• 60 59:59
    5:10
    ()

Crazy girls FBC Liberec - 1. SC Vítkovice Oxdog 5:10
branky: 6. Hana Uimonen, 10. Klára Veselá, 11. Kristýna Bednářová, 35. Michaela Mlejnková, 56. Anna Urbanová - 23. Denisa Ferenčíková, 29. Denisa Ferenčíková, 31. Hana Sládečková, 32. Ivana Šupáková, 35. Denisa Ferenčíková, 40. Michaela Šponiarová, 46. Michaela Šponiarová, 47. Denisa Ferenčíková, 60. Denisa Ratajová, 60. Hana Sládečková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Alena Vokatá 18 - Lenka Kubíčková 13; po třetinách: 3:0, 1:6, 1:4
60:00 Komentář domácích (Bartošová Lenka): Je škoda, že před dnešním zápasem nás skolila chřipka a do zápasu jsme šli s dvouma pětkama, ale i tak jsem odvedly dobrou práci. Když se vyvarujeme osobních chyb, věřím že budeme konkurovat. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostí (Veselý Jaromír): V první třetině nás soupeř zaskočil, že běhal. Do dalších části zápasu jsem poněkud přidaly na tempu i my. To se začalo projevovat i na výsledku. Rozhodujícím faktorem dnešního zápasu byla fyzická kondice, kterou jsem byly schopni využít díky třem plným pětkám. Přestože jsme se nevyvarovaly individuálních chyb a nedurazu především v obrané fázi, dokázaly jsme dotlačit v náš prospěch. Soupeři děkujeme za dnešní zápas a přeje hodně štěstí do play-off.
60:00 Střely celkem: Liberec: 18 , Vítkovice: 28
60:00 Střely po první třetině: Liberec: 4 , Vítkovice: 8
60:00 Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Anna Urbanová , Vítkovice: Denisa Ferenčíková
59:59 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 5:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #18 Hana Sládečková bez asistence (5:10)
59:18 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 5:9
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #20 Monika Léblová (5:9)
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
55:39 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #33 Anna Urbanová, asistoval #10 Klára Veselá (5:8)
55:39 Leierová vybojovala míček pak přihrála na Urbanovou, míček se se štěstím dokutálel za Kubíčkovou.
52:04 Paloncyová vystřelila, ale Vokatá ji vychytala.
51:04 Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:40 Koníčková netrefila prázdnou bránu.
47:14 Liberecké hráčky se dostaly do několika šancí, ale žádná z nich nebyla využita.
46:38 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:8
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #14 Andrea Pastušková (4:8)
46:00 Vítkovické hráčky jsou aktivnější.
45:40 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #29 Kamila Paloncyová (4:7)
45:04 Červová odblokovala vítkovickou hráčku.
43:36 Dnešní utkání sleduje 48 diváku. Děkujeme.
41:01 Liberecké hráčky trefily tyč.
40:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 , Vítkovice: 11
39:26 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #27 Veronika Vobořilová (4:6)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07 Loudová vyslala pěknou střelu, Kubíčková bohužel viděla.
36:32 Vokatá akrobatickým zákrokem vychytala vítkovickou hráčku.
35:56 Moťková vystřelila, Kubíčková vyráží její střelu před sebe.
34:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Klára Veselá (4:5)
34:30 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #18 Hana Sládečková (3:5)
33:37 Liberec má také spoustu šancí, ale nedokáže je proměnit jako v první třetině.
31:46 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #5 Ivana Šupáková, asistoval #13 Petra Mandátová (3:4)
31:46 Vítkovice poprvé v tomto utkání vedou.
30:16 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #18 Hana Sládečková, asistoval #24 Denisa Ratajová (3:3)
30:16 Vítkovice srovnaly s Libercem krok a vyrovnávají stav na 3:3
29:38 Vítkovice ve druhé třetině zlepšily svou hru.
28:37 Šrotové střela šla nad libereckou branku.
28:01 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:2
27:12 Liberec se svojí přesilovou hrou nenaložil dobře.
26:34 Bednářová zkusila vystřelit, ale její střela šla mimo.
24:40 Hra libereckých hráček je uspěchaná. Není tak klidná jako v první třetině.
23:36 Vítkovická hráčka vystřelila, ale Vokatá výborným zákrokem míček chytila.
22:12 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:1
22:12 Vítkovice využívají přesilovou hru.
21:28 Ratajová vyslala střelu na Vokatou, ale ta s ní neměla žádný problém.
20:01 Úvodní buly vyhrály Vítkovice.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 , Vítkovice: 9
19:18 Pastušková se ocitla sama před Vokatou, ale její střela šla vedle.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:47 Červová zkoušela pozornost Kubíčkovou, ale ta její pokus chytla.
15:07 Ratajové opět střílí, její střela byla opět zablokována.
13:37 Liberecké hráčky zatím statečně blokují vítkovické střely.
12:49 Ratajová střílí, Leierová její střelu zablokovala.
10:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #26 Kristýna Bednářová, asistoval #22 Veronika Loudová (3:0)
10:12 Loudová křižnou rozehrávkou našla Bednářovou a ta střílí nad nohu Kubíčkové.
09:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:0)
07:41 Vítkovice kombinují na liberecké půlce, Liberec jejich šance kazí.
05:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #33 Anna Urbanová (1:0)
05:54 Urbanová byla sama za bránou, přihrála na Koníčkovou, která byla na středu a střela šla přesně mezi tři tyče Kubíčkové.
04:00 Zatím jsme ještě neviděli střelu, která by nebyla zablokovaná.
00:43 Ferenčíková osamocená před bránou, ale Červová její střelu zablokovala.
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým.
00:00 Oba týmy jsou připraveny, utkání za chvilku začne.
00:00 Dobrý podvečer, vítáme vás u posledního kola extraligy žen.