4:9
    Milan FRIDRICH
    (Jedlička)

Torpedo Pegres Havířov - Tatran Střešovice 4:9
branky: 19. Pavel Kožušník, 24. Filip Heczko, 37. Pavel Kožušník, 37. Tomáš Kantor - 8. Marek Deutsch, 12. Martin Richter, 26. Johan Von der Pahlen, 30. Martin Richter, 35. Michal Jedlička, 39. Tomáš Vávra, 51. Martin Richter, 52. Tomáš Vávra, 54. Milan Fridrich; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 273; zásahy brankářů: Štěpán Laja 26 - Tomáš Kafka 24; po třetinách: 1:2, 3:4, 0:3
60:00 Kometář trenéra domácích: V tomto zápase rozhodly obrany. Naše obrana byla špatná a obrana Tatranu lepší, proto jsme prohráli
60:00 Komentář trenéra hostujících: Když jsme dodržovali taktiku, tak jsme soupeře přehrávali. Bylo to hodně o protiútocích, brejcích no a nakonec jsme dali více gólů
60:00 Střely za 3. třetinu: 8:11
60:00 Nejlepší hráč: Domácích: Kožušník Pavel, Hostujících: Richter Martin
59:47 Máme posledních pár vteřin, kdy ještě může padnout gól, moc to na to ale nevypadá
58:01 V tuto chvíli už to sice možná vypadá, že je zápas rozhodnutý, ale Torpedo stále bojuje, přinejmenším o snížení náskoku Tatranu, i když se jim to moc nedaří
57:27 A i přes občasné šance Torpeda Tatran pokračuje ve svých útocích, i díky chybám, které hráči Torpeda dělají
55:55 Krečmer při přímé střele na bránu nedokázal trefit volný brankový prostor ale pouze Kafku
54:39 Torpedu už se nedaří dostávat do útočných situací a často ztrácejí míček ve prospěch Tatranu
53:08 Po lehké potyčce o míček před brankou Torpeda, kterou se povedlo Jedličkovi vyhrát, zakončil z jeho nahrávky do prázdné branky Fridrich
53:07 GÓL Tatran Střešovice! 4:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #14 Michal Jedlička (4:9)
51:57 Bohužel, útočné nasazení tentokrát Torpedu nepřineslo užitek a Vávra přidává další gól k náskoku Tatranu
51:56 GÓL Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #15 Tomáš Vávra, asistoval #14 Michal Jedlička (4:8)
51:44 I přes tří gólový náskok Tatranu hráči Torpeda dokazují, že stále mají síly a chuť bojovat a rozhodně ještě není nic rozhodnuto
50:05 V situaci dva na dva se podařilo Richterovi a Von der Pahlenovi přehrát obranu Torpeda a úspěšně dostat míček za záda Laji
50:04 GÓL Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Martin Richter, asistoval #3 Johan Von der Pahlen (4:7)
49:17 Nyní Vávra mohl dorážet do branky Torpeda, jeho střela však nepřekonala Laju
48:32 Další střelu Torpeda, nyní Krečmerovu, zmařila obrana Tatranu
47:49 Konečně si za Torpedo Mirek Kožušník vystřelil na branku Tatranu, střelu ale zachytil Kafka
46:01 Mnoho možností bylo vytvořit si a dostat se do významnějších šancí na obou stranách, zatím jsme se ale za tuto třetinu žádné pozoruhodné akce nedočkali
43:14 Přestávka očividně prospěla hráčům Torpeda aspoň v tom, aby lépe zvládali odrážet útoky Tatranu, ale sami v útoku zatím štěstí nemají
41:14 Stejně jako v první třetině začal Tatran aktivněji a útočněji, ovšem zatím se mu nepodařilo vystřelit si na Laju
40:00 Počet diváků: 273
40:00 Střely za 2. třetinu: 9:12
39:55 V závěru druhé třetiny se každý z týmů pokusil o úspěšnou střelu, nicméně na dosavadním výsledku už nic nezměnili
38:45 Po neúspěšné střele na bránu Tatranu od Mirka Kožušníka se rychlým protiútokem podařilo Vávrovi skórovat
38:44 GÓL Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #15 Tomáš Vávra, asistoval #27 Milan Fridrich (4:6)
37:43 Ovšem Tatranské, které jako by úspěch Torpeda probudil, se opět pouštějí do tvrdších útoků
36:49 Jako znovuzrozený předchozím gólem v zápětí opět dotahuje vedení Tatranu Kantor
36:48 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #11 Tomáš Kantor, asistoval #12 Pavel Bezděčík (4:5)
36:16 Konečně, se podařilo Torpedu vystřelit na bránu, a zároveň Kožušník Pavel zvládl najít mezeru v obraně Tatranu a skórovat
36:15 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 3:5
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #7 Jiří Krečmer (3:5)
35:56 Jakoby hráčům Torpeda docházely síly a už nedosahují takových výsledků a aktivnosti jako v první třetině
34:53 Příliš brzy se Laja vrhnul na místo kudy posléze letěla Jedličkova střela
34:52 GÓL Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #27 Milan Fridrich (2:5)
32:45 Torpedo se poslední dobou nedostává ke střelám, a ani jejich obrana nebyla valná, takto rozhodně vyrovnání nedosáhnou
31:53 Tatranským se nadále daří pronikat obranou Torpeda,uvidíme co s tím zvládnou udělat
29:54 Tatranským se konečně podařilo využít chyb v obraně Torpeda a skórovat
29:53 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Martin Richter, asistoval #26 Matěj Jendrišák (2:4)
29:28 Torpedo směřuje svoje síly do útoku, čímž vznikají šance Tatranu díky oslabené obraně Torpeda
28:26 Oba týmy tvrdě zápasíí o ukořistění míčku a o šance na střelu na bránu, protože v tomto zápase zatím nic není rozhodnuto a je třeba bojovat o vše
27:02 Fridrichovi se nyní málem povedlo vstřelit gól, Laja se vskutku velice zapotil při chytání této záludné střely
25:24 Lajovi se bohužel proplížil míček mezi nohami, po rychlém brejku Von der Pahlena a jeho přesné střele
25:23 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #3 Johan Von der Pahlen, asistoval #26 Matěj Jendrišák (2:3)
23:48 Po Kožušníkově rozehrávce zpoza Tatranské branky se povedlo Heczkovi najít mezeru v Tatranské obraně a úspěšně vyrovnat
23:47 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #9 Filip Heczko, asistoval #19 Miroslav Kožušník (2:2)
23:05 Jurčík se nyní dostal do v této třetině první významnější akce, těsně před brankou Tatranu ale nepodařilo se mu prostřelit ležícího Kafku
21:39 I přes silné útoky obou týmu, zatím jsme se nedočkali nějaké krásnější akce, která by mohla něco znamenat
20:00 Střely na bránu za 1. třetinu: 11:12
19:59 V závěrečných sekundách si ještě Tatran chystal závěrečný útok, který mu nakonec nevyšel
18:22 Tatranský brankář Kafka příliš brzo vyrazil z brány proti Mirkovi Kožušníkovi, který úspěšně nahrál míček ke kraji brány a Pavel Kožušník už skóroval prakticky do prázdné branky
18:21 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #19 Miroslav Kožušník (1:2)
16:32 Hráčům Torpeda se začalo více dařit v blokování Tatranských útoků a vlastních rozehrávkách, ale ještě tomu něco chybí pro úspěšné vstřelení gólu
15:14 Mirek Kožušník se zmocnil pomalé přihrávky jednoho z Tatranských beků a a rovnou vystřelil na Kafku, ten však střelu zablokoval
14:29 Opět zazvonila Tatranská branková tyč, tentokrát střelou Varty
13:45 Jde poznat, že hráči Torpeda neztrácejí naději a tvrdě bojují o vyrovnání, ale Tatranští jim to rozhodně neulehčují a sami bojují o zvýšení svého náskoku
12:36 Oba týmy se nyní chvíli předháněli v útočení, ale žádnému se nepovedlo dostat se do šance na střelu
11:22 Ani ne minutu po začátku přesilovky se povedlo Richterovi přesně mířenou střelou prostřelit obranou formaci Torpeda a zároveň najít Lajou nekryté místo branky
11:21 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Martin Richter, asistoval #10 Marek Deutsch (0:2)
10:23 Tatran, který se do teď držel více v útoku, než aby musel bránit Torpedu v útocích, má nyní šanci zvýšit svůj gólový náskok
09:39 Vávra po rychlém brejku skrze obranu Torpeda nezvládl v rychlosti dorazit míček do brány.
08:25 A střelou Fridricha, která byla zastavena Lajou se Tatran pokusil zvýšit svůj náskok
07:48 Deutschovi se podařilo před brankou Torpeda přesně dorazit koulející se míček za záda Laji
07:47 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Marek Deutsch bez asistence (0:1)
06:32 Ale nyní poprvé zazvonila tyč Tatranské branky
05:35 Kožušník Pavel se probojoval k šanci na přímou střelu od mantinelu, branku ovšem o chlup minul
04:33 Střídavé rychlé útoky a protiútoky tak zatím probíhá tato hra, i když Tatran si drží mírnou převahu v držení míče
02:43 Jedličkovi se podařilo vybojovat míček a dostat se do šance kdy šel proti samotnému Lajovi, nepodařilo se mu ale v rychlosti strefit branku Torpeda
01:56 A nyní se Heczko dostal k první příme střele na Tatranskou branku, nicméně minul
00:44 Po chybě Hlavičky při zpracování přihrávky se Torpedo dostalo do první útočné šance, kterou se jim nepodařilo využít a posléze rovněž brejk Tatranských zůstal bez úspěchu
00:00 Line-Up domácích: G: Laja Štěpán O: Heczko Filip, Kowal Ondřej Ú: Kožušník Pavel, Michalík Richard, Kožušník Miroslav
00:00 Line-Up hostujících: G: Kafka Tomáš O: Klimeš Jan, Hlavička Aleš Ú: Jendrišák Matěj, Richter Martin, Von der Pahlen Johan