5:4
    Václav CULKA
    (Berka)

AC Sparta Praha - Bulldogs Brno 5:4p
branky: 25. Petr Duchek, 42. Adam Kotek, 48. Filip Pacan, 50. Ondřej Vaculík, 61. Václav Culka - 10. Štefan Furdan, 12. Martin Koutný, 46. David Hauser, 55. Luděk Ondráček; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Jiří Dolanský; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 58 - Lukáš Bábíček 23; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:2, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
60:56 Střely v prodloužení: 1:2
60:55 GÓL AC Sparta Praha! 5:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #15 Václav Culka, asistoval #20 Jaroslav Berka (5:4)
60:55 Komentář trenéra hostů se bohužel nepodařilo získat, protože se závěrečnou sirénou zmizel v útrobách haly.
60:55 Komentář Petra Gemrotha, trenéra Sparty: Naše hra nebyla nejpohlednější, ale zato účelná. Když se k tomu přidal výborný výkon Vladana v bráně, dokázali jsme vytěžit body. K dobrému výsledku jsme se dopracovali především díky obraně a přežité druhé třetině. Ta byla klíčová v minulých dvou utkáních.Tady jsme ztráceli zápas.
60:55 Nejlepší hráči: H - Libor Schneider, D- Adam Kotek
60:55 Střely v utkání 28:62
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely po 3. třetině 8:19
54:11 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček bez asistence (4:4)
49:55 GÓL AC Sparta Praha! 4:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #5 Ondřej Vaculík bez asistence (4:3)
47:58 GÓL AC Sparta Praha! 3:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #19 Filip Pacan, asistoval #22 Adam Kotek (3:3)
45:24 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #3 David Hauser, asistoval #25 Martin Komenda (2:3)
41:27 GÓL AC Sparta Praha! 2:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Adam Kotek, asistoval #15 Václav Culka (2:2)
40:00 Střely po 2. třetině 11:24
24:06 GÓL AC Sparta Praha! 1:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #4 Petr Duchek, asistoval #91 David Bouša (1:2)
20:00 Střely po 1. třetině 8:17
11:16 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #33 Libor Schneider (0:2)
09:34 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Štefan Furdan, asistoval #33 Libor Schneider (0:1)
00:00 Základní sestavy: H - Bábíček, Pavla, Kotlas, Petr Kadlec, Ondřej Vrána, Jan Valčík. D - Dřízhal, Bouša, Rössler, Vaculík, Furch, Duchek