• 60 59:28
    1:8
    (Glogar)

SK Florbal Benešov - Florbal Torpedo Havířov 1:8
branky: 11. Jindřich Slunéčko - 4. Jakub Vilím, 7. Adam Delong, 13. Jakub Vilím, 31. Adam Delong, 45. Richard Kraus, 57. Adam Delong, 59. Lukáš Pěgřimek, 60. Richard Kraus; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Vojtěch Krátký 41 - Lukáš Nešťák 29; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostů Strnadela: Jsme rádi, že jsme mohli nechat zahrát všechny hráče. Děkujeme soupeři a divákům za zápas. Komentář trenéra domácích Mičla: Soupeř potvrdil svoji kvalitu, bohužel nepovedeným závěrem jsme si trochu pokazili dojem z jinak dobře odvedené hry během celého utkání. Děkujeme soupeři za pěknou hru.
59:28 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:8
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #13 Richard Kraus, asistoval #9 Ondřej Glogar (1:8)
58:36 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:7
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #4 Lukáš Pěgřimek, asistoval #9 Ondřej Glogar (1:7)
56:58 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #29 Lukáš Nešťák (1:6)
54:20 Šejstal střelou prověřuje pozornost hostujícího gólmana Nešťáka.
53:00 Delongova střela míjí branku Krátkého.
50:12 Delong zpátky ve hře a označuje břevno branky domácích.
48:42 Domácí Čepela bojuje za brankou hostů o míč.
47:10 Opět je to hra ze strany na stranu. Domácím se bohužel nedaří zakončení.
44:58 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #13 Richard Kraus, asistoval #15 Vojtěch Mžyk (1:5)
40:53 Domácí na Havířov na začátku třetí třetiny vlétli jako uragán. Velcl nebezpečně zahrozil, ale bohužel nedal.
38:49 Výhodu rozehrávky před brankou hostů domácí nevyužívají.
35:30 Je to florbalová bitva o každý metr poříčské palubovky.
33:34 Hostující první pětka prověřuje domácí obranu a gólmana.
31:39 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
30:11 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #3 Jan Šimík (1:4)
28:40 Domácí Škoula ve skrumáži před brankou hostů netrefuje míček.
27:05 Hosté opět zahrozili, ale Vilím přestřeluju.
25:16 Hostujíci Třaska prověřuje domácího gólmana, branku však míjí.
24:15 Druhou část začal aktivněji domácí tým.
21:11 Šanci domácího Čepely vyráží hostující gólman Nešťák.
18:28 Prudkou střelou zahrozil domácí Lukáš, ale branku hostů minul.
15:50 Domácím se daří eliminovat přesilovku soupeře aktivní obranou.
15:00 Hosté v přesilovce zatím nastřelují pouze tyč domácí branky.
12:16 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Jakub Vilím, asistoval #7 Adam Delong (1:3)
11:33 Oba týmy nyní bojují o každý centimetr hřiště.
10:47 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #61 Jindřich Slunéčko bez asistence (1:2)
06:48 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #12 Jakub Vilím (0:2)
06:48 Bohužel platí nedáš, dostaneš a Delong střílí druhý gól hostů.
06:16 Domácí Vojtíšek nastřeluje tyč soupeřovy branky.
05:49 Nebezpečná akce domácích, Škoula však neproměňuje.
05:09 Nyní je míč více v držení hráčů Torpéda Havířov.
03:37 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 0:1
01:50 Utkání začalo ve svižném tempu. V prvních vteřinách domácí Vojtíšek ve vyložené šanci netrefuje branku soupeře.