6:1
    Tereza PILÍKOVÁ
    (Syslová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ELITE PRAHA 6:1
branky: 3. Jana Vávrová, 14. Jana Vávrová, 36. Martina Řepková, 50. Magdaléna Plášková, 51. Daniela Frantíková, 59. Tereza Pilíková - 52. Veronika Radová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Hana Ranochová 18 - Martina Gécová 34; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:1
59:59 Komentář hostujícího trenéra Stanislava Richtera: Soupeř předvedl to, co umí. Děkujeme soupeři za utkání, šťastné a veselé.
59:59 Komentář trenérky domácích Michaely Marešové: Z dnešního zápasu mám dobrý pocit, holky hrály s chutí, ale přitom koncentrovaně a zodpovědně do obrany. Kontrolované vítězství.
59:59 Utkání končí 6:1!
58:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Tereza Pilíková, asistoval #48 Tereza Syslová (6:1)
58:54 Syslová nabila Pilíkové na půlku a ta trefila nekompromisně víko hostující brány!
56:30 Chodov stále obstřeluje branku hostí. Šestý gól však stále nepadá.
55:30 ELITE si málem dalo vlastní gol. Balonek minul branku a milimetry!
55:00 Chodov stále na balonku. Standartka v nebezpečné vzdálenosti od hostující branky!
53:00 Hra se uklidnila a Chodov drží balonek na utočné polovině.
51:41 GÓL ELITE PRAHA! 5:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #72 Veronika Radová, asistoval #19 Michaela Vejdělková (5:1)
51:41 Třetí třetina se rozjela a začaly padat i góly. Z breaku se prosadila Veronika Radová!
50:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #20 Tereza Pitterlingová (5:0)
50:36 Chodov láme chléb a odskakuje do pětigólového náskoku. Gól padl z podobné akce jako minulý.
49:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #33 Petra Beránková (4:0)
49:24 Plášková si našla prostor před brankou, kde jí našla Petra Beránková a Lvice vedou 4:0!
49:00 Skvělá inviduální akce skončila bohužel pro ELITE na poslední obráňkyni Chodova, která stačila dát balonek do bezpečí.
47:00 Střela sem, střela tam. Bohužel pro oba tými, i pro fanoušky zatím nejsou gólové.
45:00 Vypadalo to že Chodov odskočí na čtyřgolový náskok. Střelu do prázdné branky zblokovala jedna z pečlivých obráňkyň ELITE!
44:00 Plášková skvěle napadala a vybojovala balonek pro Chodovačky.
43:00 Přečislení Chodova skončilo nepřesnou přihrávku. Chodov však zůstává na balonku.
42:00 ELITE je zatím aktivnější na balonku a překvapují Lvice.
41:00 Vypadá to že se ELITE pokusí o obrat. To nám ukážou následující minuty.
39:59 Skončila druhá třetina! Střely na bránu: 10:7
39:00 Skvělý zákrok hostující gólmanky proti utočnici domácích a skóre se nemění.
38:00 Šanci postupně dostává i třetí lajna domácích. Obraz hry však zůstává stejný.
37:00 Plášková napálila ranou pouze břevno!
35:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #14 Eliška Vrátná (3:0)
35:33 Nahození Elišky Vrátné chytře tečovala Martina Řepková do protipohybu gólmanky a zvýšila na 3:0!
35:00 Nebezpečná tečovaná střela proletěla těsně kolem hostující branky.
34:00 Přihrávky začínají být nepřesné a to je možná důvod proč ubývá na atraktivitě hry.
32:00 Hra se nijak nezměnila ale střel ubývá.
31:00 V druhé třetině dohrála ale sanitka se volat nebude.
30:30 Hostující Tereza Mrázková se zranila po souboji s domácí hráčkou.
30:00 Ranochová teď podržela Chodov, když vytěsnila střelu, která byla těsně před tečována.
29:30 Lvice mají standartní situaci na půli ELITE. Přišla z ní však pouze střela mimo.
29:00 Momentálně jsou na balonku aktivnější hostující hráčky.
28:00 Skvělá inviduální akce skončila bohužel pro ELITE střelou do hrudi Ranochové.
27:00 Šance jsou ale jsou to spíše průměrné střely než-li vyložené tutové šance.
24:00 Chodovačky na chvíli zatlačily ELITE a potvrzuje roli favorita.
23:00 Hra se přelévá a šance jsou na obou stranách.
22:00 Druhé dějství je zatím velice podobné tomu prvnímu.
20:30 Lvice začaly zhurta, ale po neúspěchu začaly kombinovat.
19:59 Skončila první třetina! Střely na bránu: 14:6
19:00 Běží nám poslední minuta první třetiny a ELITE se sanží snížit. U míčku po faulu zůstavají Lvice.
18:00 Hra se začíná vyrovnávat a ELITE jde nahoru. Chodovačky však stále kontolují.
17:00 Když už se dostane ELITE do šance tak nedokáže vystřelit či ohrozit Ranochovou.
16:00 ELITE se však dostalo na chvíli do tlaku. Po přiznání odrazu se však vrací na balonek Lvice.
15:00 Chodovačky uklidňují hru a míček stále kontrolují.
13:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #6 Anet Jarolímová (2:0)
13:14 Lvice šly v přečíslení 3 na 1. Situace se zdála už překombinovaná, Janica dokázala vstřelit svou druhou branku poté, co jí Jarolímová poslala přihrávku před odkrytou branku.
12:00 Ranochová skvěle zasáhla proti unikající hráčce a skóre se nemění.
11:00 Chodovačky stále tlačí, ale chybí zakončení.
10:00 Domácí přitlačily a mají několik po sobě jdoucích standartních situací.
09:00 Hra se stále přelévá, i když se oba týmy snaží držet balonek na svých holích.
08:00 Standartní situace Chodovaček před brankovištěm hostů zůstala také nevyužita.
06:30 ELITE nedokázaly využít přečíslení 3 na 1.
05:00 Hra je koukatelná. Problémem obou týmu je však trefit brankové zařízení.
04:00 Chodovačky ulovily balonek a určují tempo začátku zápasu.
03:00 ELITE i nadále kombinují. S balonkem se však nedostávají příliš před domácí brankoviště.
02:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
02:04 Chodov se dostal do breakové situace, kterou využil a dostal se do vedení díky přesné sřele Vojáčkové.
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým, tudíž jsou na balonku hosté.