60
  • 60 59:48
    Torpedo

1. SC WOOW Vítkovice - Florbal Torpedo Havířov 5:4
branky: 9. Patrik David, 12. Bohdan Kopelec, 34. Jan Kubečka, 39. Patrik David, 56. Lukáš Pešat - 13. Jan Šimík, 18. Vojtěch Mžyk, 32. Jakub Vilím, 42. Jan Seidl; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Dominik Lupták 25 - Lukáš Nešťák 18; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů: Trenéři hostí se k utkání nevyjádřili.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině Vítkovice 10, Havířov 13, střely celkem 23:29
60:00 Komentář trenéra domácích Radima Sedláka: Vítězství bylo vydřené. Děkujeme soupeři za vynikající zápas.
60:00 Nejlepší hráč Havířova: Lukáš Nešťák.
60:00 Nejlepší hráč Vítkovic: Lukáš Pešat.
59:48 Timeout Florbal Torpedo Havířov
59:48 Havířov na poslední minuty v šesti. Ovšem tento zápas koční vítězně pro Vítkovice!
59:20 Havířov právě střelil horní tyčku.
57:24 Havířov se teď velmi snaží, aby vsítil branku, ale Lupták dneska opravdu famózní výkon.
55:22 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #32 Marcel Jakubec (5:4)
55:22 O necelou minutu se jim to také povedlo. Jakubec s Pešatem dosloval vykoupali golmana a posílají své družstvo do vedení.
54:44 Vítkovice se snaží probojovat do vedení. Patrik David teď poslal krásnou nahrávku na Sklenovského, ale gólman pozorný.
52:30 20 vteřin přesliovky nedokázal Havířov využít.
51:51 Havířov již má přesilovku, ale přesto jsou na míčku Vítkovice.
50:28 Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil #72 Adam Delong.
50:22 Kubečka chtěl vzít odpovědnost na sebe a vystřelil, bohužel tím odevzdal míček Havířovu. Ten se dostal dopředu, byl v šanci a Lupták, aby zachránil situaci vyběhl z brankoviště ovšem rozhodčí odpískali Havířovu nájezd. Delong naznačil Kličku, ale Lupták chytá.
48:08 Vilím a Šimík teď nádherně kombinovali na polovině Vítkovic, ale Lupták je dnes výborný.
46:50 Kostolány se chtěl předvést krásnou kličkou, ale byl zastaven.
46:03 Kubečka nastřelil z poloviny prvního hráče a Havířovští šli do protiútoku, ovšem nevyužili své šance.
45:13 Oba týmy si teď tak trochu odevzdávají mičky.
41:50 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #71 Jan Seidl, asistoval #99 Vojtěch Mžyk (4:4)
41:50 Aktivnost se Havířovu vyplatila. Seidl se prosazuje.
41:14 Mžyk projel půl hřiště od rohu, ale Lupták ramenem odklání střelu.
40:44 Oba týmy chtějí vyhrát. Hra se přiostřila.
40:00 Střely na branku. Vítkovice 7, Havířov 8
38:40 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #55 Patrik David, asistoval #32 Marcel Jakubec (4:3)
36:47 Kraus nahrával volnému Mžykovi, který nedal.
35:44 Útočníci Vítkovic se dnes velmi svědomitě vrací pro míčky a získávají je zpět.
35:01 Havířov se zapomíná vracet, často se stává že jdou Vítkovice do přečíslení.
33:42 Vítkovice v dobré pozici, ale bohužel gólman chytá.
33:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #20 Jan Kubečka, asistoval #77 Filip Sklenovský (3:3)
33:13 Sklenovský se vrátil pro ztracený míček, získal ho a společně s Kubečkou vyrovnávají stav.
32:45 Pegřímek v krásné šanci, ale Lupták opět chytá.
32:05 Vítkovice také odpověděli slibnou šancí, ale mimo.
31:53 Havířov se teď z rychlého protiútoku dostali k bráně, kde se snažili dorážet, ale Lupták byl pozorný.
31:18 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #72 Adam Delong (2:3)
31:07 Havířov v dobré šanci před brankou, ale nedal. O pár vteřin později se při závaru před brankou Havířovští prosazují.
30:11 Pešat teďbojoval o míček na středu. Nakonec ho vybojoval a nahrával osamocenému Davidovi, který nedává.
30:00 Utkání sleduje 95 diváků.
27:52 Delong teď ukázkově vytáhl míček z obrany, pak nahrával před bránu Šimíkovi, který čekal, co Lupták udělá, ale čekal příliš dlouho. Trefuje se mimo bránu.
26:12 Vítkovice nevědí jak rozehrát, Havířov jim vše bere. Obránci se nechávají zatlačovat zpátky.
24:30 Oba týmy se svým způsobem uklidnily. Vyižívají chyb soupeře.
23:04 Pešat teď byl ve skvělé šanci, ale nedává.
21:15 Havířov začal třetinu aktivněji, dostal se už do dvou šancí a má míček na hokejce.
20:00 Střely na branku. Vítkovice 6, Havířov 8
19:41 Třaska nechtěl jít s remízou do šatny a probojoval se až do rohu, kde nahrával, ale bohužel jeho nahrávka nebyla zachycena.
19:00 Kostolány je dnes při chuti, každé střídání vyšle minimálně dvě střely.
18:27 Pudich nezvádl přihrávku na své polovině a Havířovští toho málem využili.
17:10 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #77 Dominik Folwarczný (2:2)
17:10 Nedáš, dostaneš. Od středu přihrávka na mantinel kde Mžyk Vojtěch proměňuje.
16:50 Pešat se krásně dostal únikem dopředu, kde přihrál dobíhajícímu Davidovi, který ale nestihl vystřelit.
15:27 Chaos v obraně Vítkovic, málem padl gól po zemi.
14:36 Oba týmy jsou vcelku vyrovnané, ale Vítkovice mi připadají trošku aktivnější.
12:56 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #73 Jan Šimík, asistoval #52 Dominik Mrowiec (2:1)
12:56 Mrowiec poslal středovou nahrávku na Šimíka, který stříli do odkryté brány a otevírá skóre svému týmu,
11:50 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #25 Daniel Fenzl (2:0)
11:45 Kostolány a Pešat teď předváděli hezkou kombinaci na středu, ale bez branky. Ovšem o chvíli později se prosazuje Kopelec.
10:33 Kostolány se teď nejdříve pěkně uvolnil na středu a o 10 vteřin později znovu, ale nedokázal vsítit branku.
09:36 Pařenica Daniel měl teď hezkou šanci od mantinelu, ale pouze do golmana.
08:54 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #55 Patrik David bez asistence (1:0)
08:54 Z rozehrávky se prosazuje Patrik David a pod rukou brankáře posunuje Vítkovice do vedení.
08:30 Vítkovičtí teď kombinovali dvě minuty v rohu soupeře, ale bez významného ohrožení brány.
07:22 Filip Sklenovský předvedl pěkný únik po mantinelu, ale nastřeluje prvního hráče.
05:53 Šochman Erik nahrával před prázdnou bránu Pegřímkovi, který trestuhodně nedává odkrytou branku.
04:46 První pořádna střela Jakubce z poloviny letěla mimo bránu.
03:21 Oba týmy si vytvářejí šance, ale zatím bez střely.
02:00 První minuty ukazují, že Havířovští si chtějí spravit náladu po včerejším hořkém výsledku s FBC Ostrava.
00:05 Vítkovice dnes potřebují vyhrát, držte palce.
00:00 Dobrý den. Vítám Vás u dnešního zápasu.