týmu. V posledních týdnech jsme se soustředili na obranu a napadání, takže dnes bylo naším hlavním cílem toto dobře zvládnout. V první třetině jsme hráli špatně na balonku, soupeři pouze bránili a čekali na naše chyby. Ve druhé třetině jsme zlenivěli a přestali se hýbat, branky padly jen po individuálních akcích.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Jičín 8.
59:50 Pěkná střela Satýnkové od mantinelu.
58:30 Divišová těsně mimo branku ze středu hřiště.
56:43 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (5:1)
55:17 Reischlová při svém úniku po levém mantinelu zamířila na bližší tyčku hostující brankářce, ta si ale mezírku nakonec pohlídla a založila protiútok.
54:02 Polákové přihrávka na Bočanovou při přečíslení neměla ty správné parametry, aby připravila gólovou šanci.
51:40 Zelená přečetla rozehrávku Žůrkové a lapila její nahození na branku.
51:10 Bočanová zadovkou vybídla Burdovou, té střela trochu nesedla.
49:48 GÓL FBK Jičín! 4:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (4:1)
48:35 Zumrová zapomenutá před brankou domácích nedokázala usměrnit nahozený míček za záda Zelené.
47:26 Ani domácí hráčky svou přesilovou hru nevyužily.
46:57 Střelu Hyršlové kryje hostující brankářka.
46:14 Růžičková padla do střely Veselé a na poslední chvíli zabránila brance.
42:37 Bohemians oslabení zvládli, i přes pěkné šance soupeřek.
41:39 Müllerová z první mimo branku.
41:09 Satýnková jen do Hnátové.
40:23 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení za nedodržení vzdálenosti.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Jičín 7.
39:50 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #10 Iveta Jedličková (4:0)
38:12 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #89 Petra Hnátová, asistoval #17 Hana Poláková (3:0)
37:40 Sledujeme pasáž plnou chyb při přechodu do útoku. Hře chybí nějaké výraznější šance.
34:39 Bočanová s Polákovou byly při napadání příliš aktivní. Jičín rozehrává ze svého rohu.
32:30 Pěkná střela Nuyen z dálky končí na zadním mantinelu.
31:51 Po faulu na Bočanovou Poláková z dobré příležitosti střílela těsně mimo branku.
29:43 Slavíkové střela byla tečovaná mimo hranice hřiště.
26:55 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (2:0)
26:55 Poláková zpoza branky našla Bočanovou v brankovišti, ta se v jasné šanci nemýlila.
25:59 Jistý zákrok Zelené proti střele Müllerové od poloviny hřiště.
23:57 Na druhé straně v úniku Satýnková mimo.
23:35 Hyršlová z blízkosti po rychlé přihrávce Bočanové neumístila svou střelu přesně.
23:02 Preisslerová po sehrávce z rohu netrefila těsně růžek jičínské branky.
22:26 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #77 Kristýna Jarešová, asistoval #16 Monika Slavíková (1:0)
21:35 Zelená udržela nahození proti dotěrným soupeřkám.
20:01 Kašparová úspěšnější na buly.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 3 - Jičín 6.
18:19 Naily Nguen ze standardky prověřila brankářku hostů.
17:09 Bohemka fauluje u sebe v rohu. Ze standardky těsně minula branku Žůrková.
14:04 Zelená fantasticky vyškrábla střelu Žůrkové od mantinelu.
13:20 Hostující brankářka přečetla úmysly domácích a skočila po skákavé přihrávce na vzdálenější tyč.
12:05 Klokanky točí Jičín na jejich polovině, ale nedaří se jim efektivně zakončit.
09:47 První velké šance i pro Jičín.
08:36 Slavíková nabídla Jarešové, ta z první jen těsně minula.
08:12 Barbora Burdová pálila od mantinelu těsně mimo branku.
06:10 Kůželové při přečíslení sjela přihrávka.
04:54 Série šancí pro první zelenobílou pětku.
03:56 Slavíková pálila prudce, ale těsně nad branku.
03:32 Burdová zabránila přihrávce při přečíslení Jičína 2 na 1.
02:55 Střela Preisslerové zblokovaná.
01:32 Střelu Jarešové si málem do vlastní branky srazila obránkyně Jičína.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým zásluhou Žůrkové.