60
  • 60 59:39
    Vítkovice

1. SC SSK WOOW Vítkovice - Bulldogs Brno 6:3
branky: 8. Lukáš Hrubý, 14. Daniel Folta, 42. Karel Ťopek, 45. Daniel Folta, 50. Daniel Folta, 52. Milan Tomašík - 13. Luděk Ondráček, 17. Marek Kadlec, 55. Daniel Folta; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 240; zásahy brankářů: Marcel Suchánek 19 - Michal Jansa 21, Lukáš Bábíček 4; po třetinách: 2:2, 0:0, 4:1
60:00 Hostujícího trenéra jsme nezastihli, takže se nejspíše zdržel komentáře.
60:00 Komentář domáího trenéra Mrázka: 2 třetiny jsme nehráli odbře, působili jsme unaveně, takže kladně můžeme hodnotit az 3. třetinu, kde jsme rozhodli. Soupeř předvedl dobrý výkon, zejména jejich brankář Jansa.
60:00 Střely v utkání: 31:22
60:00 Střely ve třetí třetině: 12 : 7
59:39 Timeout 1. SC SSK WOOW Vítkovice
58:07 Domácí v plném počtu
54:19 Timeout Bulldogs Brno
54:07 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Vlastní branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #77 Daniel Folta (6:3)
54:07 Nahozený míček z rohu si nešťastně srazil kapitán domácích do vlastní branky
51:49 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #11 Petr Kološ (6:2)
51:49 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Lukáš Bábíček družstva Bulldogs Brno
51:49 Kološ vybojoval na středu míček pro Tomašíka a ten vymetl Jansovi pavučinku
49:59 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #77 Daniel Folta, asistoval #22 Tomáš Sladký (5:2)
49:59 Sladký nasměroval přihrávku volnému Foltovi na sředu hřiště a pro něj tentokráte nebyl problém zakončit
49:45 Folta neusměrnil Sladkého přihrávku za Jansova záda
49:03 Suchánek netrefuje prázdnou branku
47:27 Hra je plná osobních soubojů, které rozhodčí občas velmi zvláštně pískají
44:35 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #77 Daniel Folta, asistoval #14 Karel Ťopek (4:2)
44:35 Po stejné akci jako v první třetiě, ze sejného místa, se Folta opět trefuje
43:52 Sladký krásně obešel jednoho z brněnských obránů, položil Jansu, ale když chtěl míček zasunout míček do branky, zjevil se druhý obránce a šanci překazil
41:47 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #4 Martin Vladař (3:2)
41:47 Vladař utekl po pravém křídle, předložil před brázdnou branku Ťopkovi a pro toho už nebyl problém skórovat
34:50 Tomašík trefil pouze masku brněnského brankáře
33:26 Jelikož Veselý trefil Suchánka do obličeje, dostal za to 5-ti minutový trest
32:18 Tomašík teď ve dvou šancích, poprvné treil konstrukci branky, pak přestřelil
21:20 V další velké šanci Petřík, ale ze středu hřiště přestřelil
20:40 Tomáš Sadký netrefil po přihrávce Tokoše prázdnou branku!
20:00 Střely po první třetině: 7 : 8
18:10 Sladkého slibná střela, ale Jansa byl pozorný
16:19 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Marek Kadlec, asistoval #33 Libor Schneider (2:2)
16:19 Kadlec nahrál na mantinel Schneiderovi, ten mu míček z první vrátil a na jeho přízemní střelu byl Suchánek krátký
15:22 Ve velké šani Kadlec a po něm dorážející Koňařík, ale Suchánek oba pokusy kryje
13:33 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #77 Daniel Folta, asistoval #13 Michal Hanic (2:1)
13:33 Hanic ze středu našel na mantinelu volného Foltu, ten zamíchal míčkem a přízemní střelou překonal Jansu
12:05 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #32 Martin Koutný (1:1)
12:05 Po výborně odbráněné první minutě nedokázala bránící čtveřice ubránit rychlouu kombinaci Brna
07:27 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:0)
07:27 Suchánek zpoza branky nalezl zcela volného Hrubého a ten již neměl problém přehdit ležícího Jansu
06:25 V obrovské šanci Schneider, ale místo sřely zvolil nesmyslnou přihrávku na obsazeného spoluhráče
04:50 Po Jelínkově zaváhání při rozehrávce mohl zakončovat Veselý, ale svou šanci promarnil
03:35 Oba týmy začaly velmi aktivně, ale zatím bez větších šancí.