• 60 59:34
    3:10
    Jana VÁVROVÁ

FBC ČPP BONUSIA Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:10
branky: 2. Tereza Voláková, 38. Veronika Hanáčková, 41. Ivana Paloncyová - 5. Gabriela Tožičková, 21. Anet Jarolímová, 34. Adéla Jůzová, 36. Martina Řepková, 39. Magdalena Klímová, 42. Daniela Frantíková, 58. Martina Řepková, 58. Magdalena Klímová, 59. Martina Řepková, 60. Jana Vávrová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Tereza Holubová 18 - Hana Ranochová 18; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:5
60:03 Hodnocení trenéra domácích J. Robenka'Cítím velkou hrdost na to co dnes holky předvedly. 30 minut jsme dokázali proti loňskému mistrovi předvádět výkon té nejvyšší úrovně. Jen naše produktivita nás stále lepší výsledek. A výsledkem myslím body. Pokud bychom proměnili jen polovinu šancí jsem přesvědčen o tom, že by měl Chodov velké starosti s výsledkem zápasu.
60:02 Konečné skóre bohužel neodpovídá průběhu utkání, ale dohrát zápas pouze na výsledek a prohru třeba o 2 góly by pro nás mentálně znamenalo daleko větší prohru. Věřím, že už brzo se tohle všechno zúročí a my se dočkáme. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. '
60:01 Hodnocení asistenta trenéra Anet Jarolímové (FAT PIPE FLORBAL CHODOV): Až na první třetinu, kdy jsme asi byly ještě ve vlaku tak můžeme se zbytkem utkání spokojeni. Od druhé třetiny jsme začaly hrát co jsme chtěly a chceme pozdravit Terezu Syslovou, pro kterou vezeme překvapení a bude za něj ráda. Děkujeme soupeři a ať se mu daří.
60:00 Celkový počet střel: 21:26
60:00 Střely v třetí třetině: 6:8
59:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #6 Anet Jarolímová (3:10)
58:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #33 Petra Beránková (3:9)
58:20 Holubová opět z brány.
57:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Magdalena Klímová, asistoval #66 Lucie Primusová (3:8)
57:52 Další gól přidává Klímová. Holubová nestačila zareagovat.
57:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (3:7)
57:03 Řepková do prázdné brány rozhoduje zápas.
57:01 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:40 Holubová z brámy.
55:57 Holubová zpět.
55:37 Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
55:37 Domácí v šesti!
55:00 Holubová teď předvedla další svůj parádní zákrok.
53:50 Sice sledujeme rychlou hru plnou vášní a rychlých přechodů. Zatím ale bez vážnějších šancí.
51:30 Chodov je teď hodně aktivní. Většina jejich pokusů ale končí na dobře chytající Holubové.
49:17 Ten ale nedokázaly domácí hráčky využít. Naopak Řepková z protiútoku jen těsně míjí domácí branku.
49:10 Volný úder z rohu hřiště pro Ostravu.
47:58 Střela chodovských hráček končí jen v boční síti.
46:09 Vojáčková v rychlém protiútoku bránu Ostravy netrefuje.
45:10 Káčová má dneska doslova smůlu. Další její akce opět bránu netrefuje.
43:50 Po chybě jedné z ostravských hráček se k míčku dostala Jarolímová. Ta ale tváři tvář Holubové neuspěla.
43:17 Chodov je teď hodně aktivní, ale zatím nedokáže vážněji ohrozit branku soupeře.
42:41 Hraje se nám teď nahoru dolů, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.
41:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #6 Anet Jarolímová (3:6)
41:04 Chodov ale stejně jako v druhé třetině na branku Ostravy odpovídá dalším gólem. Po přihrávce Jarolímové se prosazuje Denisa Frantíková.
40:28 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #29 Ivana Paloncyová, asistoval #92 Eva Pišteková (3:5)
40:28 Ostrava má lepší start do třetí třetiny a snižuje na rozdíl dvou branek zásluhou Ivany Paloncyové, která se prosazuje střelou v brankovišti.
40:00 Počet diváků v ČPP Aréně: 48. Děkujeme.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: 6:8
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
38:07 Klímová odpovídá rychlou brankou.
37:52 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #17 Veronika Hanáčková, asistoval #34 Veronika Káčová (2:4)
37:52 Viciánová střelou z první prostřeluje Ranochovou.
35:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
35:07 Před brankou se skvělým důrazem prosazuje Řepková.
33:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová, asistoval #6 Anet Jarolímová (1:3)
33:51 Nyní už to Chodovu vyšlo a utíká domácím do dvoubrankového vedení.
33:00 Bachmaierová zůstala sama za obranou soupeře, čehož si všimly její spoluhráčky. Poslaly ji míček dopředu. Ta ale zakončit nedokázala.
31:50 Na druhé straně mohou být domácí hráčky rádi že v bráně mají Holubovou, která tak drží jejich šance pro dnešní zápas.
31:20 Když už si domácí dokážou vytvořit šanci tak o ni zbytečně přijdou špatným zakončením.
29:30 Ostrava je teď lepším týmem. Drží míček častěji na svých florbalkách. Má ale problém se zakončením, které hodně vázne.
28:50 Viciánová sama před velkým brankovištěm branku soupeře přestřelila.
28:00 Voláková chtěla přihrát Wolfové. Přihrávka ji ale nesedla.
26:46 Viciánová před bránou nedokázala teď míček zpracovat.
26:00 Útočný faul Chodova. Ostrava bude rozehrávat volný úder z vlastní poloviny.
25:43 Řepková zůstala ležet na zemi. Hra je přerušena a na hřiště jde zdravotník.
23:30 Hraje se nám nahoru dolů. Oba týmy hrají hodně útočně.
22:00 Ostrava se nevzdává a drží míček na polovině soupeře.
20:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #17 Gabriela Tožičková (1:2)
20:31 Chodov bleskově v úvodu využívá přesilovou hru.
20:00 Počet střel 6:8.
20:00 Počet střel 8:8
19:35 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #17 Gabriela Tožičková.
19:35 Za hru na zemi Kahánkové nařízeno trestné střílení pro Chodov!
19:25 Paulovičová míjí bránu domácích.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:20 Sledujeme zatím hodně vyrovnaný zápas.
15:20 Stejně jako v poháru hrají domácí hráčky s Chodovem vyrovnaný zápas.
14:58 Na druhé straně teď předvedlo několik šancí hostující tým. Ale ani on nedokázal geniálně zakončit.
14:20 Káčová s Viciánovou v přečíslení. Káčová se rozhodla zakončit, bránu ale trefit nedokázala.
13:10 Šablaturová v tísni nedokázala před bránou míček zpracovat.
11:30 Káčová v obrovské šanci. Ranochová ji ale dokázala vychytat.
10:40 Rychlou šanci Řepkové dokázala Holubová zlikvidovat.
09:20 V další rychlé šanci tentokráte hosté. S jejich střelou si Holubová dokázala poradit.
08:13 Voláková v další šanci. Tentokráte Ranochová pozorná.
07:05 Paloncyová z otočky trefuje připravenou Ranochovou v bráně hostí.
06:20 Holubová teď v bráně doslova čaruje a drží tak domácí hráčky.
05:25 Jarolímová sama před bránou. Míček ale nedokázala zpracovat a zakončit.
04:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #6 Anet Jarolímová (1:1)
04:55 Po přihrávce Jarolímové srovnává Gabriela Tožičková.
03:10 Střela Tožičkové byla zblokovaná obranou domácích.
02:48 Pišteková střelou z dálky minula hostující branku.
01:55 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #16 Tereza Voláková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (1:0)
01:55 Tereza Voláková dostala rychlou přihrávku za obranu a prostřeluje Ranochovou v bráně Chodova!
00:30 Chodov se usadil na polovině soupeře a snaží se prosadit kombinační hrou.