12:13
    Jan RAKUŠAN
    (Sedláček)

BILLY BOY Mladá Boleslav - Snipers Třebíč 12:13
branky: 11. Robert Kotrlec, 12. Vojtěch Starý, 16. Jakub Doutnáč, 26. Radek Calta, 27. Daniel Štěrba, 27. Vilém Nonn, 35. Jakub Doutnáč, 37. Matěj Pechan, 39. Jakub Bína, 43. Daniel Kořínek, 49. Jakub Bína, 51. Jakub Bína - 5. Jakub Sedláček, 20. Daniel Štěrba, 22. Jakub Sedláček, 32. Pavel Gellner, 40. Filip Horák, 45. Pavel Gellner, 49. Jan Rakušan, 52. Pavel Gellner, 54. Robert Kotrlec, 56. Jakub Sedláček, 56. Jan Rakušan, 57. Filip Horák, 60. Jan Rakušan; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Körber 22 - Jakub Krejčí 14, Jan Bazala 12; po třetinách: 3:2, 6:3, 3:8
60:00 Nejlepšími hráči vyhlášeni: Za domácí hráč číslo 65 Petr Hofman, za hosty hráč číslo 2 Pavel Gellner.
60:00 Utkání nám končí. Hosté nám předvedli neskutečný obrat ve skóre. Z 12:7 otočili utkání na 12:13. Vyjádření trenérů. Nejprve za domácí Radim Křenek: První dvě třetiny koncentrovaný výkon. Poté jsme předvedli typický boleslavský florbal, předržování míčků, hra nahoru dolu. Tím jsme soupeře dostali na koně a utkání nezvládli. Je to sport a zkušenost pro kluky do budoucna, že se hraje celý zápas. Trenér hostí pan Pazderník: Utkání trvá 60 minut a my jsme hráli do konce, zatímco Boleslav si myslela,
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí 15, hosté 20
59:41 GÓL Snipers Třebíč! 12:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Jan Rakušan, asistoval #6 Jakub Sedláček (12:13)
59:41 Körber špatně vyběhl, Rakušan zkušeně kličkou do prázdné.
59:26 Hofman míjí sám před golmanem.
58:52 Šance pro domácí, standartka na brankovišti. NIC.
58:36 Pechan z trestné naběhl, přihrál Caltovi. Nepřesně.
57:47 Körber už musel svému týmu pomoct, důležitý zákrok.
56:27 Timeout Snipers Třebíč
56:27 GÓL Snipers Třebíč! 12:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #63 Filip Horák bez asistence (12:12)
56:27 Neuvěřitelný zvrat ve skóre, hosté vyrovnávají a mají přesilovku.
55:53 GÓL Snipers Třebíč! 12:11
55:42 GÓL Snipers Třebíč! 12:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #6 Jakub Sedláček bez asistence (12:10)
55:40 Hosté jsou teď jednoznačně lepší, další branka v domácí síti.
55:16 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
55:16 Radim Křenek si vybírá oddechový čas, je třeba kluky uklidnit.
54:38 Körber teď neví, kde mu hlava stojí. Mohutný nápor Třebíče.
53:36 GÓL Snipers Třebíč! 12:9
Vlastní branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #2 Robert Kotrlec (12:9)
51:46 GÓL Snipers Třebíč! 12:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Pavel Gellner, asistoval #83 Josef Klíma (12:8)
51:46 Ještě není konec, po vstřelené brance zvoní další dvě tyče Körberovi svatyně.
50:01 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 12:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #49 Jakub Bína, asistoval #65 Petr Hofman (12:7)
50:01 Bína nám ukazuje svoji střeleckou formu a přidává druhý hattrick víkendu.
48:51 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 11:7
48:51 Bína rychle odpovídá na branku Rakušana a uklidňuje svůj tým.
48:28 GÓL Snipers Třebíč! 10:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Jan Rakušan, asistoval #44 Petr Molák (10:7)
47:55 Nyní je k vidění typický juniorský florbal. Nahoru dolu. Neproměněné šance na obou stranách. Spousta chyb.
46:51 Stolek časoměřičů zdraví své čtenáře do sousedního Německa.
45:59 Doutnáč dostal od Hály přihrávku vzduchem, těsně mimo.
45:43 Körber vytahuje důležitý zákrok.
44:36 GÓL Snipers Třebíč! 10:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Pavel Gellner, asistoval #6 Jakub Sedláček (10:6)
44:36 Hosté se nevzdávají, Gellner snižuje a celá střídačka je plná odhodlání.
44:12 Třebíč neni o tolik horším týmem, jak nám ukazuje skóre. Předvádí pěkné kombinace. Tentokráté Rakušan opět mimo.
42:44 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 10:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #23 Daniel Kořínek, asistoval #35 Daniel Štěrba (10:5)
42:44 Štěrba proběhl přes celé hřiště, předložil Kořínkovi před opuštěnou branku. Ten s ledovým klidem uklidil.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
40:00 Druhá třetina nám přinesla gólový brankostroj. Domácí navýšili skóre na 9:4 a zdálo se být hotovo, jenomže hostující Horák těsně před přestávkou snížil a zápas ještě nemusí být zdaleka rozhodnutý. Nechme se překvapit. Třetí třetina začne v 14:30.
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí 10, hosté 7
39:23 GÓL Snipers Třebíč! 9:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #63 Filip Horák bez asistence (9:5)
39:23 Hostující Horák nám předvedl florbalovou parádu. Prohodil si domácího útočníka mezi nohama a tahem prostřeluje Körbera střelou, která se otřela o horní tyč.
38:14 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 9:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #49 Jakub Bína, asistoval #52 Radek Calta (9:4)
38:14 Bína postupoval ze strany sám na brankáře, kličkou alá Jirka Curney dává devátý gól svého týmu.
36:34 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 8:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #55 Matěj Pechan, asistoval #89 Vojtěch Hrůza (8:4)
36:34 Hrůza pohotově přešel přes protihráče, Pechan v situaci 3 na 1 vzal odpovědnost na sebe a vymetá pavučiny v Krejčího brance.
34:23 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 7:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #45 Jakub Doutnáč, asistoval #55 Matěj Pechan (7:4)
34:23 Pechan uzmul rozehrávku obránci, proběhl přes celé hřiště a předložil Doutnáčovi před prázdnou, ten se nemýlil.
32:46 Hosté jsou teď při chuti, střely létají kolem Körbera.
31:38 GÓL Snipers Třebíč! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Pavel Gellner, asistoval #63 Filip Horák (6:4)
30:20 Zajímavá standartní situace na hraně brankoviště, střela do boční sítě.
29:36 Hála na hřišti, domácí v pěti.
29:04 Calta s Hofmanem šetří vteřinky za hostující brankou.
26:39 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #47 Vilém Nonn, asistoval #49 Jakub Bína (6:3)
26:39 Nejprve Štěrba a poté Nonn prostřelují vše co jim stojí v cestě a navyšují tak skóre dnešního utkání.
26:16 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #35 Daniel Štěrba, asistoval #2 Robert Kotrlec (5:3)
25:18 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #52 Radek Calta, asistoval #75 Marcel Lehký (4:3)
25:18 Lehký si dovolil neskutečnou parádu, prohodil si útočníka na polovině hřiště mezi nohama, naznačil střelu, přihrál Caltovi do prázdné, který napodruhé vsítil. Krásný moment.
23:43 Doutnáč z dobré šanci míjí branku.
22:26 Obránci obou mužstev kupí chybu za chybou, z toho plynou brankové příležitosti.
21:29 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #6 Jakub Sedláček, asistoval #2 Pavel Gellner (3:3)
21:11 Dvě tutovky druhého domácího útoku neproměněny, hosté vyrovnávají.
20:22 Körber poprvé ve druhé třetině zasahuje.
20:00 Střely po první třetině: Domácí 13, hosté 8
19:09 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Vlastní branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #35 Daniel Štěrba (3:2)
16:59 Calta osamocen před brankářem, vedle.
15:53 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:1
15:53 Doutnáč od mantinelu výstavní trefou rozvlnil síťku za Krejčím.
15:34 Pechan svoji chybou posílá hostujího útočníka do samostatného úniku, Körber.
14:08 Domácí třetí formace úspěšným napadáním vybojovala rozehrávku z rohu hřiště.
12:57 Hrůza mohutným nápřahem vyprášil vestu hostujícího brankáře.
12:13 Hála orazítkoval tyč Krejčího svatyně.
11:15 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #88 Vojtěch Starý bez asistence (2:1)
11:15 Starý si o brankáře střelou narazil, dorážkou vsítil.
10:02 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #2 Robert Kotrlec, asistoval #49 Jakub Bína (1:1)
10:02 Časoměřič Marek Rozkovec má stejný problem jako včera. Nejde mu vymazat trest.
10:02 Kotrlec zakončuje souhru přesilovkové lajny a vyrovnává skóre.
09:19 Kotrlec zkouší pozornost Krejčího.
08:05 Domácí mají výhodu, přichází speciální formace.
07:22 Hofman nám teď předvedl svoje umění, Calta v dobré pozici mimo.
06:31 Skvělá práce domácí zdravotnice, Krejčí jako v bavlnce.
06:31 Kořínek přehnal důraz před brankou, Krejčí odchází z brány si nechat ošetřit prst jeho ruky.
06:15 Horní tyčka po střele Kotrlece.
05:50 Nebezpečný protiútok domácích zakončuje Hála nad branku.
04:47 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #6 Jakub Sedláček, asistoval #11 Jan Rakušan (0:1)
04:47 Sedláček se dostal osamocen před domácího brankáře a s přehledem proměňuje.
04:26 Körber si připisuje důležitý zákrok po nebezpečné střele.
03:33 Hála na začátku utkání velice aktivní, jeho šanci však hasí golman.
02:15 Hostující útočník z výběhu do připraveného Körbera.
01:27 Hála dopravil míček do branky, rozhodčí ještě před jeho střelou však pískl do píšťalky.