(Šuranyiová)
  • 59 58:50
    Vinohrady

FBC ČPP BONUSIA Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3
branky: 21. Romana Kiecková, 35. Markéta Režnarová, 36. Romana Kiecková, 59. Veronika Káčová - 16. Ivana Hyršlová, 26. Natálie Bartošová, 34. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Tereza Holubová 14 - Iveta Štěpánová 17; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:0
59:59 Komentář trenéra hostů Jiřího Kotíka : Vyrovnaný zápas, rozhodla akce v poslední minutě.
59:59 Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Hrozně duležitá výhra pro play-off, zápas se pro nás nevyvíjel ideálně, ale holky opět ukázaly jak moc do toho PO chtějí. A podruhé v sezoně jsme rozhodli zápas minutu před koncem. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Střely na branku : 7-6
59:40 Opět další tyčka v podání SKV.
59:06 Máčilová nohou vykryla střelu Szczurové.
58:50 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:50 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #12 Zuzana Šuranyiová (4:3)
58:13 Holubová teď sérií zákroků podržela svůj tým.
57:00 Režnarová našla u tyčky volnou Káčovou , ta minula prázdnou branku.
54:28 Situaci 3 na 2 se hostujícím nepodařilo zúžitkovat, a míček končí za mantinelem.
52:56 I na druhé straně nechce golmanka Holubová zůstat pozadu, a také likviduje šance SKV.
52:17 Máčilová teď vytáhla skvělý zákrok , proti střele od Šuranyiové.
51:11 Vinohrady teď kontrolují hru.
48:31 Tyčka pomohla domácímu týmu , před inkasováním.
46:26 Režnarová se obtočila kolem branky, Máčilová přečetla situaci a kryje.
44:53 Káčová nedokázala nasměrovat míček do prázdné branky. Následný protiútok hostů zlikvidovala Holubová.
42:17 Szczurová trefila břevno.
41:17 Domácí zatím aktivnější na míčku.
39:59 Střely na branku : 8-6
38:00 Bonusia teď hodně tlačí, zatím bez pomyslného přínosu ovoce.
36:00 Hra se teď přelévá na obě strany, opět jde vidět velký chtíč.
35:08 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #9 Romana Kiecková, asistoval #22 Nikol Škopková (3:3)
34:20 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #26 Markéta Režnarová bez asistence (2:3)
33:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #55 Dana Zajíčková (1:3)
32:00 Tlak Vinohrad stále trvá, ale s nulovým zakončením na bránu.
31:12 Třetí pětka FBC se dostala pod tlak, který končí faulem v rohu hřistě.
29:07 Standratní situace domácích skončila u Káčové, které míček sjel po lopatě.
28:13 Režnarová aktivně napadá, ale bohužel pro ní s faulem.
26:24 Další šance hostů končí mimo.
25:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Natálie Bartošová, asistoval #69 Barbora Šádková (1:2)
24:28 Káčová dnes velmi aktivní ve střelbě, zatím ale bez úspěchu.
23:21 Závar před Holubovou se obešel bez následků na změně skóre.
21:20 Vinohrady mohly odpovědět, ale míček přeletěl horní polovinu branky o pár metrů.
20:45 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #9 Romana Kiecková bez asistence (1:1)
20:25 Útoky na obou stranách , oba skončily neúspěšně.
19:59 Střely na branku : 6-5
18:11 Domácí jsou hodně důrazné v osobních soubojích.
16:52 Šuranyiová střílela ale bohužel hodně nad.
16:42 Vinohrady mají stále míček na svých čepelích.
15:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #3 Ivana Hyršlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (0:1)
13:37 Kiecková minula prázdnou bránu.
12:28 Bonusia stále hledá recept na úspěšné překonání brankové čáry.
10:02 Káčová obloukem vyjela zpoza brány, ale nestačila míček zvednout nad již ležící Máčilovou.
09:00 Vinohrady zatím diktují tempo hry.
06:53 Káčová se prosmykla sama před Máčilovou , ale nenašla spoluhráčku, která by byla ochotná dopravit míček za čáru.
06:05 Szczurová promáchla míček , který mohla nasměrovat do prázdné branky.
03:40 Macurová poslala přízemní střelu , kterou Holubová s přehledem viděla
02:07 Kiecková prověřila pozornost golmanky Máčilové.
01:18 Míček zatím stále pod kontrolou hostů.
00:31 Oba týmy začaly aktivní hru, touha po vítězství je na obou stranách zřejmě velká.