16:1
    Jitka PROCHÁZKOVÁ
    (Hubáčková)

Herbadent Praha 11 SJM - Sokol Brno Židenice Florbal.com 16:1
branky: 1. Martina Čapková, 4. Dominika Steinbachová, 20. Lucie Pilíková, 25. Adéla Polívková, 31. Lucia Jelínková, 31. Lucie Pilíková, 33. Tereza Hubáčková, 35. Denisa Billá, 37. Dominika Kubišová, 40. Barbora Sádková, 44. Dominika Kubišová, 45. Dominika Kubišová, 46. Tereza Hubáčková, 48. Mariia Zimina, 52. Dominika Podhráská, 56. Jitka Procházková - 48. Lucie Buvalová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 12 - Markéta Hošek Marková 39; po třetinách: 3:0, 7:0, 6:1
60:01 Vyjádření trenéra hostí M.Hájka: Herbadent dnes hrál výborně a bylo velmi těžké se prosadit. Tím, že jsme se báli dostupovat na těsno k hráčkám jsme soupeři hru zlehčovali a mohl chodit do přečíslení a protiútoků. Jsem ovšem velice rád, že v určitých pasážích hry jsem dokázali držet se soupeřem krok.
60:00 Vyjádření trenéra domácích T.Kodiše: Rychlý gól má občas spíše negativní účinek. Proto to chvíli v první třetině vypadalo, že jsme dobrou formu ponechali pod stromečkem s dárky do tomboly. Postupně jsme si ho ale rozbalili a diváky snad příjemně pobavili a vánočně naladili útočnými kombinacemi, spoustou gólů a dobrou náladou. Snad nikomu ve čtvrtek nezaskočí kost. Šťastné a veselé Vánoce a šťastný nový rok.
60:00 Škoda nevyužitých šancí a nevhodně řešených protiútoků. V poslední třetině jsme zaexperimentovali se sestavou a přineslo to oživení hry a je vidět, že hráčky mohou hrát i na jiných než svých klasických postech. Přejeme všem pěkné Vánoce.
59:59 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 16, Židenice - 6
59:59 Zápas končí za potlesku domácích fanoušků, kteří jsou očividně spokojeni s výkonem svého týmu.
59:57 Poslední standartka domácích.
59:00 Poslední minuta dnešního zápasu.
57:15 Martina Čapková ve velké šanci míjí bránu.
56:32 Brejk Židenic skončil na masce Kuchyňkové.
55:42 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 16:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #11 Jitka Procházková, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (16:1)
55:42 A je tu další gól v brněnské síti, druhý zásah si připisuje i Jitka Procházková.
54:01 Eliška Kuchyňková si připisuje další ze svých jednodušších zákroků proti střele z půlky.
51:44 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 15:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #7 Lucie Pilíková (15:1)
51:44 Ale přichází individuální chyba v obraně a s tím si duo Šteglová-Pilíková umí poradit.
51:09 Židenice se snaží bránit v kompaktním bloku a momentálně se drží.
47:51 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 14:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (14:1)
47:51 Ale vzápětí Herbadent odpovídá dalším gólem.
47:43 GÓL Sokol Brno Židenice Florbal.com! 13:1
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil #4 Lucie Buvalová, asistoval #43 Jitka Drápalová (13:1)
47:43 Pěkná střela do vinglu od Lucie Svobodové a Židenice se dočkaly čestného úspěchu.
47:11 I po timeoutu je obraz hry stále stejný.
45:35 Timeout Sokol Brno Židenice Florbal.com
45:35 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 13:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #17 Tereza Hubáčková, asistoval #23 Dominika Kubišová (13:0)
45:35 Tereza Hubáčková se krásně vykličkovala z rohu až do gólu!
44:22 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 12:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #24 Lucia Jelínková (12:0)
44:22 Dominika Kubišová je ve formě!
43:13 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 11:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #11 Jitka Procházková (11:0)
43:13 Gólostroj domácích pokračuje, úspěšnou střelkyní opět aktivní Kubišová.
43:02 Židenice zkouší útočit, ale šance to nepřináší.
41:38 Dominika Kubišová teď nechtěně zabránila gólu svého týmu.
40:00 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 21, Židenice - 4
39:59 Druhá třetina byla naprostou destrukcí Brna. Domácí budou mít těžkou práci udržet takové tempo i nadále.
39:35 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 10:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #10 Barbora Sádková, asistoval #27 Dominika Podhráská (10:0)
39:35 A je to tu! Desítku čepuje Barča Sádková, která prostřelila Markovou.
37:29 A dnešní utkání díky Monice Dundelové navštívil i pan Sekeráš, který se podepsal na holi Košturiakové.
36:01 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 9:0
36:01 A blíží se nám jubilejní 10.gól, když devátý přidala Dominika Kubišová. Kdo bude slavit desítku?
34:31 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 8:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #24 Lucia Jelínková (8:0)
34:31 A Herbadent trestá a přidává další gól po pěkné kombinaci.
34:08 Židenice se neprosadily ani z obrovské šance 2 na gólmanku domácích.
33:16 Dnešní utkání sleduje 76 diváků!
32:04 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 7:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #17 Tereza Hubáčková, asistoval #14 Denisa Billá (7:0)
32:04 Další branku přidává střelou z první Tereza Hubáčková. Židenice si zřejmě odvezou vánoční nadílku.
30:41 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #7 Lucie Pilíková, asistoval #25 Martina Čapková (6:0)
30:41 A hned vzápětí kompletuje půltucet gólů Lucie Pilíková!
30:12 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #23 Dominika Kubišová (5:0)
30:12 Dominika Kubišová i přes faul na svou osobu dokázala ve výhodě předložit krásnou nahrávku Košturiakové a ta se nemýlila.
28:45 Kubišová utíkala sama na gólmanku, ale nedokázala jí překonat.
24:35 Smůla Dominiky Steinbachové, která míček střelou odrazila o břevno těsně před brankovou čáru.
24:02 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #24 Lucia Jelínková (4:0)
24:02 A už je to o 4 branky. Parádní rána Adély Polívkové!
23:03 Herbadent podniká neustálé výpady na hostující bránu, ale zatím se mu nedaří navýšit náskok.
21:58 Nebezpečný protiútok Židenic končí střelou kousek mimo bránu.
20:01 Herbadent vyhrál úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v první třetině: Herbadent - 18, Židenice - 3
19:59 První třetina byla jasně v režii domácích. Uvidíme zda se hosté ještě vzchopí a utkání zdramatizují..
19:10 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #7 Lucie Pilíková z trestného střílení (3:0)
19:10 Po faulu na Dominiku Kubišovou uvidíme trestné střílení.
19:10 Lucie Pilíková bez problému proměňuje nařízený nájezd.
19:00 Židenice teď asi minutu okupovaly polovinu domácích, avšak bezúspěšně.
18:13 Pilíková těsně nad.
16:59 Židenický brejk končí pouze v boční síti.
16:00 Marková i nadále drží hosty, vychytala postupně Steinbachovou i Šteglovou.
15:12 Marková teď pěkně vychytala Ziminu.
13:56 Herbadent si vytvořil šance, ale žádnou nevyužil.
12:58 Billá trefuje pouze spodní konstrukci brány.
11:56 Hloupé vyloučení hostujícího týmu, Sejáková si nepohlídala 3 metry od rozehrávky standartní situace.
10:33 Židenice prověřily dobrou střelou domácí gólmanku.
08:26 Po nevybíravém zákroku hostí se na zemi ocitla Mariia Zimina.
07:40 Tentokrát Kubišová trefuje jen gólmanku.
05:55 Dominika Kubišová pouze do tyče.
05:19 Hosté jen vyhazují dlouhým lobem.
03:40 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #7 Lucie Pilíková (2:0)
03:40 Další využitý útočný výpad!
02:45 Domácí mají míček častěji na holích.
00:16 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #25 Martina Čapková, asistoval #7 Lucie Pilíková (1:0)
00:16 Bleskový úvod domácích!
00:00 Vítejte u zápasu 13.kola extraligy žen. Dnes se utká domácí Herbadent s hosty ze Židenic. Jedná se o poslední domácí zápas Herbadentu v roce 2015.