63
  • 63 62:11
    6:5

TEMPISH FBS Olomouc - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 6:5p
branky: 1. Renata Ondra Bestrová, 14. Renata Ondra Bestrová, 43. Adéla Pantělejevová, 45. Lucie Machů, 50. Adéla Pantělejevová, 63. Adéla Pantělejevová - 5. Veronika Káčová, 12. Markéta Režnarová, 30. Markéta Režnarová, 35. Zuzana Šuranyiová, 52. Pavla Kajfoszová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Jarmila Davidová 11 - Tereza Holubová 21; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Pavel Hausner): Neskutečná třetí třetina a naprosté zapření týmu nám dokázaly vyhrát tento vyrovnaný zápas. Florbalovosti moc nepobral, ale bojovnost a nasazení tento zápas povýšily. Díky holkám za krásný zážitek a dárek na cestu na sever.
65:00 Komentář trenéra hostí (Lukáš Robenek): Vyrovnaný zápas s šťastnějším koncem pro domácí tým. Bohužel s emotivním závěrem. Gratuluju domácím.
65:00 Hráčky utkání: Bestrová - Režnarová
65:00 Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 27 - FBC ČČP Bonusia Ostrava - 16
65:00 Střely po prodloužení: TEMPISH FBS Olomouc 2 - FBC ČČP Bonusia Ostrava - 0
65:00 Ukončení prodloužení
62:11 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Adéla Pantělejevová, asistoval #34 Simona Kabeláková (6:5)
62:11 Utkání ukončuje v prodloužení Pantělejevová, která tím uzavřela svůj dnešní hattrick. Utkání končí vítězstvím domácího celku 6:5 v prodloužení.
62:00 Hráčka z trestné lavice mohutně podporuje své spoluhráčky.
60:31 Za protesty teď rozhodčí udělili trest trenérovi hostujícího celku - ČK.3 za nesportovní chování.
60:01 Zahájeno prodloužení a do úvodní šance se dostávají hráčky Ostravy, ale neúspěšně
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 10 - FBC ČČP Bonusia Ostrava - 3
59:49 Těsně před koncem únik Reimerové, který chytá Holubová nejistým, ale velice důležitým zákrokem pro celek Ostravy.
58:42 Šance na obou stranách. Nejdříve únik Ostravy blokuje úžasným zákrokem Davidová a poté na druhé straně kontruje Olomouc další šancí, kterou chytá Ostravská brankářka. Stav stále 5:5.
58:12 Faul hostující hráčky a Olomouc těsně před koncem utkání dostává příležitost přesilové hry.
57:52 Čistý a velice důležitý obranný zákrok Vysloužilové.
56:48 Střela Pantělejevové končí mimo a je tedy dost možné, že dnes uvidíme prodloužení.
56:20 Nebezpečné nahození Vysloužilové chytá hostující gólmanka doslova tygřím skokem.
55:56 Do obličeje teď dostala zásah Káčová. Zvedá se a za potlesku publika odchází na střídačku.
55:08 Břevno teď nastřelila kapitánka domácího celku a utkání, které je velice zajímavé, je tudíž stále vyrovnané.
54:28 Šance Káčové. Obrana domácích je však pozorná a utkání je stále vyrovnané.
51:03 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #26 Markéta Režnarová (5:5)
51:03 Ostrava vyrovnává. Utkání je tedy stále napínavé a můžeme být jen zvědavi jak se bude dál toto utkání vyvíjet.
49:19 Trestné střílení družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava neproměnil #9 Romana Kiecková.
49:19 Už druhé trestné střílení v dnešním zápase. Ostrava však svoji šanci neproměňuje a Olomouc je tedy stále ve vedení.
49:02 Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
49:02 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Adéla Pantělejevová bez asistence (5:4)
49:02 Olomouc se dostává opět do vedení gólem Pantělejevové.
44:46 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #11 Lucie Machů, asistoval #34 Simona Kabeláková (4:4)
44:46 Další branka domácích. Standartní situaci rozehrála Kabeláková a střela Machů z první končí v síti. Olomouc vyrovnává na 4:4.
42:57 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Adéla Pantělejevová z trestného střílení (3:4)
42:57 Trestné střílení Pantělejevové končí brankou. Olomoucká juniorská reprezentantka se trefila střelou přímo do pravé šibenice.
42:51 Grufíková teď v zajímavé pozici před bránou minula.
41:52 Úvod 3. třetiny zatím bez vyložených šancí.
40:01 Míčku se po úvodním vhazování ujímají domácí.
40:00 Střely po 2. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 6 - FBC ČČP Bonusia Ostrava - 6
39:57 Utkání začíná vypadat velice napjatě a to kvůli sporným rozhodnutím rozhodčích dnešního utkání.
38:57 Bestrové zatím není k hattricku přáno. V následné šanci se nedostala ani ke střele.
37:21 Ostrava lehce váhala teď z rozehrávkou standartní situace. I přesto byla následná střela velmi nebezpečná a končí na boční síti.
35:37 Šance Janošové a další skvělý zákrok Holubové, která po úvodní minele působí naprosto jistým dojmem.
34:02 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #12 Zuzana Šuranyiová, asistoval #34 Veronika Káčová (2:4)
34:02 Káčová předala míček Šuranyiové, které se daří skórovat a posílá Ostravu do dvougólového náskoku.
33:26 Další šance Olomouce. Několik dorážek teď předvedli olomoucké útočnice. Brankářka hostí působí však jistě.
32:16 Teď šance Pantělejevové a Zamazalové nekončí gólem. Jejich formace však předvedla výborné střídání.
30:58 Ostrava působí sebevědomě a tlačí Olomouc, která působí lehce zakřiknutě po předchozí brance.
29:37 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #26 Markéta Režnarová, asistoval #34 Veronika Káčová (2:3)
29:37 Ostrava využívá přesilovou hru a tím posíla hostující tým do vedení 3:2.
28:33 Tečovanné střele teď čelila hostující brankářka. Bez problému však lapila míček a vyhazuje.
26:49 Nahrávka Káčové a následná střela Režnarové. Výborný zákrok ovšem vytáhla Davidová.
25:20 Střela Káčové končí pouze na hrudi Davidové.
23:21 Už 3. tyč! To už je opravdová smůla domácích hráček. Střela Pantělejevové z levé strany končí opět na tyči.
22:25 Střela Škopkové mimo a následná její další šance končí vysokou holí hostující hráčky.
21:15 Úvodní menší nápor Ostravy nekončí gólem.
20:01 Druhá část zahájena. U míčku jsou opět hosté.
20:00 Střely po 1. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 9 - FBC ČČP Bonusia Ostrava - 7
19:17 Tyč! A poté ještě další dorážka, ale brankářka hostí předvádí vynikající zákrok a utkání je stále vyrovnané.
18:11 Průnik Janošové po mantinelu zastavila obrana hostí.
16:38 Bestrová v další šanci. Bohužel pro domácí se však nedostala ani ke střele, ale při své dnešní životní formě míří určitě za hattrickem.
15:01 Zamazalová hledala Pantělejevovou před před bránou. Nejdříve míček zachytila hostující brankářka, ale po několika dorážkách nechybělo Pantělejevové mnoho, aby trefila skákající míček.
13:26 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #16 Renata Ondra Bestrová bez asistence (2:2)
13:26 A utkání je opět vyrovnané a to díky perfektní práci Bestrové, která se trefila přímo do pravé šibenice a je to její dnešní druhý gól.
11:30 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:2
11:30 Ostrava se po výborném napadání přeci jenom dočkala. Skvělé zakončení předvedla Režnarová, když bekhendem jenom přehodila ležící Davidovou.
10:50 Mírnou územní převahu potvrzuje zatím Olomouc.
10:05 Janošová skvěle zachytila rozehrávku hostí. Následná střela však končí mimo.
07:49 Ostrava jde 3 na 1. Svoji velkou šanci na gól však zahazují díky výbornému obrannému zákroku bývalé kapitánky Olomouce Pavlíkové.
07:04 Nahození Vysloužilové končí mimo.
06:30 Olomouc střílí pouze do tyče a stav je tudíž stále nerozhodný.
04:59 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #26 Markéta Režnarová (1:1)
04:59 Jako by Ostravačky četly předešlou zprávu a skórují. Z dorážky se prosazuje Káčová.
04:12 Ostrava působí po svém špatném začátku lehce rozpačitě a Olomouc se tím dostává do snadných šancí.
02:50 Střela Zamazalové z pravé strany. Brankářka hostí snadno chytá a tím lehce napravuje úvodní minelu.
00:21 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #16 Renata Ondra Bestrová, asistoval #12 Petra Kamínková (1:0)
00:21 Prakticky hned po začátku utkání jde Olomouc do vedení a to střelou za kterou by se měla spíše stydět brankářka hostí , protože střela letěla téměř od půlky po zemi. Brankářce však střela prošla mezi nohama a Olomouc jde tak do brzkého vedení.
00:01 Dnešní extraligové utkání je právě zahájeno. Míčku se jako první ujímají hosté.
00:00 Vítám vás u dnešního extraligového utkání v Olomouci. Onlinem vás dnes provede Daniel Tichý.