57
  • 57 56:59
    Tatran

TEMPISH FBS Olomouc - Tatran Omlux Střešovice 7:2
branky: 6. Lucie Machů, 18. Simona Kabeláková, 19. Adéla Pantělejevová, 21. Alice Pavlíková, 24. Adéla Pantělejevová, 32. Petra Dadej, 42. Monika Zamazalová - 27. Linda Sequensová, 32. Andrea Nemravová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 733; zásahy brankářů: Sára Králová 8 - Kateřina Blahutová 20; po třetinách: 3:0, 3:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostí (Luděk Pasecký): První třetinu jsme zůstali ve vlaku a pak už jsme se proti nadšeně hrajícím domácím nechytli. Gratulujeme Olomouci k rekordu, je to pro nás čest, že jsme se tohoto zápasu mohli účastnit.
60:00 Komentář trenéra domácích (Pavel Hausner) : 733 diváků - a jaká byla Praha?
60:00 Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc - 27, Tatran Omlux Střešovice - 10.
60:00 Střely po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 9, Tatran Omlux Střešovice - 1.
59:01 Pantělejevová v šancích neúspěšná.
58:10 Parádní kombinace celého olomouckého útoku. Zakončení Reimerové končí mimo.
56:59 Timeout Tatran Omlux Střešovice
56:52 Hráčka tatranu ve velké šanci. Neskóruje.
56:45 Divákům se dokonce daří rozpoutat mexická vlna, mezitím ve velké šanci neskóruje Reimerová.
55:20 Olomouc už se dnes nejspíš vystřílela, protože jejich šance ne a ne skončit gólem.
54:25 Blahutová teď vytáhla střelu Podešvové parádním reflexivním zákrokem.
53:33 Nahození Pavlíkové teď málem skončilo gólem.
52:08 Parádní nahrávka Bestrové, po které se Olomouc stále nedostala do střely.
51:20 Olomouc ne a ne se dostat do střely.
50:00 Olomouc v protiútoku 3 na 2. Hráčky se však nedokázaly domluvit a díky tomu končí tato akce neúspěšně.
49:55 Hra se z velké části teď odehrává na půlce.
48:01 Kabeláková nebezpečně nahazovala. Blahutová však i proti dorážkám pozorná.
46:00 Machů teď čistě odebrala míček. Parádní obranný zákrok.
45:15 Tatran ve 3. třetině jenom brání.
43:40 Bestrová se nenápadně dostala do střely, zasahuje Blahutová.
42:59 Olomouc dnes jasně lepší.
41:16 Hned po gólu ve velké šanci Janošová, sama před odkrytou bránou, v těžké pozici, střílí tyč.
41:04 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #19 Edita Hendrychová (7:2)
41:04 Olomouc využívá převahy a Zamazolová v šanci před bránou zkušeně zakončuje bekhendovou střelou.
40:30 Olomouc se okamžitě dostává do tlaku a zásobí Blahutovou hned 2 střelami.
40:01 3. třetina zahájena. U míčku domácí.
39:00 Parádní akce Machů! Dorážky Bestrové, bohužel pro domácí, nekončí sedmým gólem.
37:58 Tatran teď nevyužil akci 2 na 1.
36:02 733!!!!! Toto číslo si zapamatujte, protože se jedná o nový rekord v návštěnosti na extralize žen!
34:06 Střelu Podešvové, kterou gólmanka nemohla vidět, blokuje obrana tatranu.
33:50 Hra teď s velké části na půli tatranu. Olomouc dnes zatím jednoznačně lepší.
31:33 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #19 Andrea Nemravová, asistoval #44 Barbora Zabavská (6:2)
31:33 Tatran snižuje zásluhou Nemravové. Brankový rozdíl je tedy rychle zpět na 4 brankách.
31:22 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #15 Petra Dadej, asistoval #20 Adéla Pantělejevová (6:1)
31:22 Po nádherné nahrávce se prosazuje Grufíková! Stav 6:1.
31:15 Olomouc tlačí tým hostí, tentokráte zatím neúspěšně.
30:10 Olomouc napadá úspěšně a zmocňuje se míčku.
29:30 K Bestrové se teď dostal míček po nahrávce. Ta však si míčku všimla příliš pozdě.
26:59 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #8 Linda Sequensová, asistoval #10 Lucie Köhlerová (5:1)
26:59 Tak nejspíš jsem to teď zakřiknul, protože hosté po dorážkách dávají svůj dnešní první gól a stav je 5:1.
26:30 Hráčky tatranu dnes nevypadají, že mají příliš velkou formu.
26:16 Olomouc teď má jednu šanci za druhou.
25:30 Dnes tu máme tribuny tak plné, že diváci sedí dokonce na schodech a můžou pozorovat zatím obrovskou převahu domácího týmu!
23:18 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Adéla Pantělejevová bez asistence (5:0)
23:18 Pantělejevová teď zachytila rozehrávku tatranu a sama proti Blahutové svoji šanci mazácky proměňuje a je to už 5:0!
22:15 Obrovská šance Vachuškové, která zkoušela zpoza brány, ale neúspěšně.
21:23 Hosté mají příležitost vstřelit svůj první gól v dnešním utkání. Čeká je dvouminutová přesilová hra.
21:22 Olomouc se opět prosazuje. Po nádherné nahrávce střílí gól Grufíková.
20:33 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #4 Alice Pavlíková, asistoval #2 Tereza Reimerová (4:0)
20:33 Po přihrávce Reimerové pálí Pavlíková a je to gól!
20:20 Dobrá střela Pavlíkové! Blahutová zasahuje.
20:01 Druhá třetina zahájena! U míčku hosté.
18:52 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Adéla Pantělejevová, asistoval #9 Lucie Mašíková (3:0)
18:52 Dva góly v poměrně rychlém sledu! Střela Pantělejevové, na kterou Blahutová nedosáhla, končí gólem a stav je už 3:0! Domácí holky dělají publiku opravdu velkou radost.
17:47 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #9 Lucie Mašíková (2:0)
17:47 Kabeláková vystřelila za polovinou hřiště a tato velká bomba končí gólem. Stav je 2:0.
17:10 Parádní akce Pavlíkové, která křížnou nahrávkou našla Pantělejevovou, ta ještě nahazovala před bránu, ale ani tato šance nekončí gólem.
16:16 Už po 3.! Do třetice střela Vysloužilové zblokována. Opravdu smůla pro domácí.
15:10 Zabavská teď byla v zajímavé šanci, kdy ji obrana domácích dala hodně prostoru, ale Zabavské se nepodařilo vystřelit.
14:06 Machů v obrovské šanci! Ale její střela je opět zblokována a stav je tudíž stále 1:0.
12:30 Tatran mírně tlačí, ale stále ne a ne se dostat do pořádné šance.
12:00 Střela Vysloužilové opět zblokována.
10:45 Olomouc teď tlačí tatran! Zatím neúspěšně.
09:30 Šance domácích opět nekončí gólem, ale Olomouc má teď jednoznačně navrch.
08:25 Obrovská šance! Pantějevová v samostatném úniku, ale gólmanka tatranu teď vytáhla parádní zákrok.
07:50 Tatran v šancích! Jejich střely zatím nemíří na mladou Královou.
07:05 Olomouc má teď mírnou herní převahu.
06:30 Pantělejevová mohla jít do šance, ale raději bezpečně podržela míček.
05:11 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #11 Lucie Machů, asistoval #12 Petra Kamínková (1:0)
05:11 A máme tu první gól! Po kombinaci a následné střele z prostředka hřiště se šťastnou střelkyní stává Lucie Machů.
04:40 Hra zatím bohužel bez vyložených šancí.
04:20 Diváků dnes dorazilo opravdu hodně! Vypadá to, že rekord by dnes mohl padnout.
03:10 Několik dorážek domácích, které nekončí gólem.
02:40 Střela Vysloužilové zblokována.
02:10 Olomouc zatím neúspěšně napadá a tatran má zatím téměř stoprocentní držení míčku.
01:24 Tatran na půlce Olomouce, ale nedaří se jim dostat do šance.
00:20 Na začátku hosté váhají s rozehrávkou.
00:01 Dnešní velké utkání bylo zahájeno! Míčku se ujímají hosté.
00:00 Dobrý den. Vítám vás u dnešního odpoledního utkání. Dnes se domácí družstvo rozhodlo uspořádat zápas na sportovní hale Univerzity Palackého. Dnes se očekává opravdu vysoká návštěva, dokonce možná i překonání diváckého rekordu, který padl v Praze a bylo to 632 diváků. Od samotného utkání se očekává vyrovnaná partie, kde je mírným favoritem Olomouc.