• 60 59:37
    4:6
    (Pražan)

TJ JM Chodov - 1. SC WOOW Vítkovice 4:6
branky: 25. Filip Chmelíček, 32. Jakub Uher, 37. Jakub Uher, 60. Filip Chmelíček - 27. Štěpán Kostolány, 43. Patrik Michalík, 46. Dominik Pieter, 50. Lukáš Pešat, 51. Lukáš Pešat, 59. Adam Zbořil; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Kryštof Sunkovský 20 - Dominik Lupták 28; po třetinách: 0:0, 3:1, 1:5
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Vojty Šišmy: 'Opět jsme propadli ve třetí třetině, kdy jsme přestali hrát to, co fungovalo první 2 třetiny. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Chodov 9, Vítkovice 10. Střely celkem: Chodov 32, Vítkovice 26.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů Jiřího Gurkovského: 'Z naší strany dvě třetiny zápasu nekoukatelná fraška, nehodná jména florbal. V poslední části malé zlepšení.'
59:37 GÓL TJ JM Chodov! 4:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #3 Martin Pražan (4:6)
59:00 Domácí ještě zkoušejí hru v šesti.
58:26 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #47 Adam Zbořil, asistoval #69 Patrik Michalík (3:6)
58:06 Domácí se ale nedopočítali a na hřišti se jich objevilo sedm. šance Chodovských tak spadly pod bod mrazu.
57:55 V rychlém brejku 2 na 1 vyřešil situaci střelou mimo branku vítkovický Bräuer. Domácí hrají v šesti.
56:56 Pškná kombinace Brejchy s Chmelíčkem končí vedle branky.
55:49 PO zásahu míčkem se ze hřiště odkutálel hostující Oborák.
55:16 Chodov má zřejmě jednu z posledních šancí na otočení zápasu.
53:03 Volný úder Chodova blokuje obrana hostů.
52:30 Timeout TJ JM Chodov
50:42 Smolná branka pro domácí. míček se po zákroku Sunkovského kutálel po brankové čáře, aby ho napodruhé do branky dostal Pešat.
50:41 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #50 Lukáš Pešat bez asistence (3:5)
49:15 Chodov sice ubránil zkrácenou přesilovku hostů, ale nakonec se prosadil Pešat. Sunkovský si na míček šáhl, ale brance nezabránil.
49:14 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #66 Štěpán Kostolány (3:4)
46:51 S vyloučeními se nám doslova roztrhl pytel. nyní se hraje 4 na 4.
45:46 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #24 Dominik Pieter, asistoval #35 Viktor Bőhm (3:3)
45:20 Ošetření vítkovického Michalíka, který utrpěl krvavý šřám v souboji v rohu.
44:00 Vítkovice vstřelená branka povzbudila. Jsou v tlaku a usilují o vyrovnání.
42:51 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #69 Patrik Michalík, asistoval #22 Jiří Šebesta (3:2)
42:51 Šebesta postupoval s míčkem středem hřiště, posunul na pravý mantinel Kostolánymu, který bombou do pravého rohu nedal Sunkovskému šanci.
41:56 Hostující Bräuer vyřešil situaci 3 na 2 střelou, se kterou si Sunkovský poradil.
40:45 Brejcha si výborně poradil v souboji s Oborák, posunul na Práška, který ve velké šanci mířil pouze do Luptáka
40:00 Ve druhé třetině se hra otevřela, na obou stranách bylo k vidění více šancí.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Chodov 14, Vítkovice 11
39:30 Šance na obou stranách, Prášek ani Damjanov branky nedosáhli.
36:26 GÓL TJ JM Chodov! 3:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #22 Vojtěch Procházka (3:1)
36:00 V této fázi utkání je jsou domácí jednoznačně lepší. v koncovce však chybí větší přesnost.
34:03 Domácí Prášek backhandem mimo.
33:41 chodovský první útok si díky volnému úderu vynutil tlak na brankovišti. Střela Uhera a dorážka Procházky však v brance neskončily.
32:46 Vítkovice kontrují střelou Oborák pouze do boční sítě.
31:24 Po souhře s Filipem Chmelíčkem se Jakub Uher obtočil kolem obránce a střelou na vzdálenější tyč vrací Chodovu vedení.
31:23 GÓL TJ JM Chodov! 2:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #37 Filip Chmelíček (2:1)
29:50 Po lehce nezáživné pasáži se postaral o vzruch hostující Bräuer. Sunkovský na místě.
27:47 Namlsaný Kostolány trefuje masku Sunkovského.
26:51 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:1)
26:51 Vítkovice srovnávají. Kostolány od levého mantinelu míří nekompromisně pod břevno.
25:30 Nejprve domácího Novotného zastavila čistě vítkovická obrana, z protiútoku vynikl chodovský brankář Sunkovský.
24:29 Domácí využívají svoji první přesilovku. po několika neúspěšných pokusech se prosadil Chmelíček.
24:28 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #22 Vojtěch Procházka (1:0)
24:08 Výborné střídání trojice Novotný, Budíček, Hradil končí dvouminutovým faulem vítkovického brankáře.
22:50 Domácí vstoupili do druhé třetiny aktivněji. Ani střelec Chmelíček se však neprosadil. Následně v dobré pozici Prášek vyprášil 'betony' Luptáka.
20:49 Hned po návratu z trestné lavice se sám na brankáře řítil Brejcha. Bohužel opět vedle.
20:00 V první třetině jsme viděli spíše bojovný florbal, který trpěl nepřesností v koncovce. Domácí byli díky dvěma přesilovkám opticky nebezpečnější.
20:00 Střely na branku v první třetině: Chodov 9, Vítkovice 5
17:32 Dalekonosná střela vítkovického Michalíka nadělala Sunkovskému neskutečné problémy.
17:00 Kombinace Pražan-Uher končí na těle vítkovických obránců.
16:25 Díky aktivitě Brejchy zde máme další chodovskou přesilovku.
15:17 Rossi natáhl z poloviny hřiště, Lupták dorážku nepřipustil.
14:40 Štěpán Kostolány ze vzduchu minul chodovskou branku.
14:18 Vítkovický Patrik Michalík prověřil domácího brankáře. Následný závar branku nepřinesl.
12:55 Damjanovu střelu od pravého mantinelu kryje Sunkovský. Z následného brejku zahrál Brejcha vysokou hokejkou.
11:28 Hosté v plném počtu. Chodov vytěžil z přesilové hry pouze Chmelíčkovu střelu do břevna.
09:29 Vítkovický Šebesta ztratil na polovině míček, a Damjanov musel hasit faulem.
07:32 Volný úder domácích namířil Chmelíček pouze do Luptáka.
05:45 Böhm s Kostolánym zatápěli chodovské obraně, ovšem bez přesné střely na branku.
03:05 Pěknou kombinaci chodovského útoku zakončuje Prášek pouze do brankáře. na Druhé straně Kostolány od levého mantinelu mimo.
00:50 Obrovská šance hned na úvod utkání. Po akci domácího Fialy netrefil z 5 metrů prázdnou branku Brejcha.
00:00 Dobrý den, vítejte u on-line přenosu z utkání 20. kola G2 ligy juniorů. Zahajovací sestavy obou týmů: CHODOV: 95 Sunkovský - 3 Pražan, 4 Rossi - 22 Procházka, 37 Chmelíček, 71 Uher. VÍTKOVICE: 1 Lupták - 35 Böhm, 47 Zbořil - 50 Pešat, 53 Bräuer, 66 Kostolány