60
  • 60 59:20
    Jičín

FBK Jičín - TEMPISH FBS Olomouc 4:3
branky: 6. Pavlína Mikolášková, 35. Ladislava Špíglová, 45. Pavlína Mikolášková, 49. Gabriela Žůrková - 5. Monika Zamazalová, 34. Simona Kabeláková, 52. Adéla Pantělejevová; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 209; zásahy brankářů: Veronika Samková 20 - Ivana Starečková 11; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácího týmu: Dnes jsme předvedli vcelku koncentrovaný výkon, kdy jsme po většinu utkání soupeře nepouštěli do větších šancí a při závěrečném tlaku soupeře nám pomohlo i štěstí. Pro psychiku před závěrem sezony velmi důležité vítězství.
60:00 Komentář trenéra hostí: Klasické povánoční utkání bez florbalové kvality. Pokud hledáme příčiny dnešního propadáku, stačí se podívat na složení, ve kterém jsme dnes dorazili. Soupeř nás po zásluze potrestal.
60:00 Střely v poslední části hry 4: 9.
59:59 To co nikdo nečekal se stalo skutečností, Jičín porazil soupeře z Olomouce!!!
59:29 Jičín takticky drží míč na soupeřově polovině.
59:20 Timeout FBK Jičín
59:20 Domácí trenér si bere time out, aby uklidnil své svěřenkyně.
58:37 Olomouc hraje bez golmanky!!!
57:42 Samková předvádí další svůj skvělý zákrok.
55:55 Obrovská chyba zůstala nepotrestána, když se olomoucká hráčka netrefila do prostoru branky, ačkoli šla úplně sama.
54:55 Žůrkové nyní chyběly ke skórování centimetry.
54:30 Samková nyní podržela svůj tým, když si dobře počkala na střelu ze střední vzdálenosti.
51:51 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Adéla Pantělejevová, asistoval #10 Jitka Oháňková (4:3)
51:51 Olomouc utkání zdramatizoval, když se jim podařilo protlačit balónek do branky mezi tyčí a tělem Samkové.
50:55 Domácí nyní aktivnějším týmem, Olomouc však zápas rozhodně nebalí.
49:47 Další pěkná střela Jičína, která však končí mimo. Vzápětí se situace opakuje.
48:45 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
48:45 GÓL FBK Jičín! 4:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #66 Ladislava Špíglová (4:2)
48:45 A Jičín zvyšuje na rozdíl dvou gólů, když svůj první gól v dresu Jičína vstřelila čerstvá posila G. Žůrková.
47:55 Domácí Kalinová pohlednou kličkou obešla hned dvě soupeřky a ukázala jak si je dnes svou hrou jistá.
47:01 Jičín oslabení bez větších problémů ustál.
46:28 Jičín se dokonce během oslabení dostává do šance, nyní je rozhodně lepším týmem.
44:57 Jičín si situaci komplikuje, ale v oslabení se zatím drží, zbývá ještě necelá minuta.
44:16 GÓL FBK Jičín! 3:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #71 Andrea Satýnková (3:2)
44:16 Platilo nedáš, dostaneš. Jičín se poprvé v utkání ujímá vedení.
43:48 Nepřesná rozehra Jičína vybídla soupeřky ke skórování, ti šanci nevyužily.
42:45 Oběma týmům se podařilo se na chvíli usadit na polovině soupeře, ke vstřelení rozdílové branky ani jedna z akcí nevedla.
40:01 Začala nám poslední třetina zápasu, který je mnohem dramatičtější, než se předpokládalo.
40:00 Střely na branku ve druhé části hry 4:8.
39:54 Poslední akce třetiny byla v režii Olomouce, střela však skončila mimo.
39:15 Míček poskakoval na brankové čáře Olomouce, přes ní se však nepřevalil.
38:45 Únik Pitthartové skončil pouze v rohu hrací plochy.
38:15 Jičín nyní spíše v defenzivě, snaží se o rychlé protiútoky.
34:13 Neuvěřitelné, ale hurikán se opakuje, Olomouc šla do vedení. Vzápětí Jičín znovu vyrovnává a stav je tak znovu nerozhodný.
34:12 GÓL FBK Jičín! 2:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #66 Ladislava Špíglová, asistoval #2 Barbora Kořínková (2:2)
33:57 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #15 Petra Dadej (1:2)
32:33 Jičín šel do útoku tři na dvě, zablokovaná přihrávka však akci ukončila dříve, než se dostali do šance.
30:51 Po rychlé kombinaci Olomouc v šanci, Samková opět na správném místě.
29:35 Nová posila Jičína, Žůrková, v šanci, když obkroužila olomouckou bránu, následně však pálí pouze do golmanky.
28:34 Postup Satýnkové zastaven, když se na ni snesly tři soupeřky.
27:35 Nepřesnost na jičínské straně pustila soupeře do rychlého protiútoku, skvěle vykryla prostor své brány Samková.
24:12 Závar před jičínskou brankou, způsobený nedůrazem domácí obrany, zůstal nepotrestán.
22:25 Na začátku druhé třetiny se hra přelévá ze strany na stranu. Hráčky se snaží minimalizovat nepřesnosti.
20:00 Poměr střel po první hrací části 7:6 ve prospěch domácích hráček.
19:59 Jičín se ještě pokoušel vyvinout na konci třetiny tlak, ke gólu to však nevedlo.
19:05 Další pozorný zákrok domácí Samkové, která si pohlídala prostor u své levé tyče.
17:15 Část olomouckých hráček vyrazila na střídačku v nesprávnou dobu, Jičín však nabídnuté přečíslení nevyužil.
16:08 Olomoucké hráčky opět na několik sekund usazené na útočné polovině, standartní situaci nevyužívají.
14:03 Spolupráce Žůrkové se Satýnkovou, která pálí vysoko nad, z následného rychlého protiútoku i olomoucká střelkyně míří mimo.
11:21 Výborný zákrok domácí Samkové, který zabránil jasnému gólu.
10:54 Olomouc teď na chvíli zatlačila domácí na vlastní polovině, nicméně bez ohrožení brány.
09:33 Hraje se rychlý florbal bez větších šancí.
05:50 Další velká jičínská šance, ke gólu chybělo pár centimetrů.
05:04 Tak to byl opravdu hurikán, dvě branky během několika málo sekund. Po jedné na každé straně.
05:03 GÓL FBK Jičín! 1:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #99 Pavlína Mikolášková bez asistence (1:1)
04:48 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #20 Adéla Pantělejevová (0:1)
04:10 Velká šance Jičína je neujala, do brány nezapadla ani následná dorážka.
02:24 Standartní situace Jičína ze střední vzdálenosti bez využití.
01:10 Po jedné drobnější šanci na každé straně, hraje se ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly pro tým Jičína.
00:00 Za malou chvíli bude zahájeno utkání mezi týmy FBK Jičín a Tempish FBS Olomouc.