2:5
    Martin ZOZUĹÁK
    (Brychca)

AC Sparta Praha - TJ JM Chodov 2:5
branky: 23. Ondřej Vaculík, 42. Tomáš Furch - 29. Petr Šochman, 30. Jan Řeřicha, 48. Lukáš Brychca, 51. Petr Pražák, 51. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Jiří Dolanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Zdeněk Mitrovský 36 - Jan Barák 29; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácich: Bohužel nám vycházely herně jen začátky třetin, po zbytek času byl chodov lepší. šance chodova v závěru pramenily z naší otevřené hrya přemíry snahy ještě s výsledkem něco udělat.
60:00 Komentář trenéra Chodova: První třetinu jsme nechytli potřebné tempo, od druhé třetiny jsme kontrolovali hru. V závěru jsme mohli přidat šest sedm gólů, čemuž zabránila tragická koncovka a výborný Mitra.
60:00 Nejlepší hráči: H- Šochman, D-Mitrovský
60:00 Střely ve třetí třetině 7:14
55:00 Do průběhu zápasu nyní začala zasahovat městská policie, která zakázala reprodukovanou hudbu a omezuje také fanoušky ve fandění! Na hřišti zatím Mitrovský likviduje jeden brejk za druhým
50:59 GÓL TJ JM Chodov! 2:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #7 Lukáš Brychca (2:5)
50:21 GÓL TJ JM Chodov! 2:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #16 Marek Dvořák (2:4)
47:52 GÓL TJ JM Chodov! 2:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #7 Lukáš Brychca, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:3)
41:36 GÓL AC Sparta Praha! 2:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #13 Tomáš Furch, asistoval #5 Ondřej Vaculík (2:2)
40:00 Střely v 2. třetině 10:15
30:00 Chodov se po dvou akcích ujal vedení a Sparta je v útlumu
29:50 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #4 Jan Řeřicha, asistoval #15 Martin Zozuĺák (1:2)
28:43 GÓL TJ JM Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #11 Michal Schwan (1:1)
22:48 GÓL AC Sparta Praha! 1:0
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #5 Ondřej Vaculík, asistoval #19 Filip Pacan (1:0)
20:00 Střely po první třetině 14:12
00:00 Vše nasvědčuje tomu, že utkání začne dle plánu ve 20:30
00:00 Základní sestava domácích: Mitrovský - Skalička, Roušal - Medal, Moravec, Nekola Základní sestava hostů: Barák - Dvořák, Chlumský - Brychca, Řeřicha, Zozulák
00:00 Vítejte u on-line přenosu ze Sparta Areny. V dnešním utkání, které se hraje ve velmi nepříznivém termínu vlivem nesmyslně vkládaných kol, se utkají domácí AC Sparta Praha a TJ JM Chodov. Video přenos z tohoto utkání poběží na www.tvcom.cz