• 59 58:50
    7:3
    ()

Bulldogs Brno - TJ VHS Znojmo 7:3
branky: 2. Luděk Ondráček, 14. Martin Koutný, 22. Štefan Furdan, 26. Luděk Ondráček, 52. Matěj Koňařík, 55. Radim Komínek, 59. Štefan Furdan - 3. Petr Ostrý, 52. Tomáš Kucharič, 54. David Mahr; rozhodčí: Radim Janeček - David Sekanina; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 275; zásahy brankářů: Michal Jansa 16 - Martin Dejmal 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:2
60:00 Komentáře trenérů: L. Šťasta (Znojmo): Prvních 10 minut zápasu jsme měli více ze hry, ale pak Brno začalo být lepší a my už jsme se nedostávali moc do hry. Góly jsme dostaly po individuálních chybách a ne po systémových. Navíc od chvíle kdy se nám zranil Ondra Mikeš tak nám trochu vázla rozehrávka. F. Vítek (Brno): Dnešní zápas ve všední den pro nás nebyl utrpením na rozdíl od předchozích takto hraných utkání.
60:00 Nejlepší hráči utkání: za Znojmo hráč č. 63 Petr Ostrý za Brno hráč č. 33 Libor Schneider.
60:00 Střely ve 3. třetině: 12:6.
58:50 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Štefan Furdan bez asistence (7:3)
58:50 Furdan si balonek sám vybojoval u mantinelu a poté skóroval
57:00 Probíhají poslední tři minuty utkání. Brno zatím nedovoluje Znojmu závěrečný tlak.
55:38 Kapitán domácích předvedl krásnou individuální akci, bohužel gól nedal
54:38 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Radim Komínek, asistoval #25 Martin Komenda (6:3)
54:38 Domácí Komínek krásně vymetl šibenici střelou z křídla
53:06 GÓL TJ VHS Znojmo! 5:3
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #7 David Mahr, asistoval #92 Tomáš Kucharič (5:3)
53:06 Dorážkou z brankoviště se prosazuje hostující kapitán Mahr a snižuje skóre
51:58 GÓL TJ VHS Znojmo! 5:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #92 Tomáš Kucharič bez asistence (5:2)
51:58 Šťastnou tečí od golmana spoza brány snižuje Kucharič svým prvním Extraligovým gólem
51:22 Timeout TJ VHS Znojmo
51:22 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Matěj Koňařík, asistoval #83 Michal Kotlas (5:1)
51:22 Kotlas střílel od půlky a Koňařík jeho střelu těsně před brankářem šikovně tečoval do sítě
49:50 Po Koutného nahrávce netrefuje poloodkrytou bránu soupeře Furdan
48:20 Hra zatím pokračuje ve stejném duchu v jakém se končila 3.třetina, běhá se za míčkem nahoru a dolů
47:32 Koňařík dobrou střelou trefuje břevno
43:17 V dobré pozici na křídle se objevil Petr Sláma, ale přestřelil
40:00 Ve druhé části vidíme více taktickou hru, kdy Znojmo brání na své polovině a Brno kontroluje utkání a vyčkává na příležitosti.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: 7:4
39:23 Po dlouhé době střela na bránu o kterou se postaral domácí Fabián, Dejmal chytá
37:00 Za posledních 6 minut se nám na hřišti nic vážného neděje, je to spíš boj o střed hřiště
31:08 Buldoci měli volný úder ve výhodné pozici před bránou, ale Komínkova střela byla nakonec zblokována
27:28 Ve velké šanci se na středu hřiště objevil Žižka, ale z dobré pozice neproměnil
25:35 Nebezpečná střela Schneidera z křídla končí mimo
25:13 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #17 Ondřej Veselý (4:1)
23:31 Po krásné souhře celé pětice co byla na hřišti se podruhé v zápase trefuje Luděk Ondráček
23:23 V nebezpečné situaci se ocitl domácí Koňařík, ale z blízky se nedokázal prosadit
21:33 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Štefan Furdan, asistoval #3 David Hauser (3:1)
21:33 Po dobré souhře přesilovkové formace již další střela končí za Dejmalovými zády
21:22 První nebezpečná střela v přesilovce od Martina Koutného končí nad
20:00 Znojmo vstoupilo do utkání aktivně. Jenže branky Brna jeho aktivitu utlumily.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: 9:9
18:59 Domácí bek Knotek namazal z jednomu ze znojemských, ten nabídnutou šanci nevyužil
17:53 Střelu z úhlu, kterou vyslal Komínek dobře kryje Dejmal
16:13 Z dálky střílel Ostrý, Jansa jeho střelu viděl a zneškodnil
14:48 Hosté šli 2 na 1, ale Ondřej Mikeš opět dobrou šanci neproměnil
14:02 Téměř ihned po buly měli domácí další šanci, ale soupeřova golmana tentokrát nepřekonali
13:47 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #33 Libor Schneider (2:1)
13:47 Martin Koutný krásnou a umístěnou střelou ze střední vzdálenosti nedal Dejmalovi šanci
12:01 Z ostrého úhlu se pokusil Petr Sláma překvapit domácího Jansu, ten byl ale pozorný
09:45 Dejmal teď výborným zákrokem vychytal domácího Ondřeje Veselého, který nedokázal překonat ležícího golmana
08:29 Znojmo je v plném počtu
07:10 Domácí měli v přesilovce již několik dobrých střel, ale zatím žádná neskončila na Dejmalovými zády
05:28 Ve velké šanci opět Ondřej Mikeš, ale nedokázal nikým nerušený usměrnit míč do odkryté brány
05:19 Znojemský Ondřej Mikeš trefuje boční konstrukci Jansovy brány
02:30 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #63 Petr Ostrý, asistoval #8 Pavel Palát (1:1)
02:30 Identická situace, ale na druhé straně hřiště a i hosté svoji šanci využívají
01:26 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
01:26 Po nahrávce ze středu se z bezprostřední blízkosti se prosazuje brněnský Ondráček
00:23 První střela domácích od kapitána Kotlase byla zblokována
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí hráči
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u 18.kola Fortuna Extraligy mezi týmy Bulldogs Brno a TJ VHS Znojmo
00:00 Zahajovací sestava Znojma: Dejmal - Řiháček, Mikeš J. - Sláma Pe., Žižka, Mikeš O.
00:00 Zahajovací sestava Bulldogs: Jansa - Knotek, Kotlas - Fabián, Vrána, Koňařík.