7:6
    Martin ŠIMEK
    ()

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 7:6p
branky: 5. David Šimek, 8. Jakub Šárka, 22. Martin Poláček, 41. Radek Mandík, 58. David Šimek, 59. Vojtěch Bagin, 61. Martin Šimek - 18. David Coufal, 23. Josef Žižka, 31. Luděk Ondráček, 34. Jiří Juhaňák, 46. David Coufal, 50. Martin Koutný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Jakub Koráb 11 - Filip Kuhn 14; po třetinách: 2:1, 1:3, 3:2, 1:0
70:00 Komentář asistenta trenéra domácích Michala Matouška: 'Naše odhodlání a bojovnost do poslední minuty nám přineslo sladké vítězství. Uvědomujeme si, že je to teprve první bod ze čtyř potřebných, ale už se těšíme na zítra. Doufám, že to nebudou takové nervy!'
70:00 Střely v prodloužení: Bohemians 1 - Brno 0.
70:00 Komentář trenéra hostů Jana Kadlece: 'Vyrovnané utkání, hodně chyb i gólů, zítra se do toho pustíme nanovo.'
70:00 Ukončení prodloužení
60:05 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek bez asistence (7:6)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 9 - Brno 5.
59:59 Neuvěřitelný závěr třetiny předvedli domácí, i přes obrovský tlak nakonec ale zvrátit utkání nedokázali a dočkáme se tak prodloužení.
58:52 Timeout FbŠ Bohemians
58:41 GÓL FbŠ Bohemians! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #44 Pavel Čihák (6:6)
58:41 Góoool Vojty Bagina, pravého kapitána! Michal 'Bedla' Jedlička se se svými spoluhráči raduje na hřišti jak malý kluk :)
57:49 Bohemians ihned po vyhraném buly opět zkouší hru v šesti.
57:45 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (5:6)
57:20 Brno rozehrává u poloviny hřiště, Koráb zpět na svém místě.
56:45 Bohemka se vrhla do šesti.
56:25 Brno předvádí velmi disciplinovanou obranu.
55:11 Mája Chlumský vybojoval standardku přímo před střídačkou Brna.
52:48 Buldoci hrají v plném počtu.
52:22 Čihákovi střela nesedla.
49:10 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #13 David Coufal (4:6)
49:10 Stupňujícím tlakem Bohemky otřásla branka Brna. Na vyrovnání je ale stále ještě spousta času.
48:55 Musil bekhendem do tyčky hostů.
47:10 Další parádní akce od Kindla a Růžka, chtělo by to ale o jednu přihrávku méně a dřívější zakončení. Ale ceníme snahu o pohledný florbal a branky 'až do kuchyně'
45:35 Standardka z pěkné vzdálenosti končí blokováním Šimkovy střely.
45:04 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal bez asistence (4:5)
44:13 Těsně před brankovou čarou zachránil Koráb domácí.
43:41 Zbytek přesilovky strávili hosté na polovině domácích a oslabení ustáli.
43:05 Šimkova střela tečovaná mimo hrací plochu.
42:12 Čiháka neskutečně vychytal golman hostů
41:25 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení a Bohemka zkouší v šesti.
40:25 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Radek Mandík bez asistence (4:4)
40:01 Úvodní buly poslední třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 5 - Brno 7.
39:01 Právě sledujeme poslední minutu druhé třetiny a Brno chystá pravděpodobně poslední útok před odchodem do šaten.
38:32 Skvělý Koráb!
37:52 Poláčkova střela končí ve zdi Brna.
36:17 Koubek skvěle zasáhl proti rodící se šanci Brna.
35:01 Dnešní utkání sleduje zde v hale 220 diváků. Děkujeme!
33:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #13 David Coufal (3:4)
33:50 Bezchybně vyřešená situace 2 na 1 znamená vedení Brna.
32:50 Kindl zkusil z velkého úhlu, hostující golman kryje.
32:20 Mandík nedokázal dorazit střelu Čiháka a před brankou dostal masáž od brněnských obránců.
30:26 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #32 Martin Koutný (3:3)
30:26 Buldoci nakonec na klokany vyzráli baseballovou střelou ze vzduchu, avšak v povolené výšce po kolena.
29:46 Klokani se zatím v početní nevýhodě drží znamenitě.
28:14 Tůma s Baginem byli při napadání tak důrazní, až se to brněnským hráčům zdálo za hranicí pravidel.
26:20 Bouřlivá atmosféra žene klokany kupředu, což je občas znát na zanedbané obraně.
22:37 Hezký zákrok Korába, který obratem založil nebezpečnou útočnou akci výhozem na Mandíka.
22:00 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #97 Aleš Jakůbek (3:2)
22:00 Brno s touhle trochu šťastnou odpovědní příliš dlouho nečekalo.
21:30 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #88 Adam Růžek (3:1)
21:30 Bohemka si pumelicí Poláčka bere zpět dvoubrankové vedení.
20:35 Bagin promáchl na středu hřiště.
20:01 První útok druhé třetiny předvede Bohemka.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 6 - Brno 5.
19:01 Právě sledujeme poslední minutu první třetiny a Brno právě spálilo šanci na vyrovnání.
18:43 Na palubovce leží Marek Fuchs, opět ale naštěstí zranění nevypadá vážně.
17:39 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #7 Petr Kadlec (2:1)
17:39 Chyby u poloviny hřiště využili brněnští hráči ke snížení rozdílu ve skore.
16:10 Skála Adam Růžek je v péči fyzioterapeuta na domácí střídačce. Vypadá to na problémy v oblasti beder.
14:45 Oba týmy se snaží těžit z rychlých protiútoků, z čehož plyne velké množství uspěchaných a nepřesných nahrávek.
12:05 Zmatků v rozehrávce Bohemky Brno nevyužilo.
09:45 Pája Čihák skončil po jednom střetu s vyraženým dechem, ale po krátkém ošetření zdravotníka je, zdá se, v pořádku.
09:39 K vidění jsou první potyčky.
07:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #10 Vojtěch Bagin (2:0)
07:35 Jakub Šárka bekhendem vyřešil situaci před brněnskou brankou.
07:27 Hezká Mandíkova střela z velkého úhlu!
06:07 Kadlecovu tutovku pohřbil Koráb.
05:45 Brno se snaží uklidnit hru postupným útokem.
04:01 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #7 Martin Šimek (1:0)
04:01 Já na bráchu, brácha na mě. Ještě že ty 'Šimíky' máme :)
03:25 Krásná akce po ose Růžek - Kindl, chybělo jen přesnější zakončení.
02:46 Na hrací ploše byl bleskurychle opraven povrch a hra může pokračovat.
02:21 Po faulu na Patrika Kielera Bohemka nedokázala zužitkovat standardku.
01:09 První náznak šance Brna likviduje domácí obrana.
00:02 Za neskutečně bouřlivé podpory domácích fanoušků 'fantom play off' bohužel prohrál úvodní buly a na balonku se Brno.
00:01 Hezký sobotní večer všem fanouškům pěkného florbalu, vítám vás u online přenosu prvního čtvrtfinálového zápasu mezi domácími Bohemians a hosty z Brna. Obě zahajovací sestavy jsou na hrací ploše a zápas může začít.