Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Omlux Střešovice 4:5
branky: 14. Monika Petřeková, 42. Monika Petřeková, 45. Ivana Hyršlová, 50. Natálie Bartošová - 2. Lucie Chaloupková, 3. Adéla Kramperová, 26. Barbora Zabavská, 30. Petra Brotánková, 40. Sabina Čermáková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jana Velčická 21 - Kateřina Blahutová 24; po třetinách: 1:2, 0:3, 3:0
60:00 To je pro dnešek ode mě vše, těším se na Vás opět v neděli při extraligovém dvojutkání, kdy hrají SKV Ladies i SKV Boys tady na Vinohradech. Dobrou noc :)
60:00 Komentář trenéra hostů (Pasecký): 'Mrzí nás poslední třetina, kdy jsme začali hrát příliš hekticky a po celém hřišti kupili individuální chyby. Do té doby jsme utkání drželi pevně v rukou. Vyrovnání zabránila dobře zvládnutá oslabení a výkon brankářky. Příště musíme hrát celých 60 minut.'.
60:00 Komentář trenéra domácích (Kotíková): 'Zápas jsme si prohrály v prvních dvou třetinách, kdy jsme naprosto selhaly v obraně. Pozitivum do neděle je výkon ve třetí třetině.'
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV - 14, Tatran - 8. Střely celkem: SKV - 28, Tatran - 26.
59:32 Časomíra opět vypověděla službu
59:25 Honzová trefuje Vachuškovou, kterou následně poslala na párek Strejcovská
58:39 Domácí překvapivě pouze v pěti
58:38 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:35 Čermáková netrefuje z ideální pozice
57:58 Hyršlová bekhendem na Bartošovou, ta skákavý balonek netrefuje ideálně. Následně Bartošová opět v akci, v gólu jí zabránila Hyršlová ....
52:30 Strejcovská skvěle, Blahutová vyráží
51:45 Strejcovská s Bartošovou vybojovaly balonek a domácí se opět usazují na útočné polovině
51:01 Čermáková trefuje tyč!
50:42 Beranová po odpískání odpálila míček do hlediště, sudí jí za to odměňují dvouminutovým trestem
50:28 Nenápadná střela Chaloupkové proskákala brankovištěm do rohu
49:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #3 Ivana Hyršlová (4:5)
49:24 Hyršlová opět zužitkovala svůj důraz, kdy vybojovala pro Bartošovou míček, domácí proměňují přesilovku!
49:17 Strejcovská nad
49:02 Honzová trefuje Kramperovou
48:07 Hyršlová s Reichovou 2 proti Beranové, Hyršlová dokázala prostrčit na osamocenou Reichovou, ta si na Blahutové vylámala zuby
47:18 Pokus Sequensové kryje Kotíková
46:45 Bartošová přešla přes Beranovou, následně nechala míček za sebou
45:50 Bartošová těsně mimo
44:34 Petřeková si udělala dobrý den ze svých třech protihráček a nahrávala na osamocenou Sladkovskou, která netrefuje ideálně
44:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #3 Ivana Hyršlová, asistoval #14 Barbora Reichová (3:5)
44:03 Reichová si výborně pokryla balonek a dokázala vystřelit. K vyraženému míčku se dostala Hyršlová a z malého brankoviště se nemýlí
43:12 Čermáková z otočky těsně mimo
41:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Monika Petřeková, asistoval #14 Barbora Reichová (2:5)
41:50 Petřeková výborně střelou po zemi snižuje
41:07 Strejcovská tak napůl nepovedenou střelou málem Blahutovou překvapila. Míček však mířil mimo tři tyče
40:32 Bartošová neseřídila mířidla a netrefuje odkrytou branku
40:10 Na hřišti se nám dnes poprvé objevuje Barča Sladkovská
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV - 7, Tatran - 11.
39:38 Střela Tatranu se klouzala po brankové čáře, Honzová vyhazuje k mantinelu
39:12 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Sabina Čermáková, asistoval #13 Hana Sedmíková (1:5)
39:12 Tak to byla velká chyba domácích a laciný gól
38:51 Čermáková z úhlu, Blahutová vyráží ramenem
37:42 Střešovice vybojovaly faul v obranném rohu
37:25 Honzová skvěle dlouhým lobem na Petřekovou, ta se vyhnala ze střeleckého úhlu
36:45 Honzová vystihla rozehrávku hostů a upalovala kupředu, jednu hráčku si obhodila, na druhou už byla krátká
35:57 Bartošová se snažila přistrčit na Macurovou, na balonek nedosáhla
34:58 Jiříčková zadovkou na Petřekovou, ta však netrefuje ideálně
34:10 Domácí mají slibně vypadající rozehrávku kousek od velkého brankoviště
32:49 Po prodlevě, kterou zavinila závada na časomíře, se opět hraje. Tatran v plném počtu
32:27 Macurová netrefila ideálně, Blahutová vyhazuje až za polovinu
32:00 Kotíková do připravené Blahutové
31:27 Střela Strejcovské prosvištěla okolo branky
30:52 Velčická výhozem poslala do útoku Macurovou, ta při pokusu o střelu faulována. Domácí si zahrají přesilovku
30:34 Přízemního pokusu Beranové se zmocňuje Reichová, ta je následně sama proti třem červeným odzbrojena.
29:30 Zabavská se drala do zakončení, vysoko nad
29:22 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #89 Petra Brotánková, asistoval #77 Sabina Čermáková (1:4)
29:22 Střelu Sabiny Čermákové Velčická ještě nadvakrát zkrotila, proti střele Brotánkové už neúspěšná
28:33 Domácí v několika šancích, naposledy Valášková střílí těsně mimo
26:50 Střešovice po dlouhé době u míčku
26:09 Kotíková z výběhu trefuje blok, Hyršlová na dorážku nedosáhla
25:00 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #95 Adéla Kramperová (1:3)
25:00 Kramperová skvěla našla nabíhající si Zabavskou, která přesně umístěnou střelou nad nohu zvyšuje
24:37 Kramperová střílela a dorážela svůj pokus, Kotíková však blokuje
23:47 Pokus Honzové končí v rohu
23:30 Domácí se usadily na své útočné polovině, ale chybí střela
21:19 Honzová na výletě, Blahutová pozorná
20:21 Na malém brankovišti v šanci Kotíková, trefuje Beranovou
20:00 Střely v první třetině: SKV - 7, Tatran - 7.
19:57 V posledních vteřinách v šanci ještě Tatran, Velčická si však tento pokus pohlídala
19:25 Reichová skvěle vybojovala míček a běžela s Petřekovou 2 na 1. Blahutová pozorná
17:40 Komorousová dorážela střelu Kotíkové, pouze do blokující hráčky
17:00 Střela Strejcovské zblokována
15:32 Hyršlová vybíhala z útočného rohu, odkud se k ní dostal i odražený balonek a trefuje koleno Blahutové
14:31 Kotíková našla číhající Hyršlovou na zadní tyčce, byla hlídána
14:10 Šádková táhla míček po mantinelu a byla faulována
13:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Monika Petřeková, asistoval #15 Magdalena Kotíková (1:2)
13:14 Zabavská trefila Kotíkovou, která se ihned vydala do protiútoku, vymyslela pro Petřekovou prázdnou branku a ta se nemýlila.
11:30 Reichová vybojovala balonek a kombinuje za brankou s Petřekovou
09:49 Střela pár cenťáků nad ledem od Sedmíkové se minula účinkem
08:35 Střela Valáškové zblokována
07:02 Hosté kombinovali na své obranné polovině, následně se však vrážením v brankovišti provinila Vachušková a rozhodčí přisoudili míček Vinohradům
05:48 Jiříčková v protiútoku přenechávala Reichové, ta se nedostala ke střele
04:31 Kotíková z půlky, Blahutová vyráží
04:15 Zabavská hledala Vachuškovou před brankou, ta však pokryta
03:37 Köhlerová čistě odzbrojila Čermákovou při vytáčení od mantinelu
03:00 Komorousová vybojovala faul, domácí u míčku
02:11 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #95 Adéla Kramperová, asistoval #6 Karolína Vachušková (0:2)
02:11 To rozhodně není začátek, jaký si Vinohrady představovaly. Druhou střelu proměňuje Kamperová
01:52 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #71 Lucie Chaloupková, asistoval #13 Hana Sedmíková (0:1)
01:52 Hosté otevírají skóre utkání dobře umístěnou střelou Chloupkové, která zapadla na vzdálenější tyčku
01:19 Kotíková předskočila tatranskou útočnici a zmocnila se balonku
00:38 Jiříčková trefuje skákavý balonek, bohužel pro domácí pouze do tyčky
00:01 Úvodní buly pro SKV Ladies
00:00 Oba týmy se již pilně rozcvičují na hrací ploše, utkání nám začne za půl hodinky. Co se týče týmů, jsou na tom v této sezoně velmi podobně. Nacházejí se na konci tabulky, kde je dělí tři body. Lépe je na tom Tatran, který si připsal dvě výhry, kdežto SKV pouze dvě. Pokud domácí v tomto utkání vyhrají v základní hrací době, odlepí se ode dna a přeskočí Jičín, který se nachází v tabulce nad nimi. Pokud zvítězí hosté, stáhnou náskok devátých ELITE, od kterých je nyní dělí deset bodů.
00:00 Dobrý večer z Vinohrad! Mé jméno je Tereza Plecitá a budu Vás provádět dnešním online přenosem z utkání extraligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a týmem hostů Tatran Omlux Střešovice. Přeji Vám příjemnou zábavu, snad tu nezmrznu... :)