• 59 58:43
    6:9
    (Hubáček)

AC Sparta Praha Florbal - Panthers Otrokovice 6:9
branky: 2. Jaroslav Jaroš, 7. Jan Petrmichl, 11. Filip Musil, 15. Filip Musil, 24. Vojtěch Ježek, 42. Jan Petrmichl - 12. Jindřich Hubáček, 19. Lukáš Adámek, 19. Tomáš Březík, 38. Lukáš Blizňák, 53. Jindřich Hubáček, 55. Martin Hlaváč, 58. Petr Graclík, 59. David Hrdina, 59. Lukáš Blizňák; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Michal Outrata 19 - Jan Chlud 12; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:5
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Gofroně:1.třetinu jsme začali špatně, po 2 individuálních chybách jsme brzy prohrávali 0:2. Od 2.třetiny jsme stáhli sestavu a hra se zlepšila. O výsledku jsme rozhodli ve 3. třetině, kdy jsme proměnili brejky a výsledek zaslouženě otočili. Děkuji hráčům za výkon.
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Culky:Bohužel jsme absolutně nezvládli koncovku utkání a individuálními chybami jsme nechali soupeře vyrovnat a následně zápas otočit.
60:00 Střely ve 3.třetině: 4:10, celkem 18:27
59:30 Dnešní utkání je rozhodnuto, hosté si odvezou 3 body
58:43 GÓL Panthers Otrokovice! 6:9
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #20 Lukáš Blizňák, asistoval #9 Jindřich Hubáček (6:9)
58:01 GÓL Panthers Otrokovice! 6:8
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #15 David Hrdina, asistoval #11 Martin Hlaváč (6:8)
57:02 Hosté zúročují svoji vyšší aktivitu a jsou dnes poprvé ve vedení
57:01 GÓL Panthers Otrokovice! 6:7
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #77 Petr Graclík, asistoval #17 René Číž (6:7)
56:35 Domácí se snaží strhnout vítězství na svoji stranu
54:15 Hosté jsou mnohem aktivnější
54:14 Timeout AC Sparta Praha Florbal
54:14 GÓL Panthers Otrokovice! 6:6
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #11 Martin Hlaváč, asistoval #76 Tomáš Březík (6:6)
52:17 GÓL Panthers Otrokovice! 6:5
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #9 Jindřich Hubáček, asistoval #20 Lukáš Blizňák (6:5)
45:46 Jarda Jaroš s osobním 10 minutovým trestem už by nejraději zasáhl do hry
45:45 Domácí uhájili další oslabení
43:46 Sudí dnes právem vylučují, hra je opravdu 'drsná'
41:13 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 6:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #85 Petr Němeček (6:4)
39:58 Trestné střílení družstva AC Sparta Praha Florbal neproměnil #18 Filip Musil.
37:09 GÓL Panthers Otrokovice! 5:4
28:12 Domácí přesilovku nevyužili
25:50 Domácí hráč Štědrý se právě proletěl vzduchem
23:42 Ježek sám v rychlém úniku proměňuje
23:41 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 5:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #69 Vojtěch Ježek bez asistence (5:3)
20:00 Střely v 1.třetině: 8-10
19:59 Dva rychlé góly vrací hosty do boje
18:33 GÓL Panthers Otrokovice! 4:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #76 Tomáš Březík, asistoval #11 Martin Hlaváč (4:3)
18:12 GÓL Panthers Otrokovice! 4:2
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #18 Lukáš Adámek, asistoval #9 Jindřich Hubáček (4:2)
15:00 Jak prozatím výsledek ukazuje, má Sparta celkou převahu
14:33 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 4:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #18 Filip Musil, asistoval #29 Jakub Nachtmann (4:1)
11:45 GÓL Panthers Otrokovice! 3:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #9 Jindřich Hubáček, asistoval #23 Lukáš Ondroušek (3:1)
10:20 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #18 Filip Musil z trestného střílení (3:0)
10:19 Ve vlastním oslabení se dostali domácí do přímé akce, po faulu bylo nařízeno trenstné střílení
06:57 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #95 Matěj Pruner (2:0)
01:50 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #41 Jaroslav Jaroš bez asistence (1:0)
00:00 Line up hosté: Chlud, Nedbal, Číž, Graclík, Hrdina, Hlaváč
00:00 Line up domácí_ Outrata, Halama, pruner, Petrmichl, Ježek, Jeníček