60
  • 60 59:07
    Otrokovice

Panthers Otrokovice - Tatran Střešovice 8:9
branky: 10. Petr Graclík, 19. Tomáš Březík, 22. David Hrdina, 36. Jindřich Hubáček, 39. Kryštof Trpělka, 46. Lukáš Blizňák, 52. David Hrdina, 53. Marek Beneš - 16. Jakub Slavík, 16. Jan Bauman, 22. Marek Tlučhoř, 28. Jan Wild, 31. Jan Wild, 33. Marek Beneš, 34. Jan Wild, 50. Matěj Špaček, 55. Jan Bauman; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Provazník 29 - Tomáš Fibiger 31, Jakub Němeček -1; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích Pavla Gofroně: S výkonem týmu v dnešním zápase jsem spokojený, pouze ve 2. třetině jsme se nechali přehrát, ve 3. třetině jsme hru vyrovnali a celý zápas rozhodlo proměnění jedné šance soupeře. Gratuluji soupeři k výhře. Komentář trenéra hostů Luďka Beneše: Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme Daniela Fišera.
59:59 Střely na branku ve 3. třetině 12:10 celkem 38:38
59:59 Ani závěrečný velký tlak nepomohl domácím k zisku 3 bodů.
59:16 Panteři to zkoušejí bez golmana.
59:07 Timeout Panthers Otrokovice
57:42 Tatran se snaží udržet míček na polovině soupeře.
56:03 Ondroušek mohl vyrovnat, golman však jeho střelu vyrazil.
54:47 GÓL Tatran Střešovice! 8:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #30 Petr Pojar (8:9)
52:27 GÓL Panthers Otrokovice! 8:8
Vlastní branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Beneš (8:8)
51:22 GÓL Panthers Otrokovice! 7:8
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #15 David Hrdina, asistoval #77 Petr Graclík (7:8)
51:22 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Jakub Němeček družstva Tatran Střešovice
51:22 Hrdina z půlky vymetá šibenici a Panteři mají vyrovnání opět na dosah.
49:58 GÓL Tatran Střešovice! 6:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #43 Matěj Špaček, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (6:8)
48:45 Tatran po oddechovém čase začíná tlačit.
48:20 Timeout Tatran Střešovice
47:46 Březík vyzval Kopčila ke skórováni, ten však odmítl.
46:23 Panteři se hrnou do útoku a snaží se vyrovnat.
45:23 GÓL Panthers Otrokovice! 6:7
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #20 Lukáš Blizňák, asistoval #19 Tomáš Čechmánek (6:7)
45:23 Blizňák z dálky vymetá šibenici a je to už jenom o gól.
44:17 Provazník předvedl krásný zákrok proti dalekonosné střele Tatranu...
41:56 Otrokovice se hrnou do útoku a dávají najevo svou touhu po vyrovnání.
39:59 Střely na branku 17:19
39:56 Březík vyslal nebezpečnou přízemní střelu, brankař ji však s přehledem kryje.
38:59 Hrdina mohl snížit na rozdíl jedné branky, prázdnou brankou však pohrdl.
38:16 GÓL Panthers Otrokovice! 5:7
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #13 Kryštof Trpělka, asistoval #9 Jindřich Hubáček (5:7)
38:06 Panteři se snaží zatlačit soupeře a dostat se zpět do zápasu.
35:36 GÓL Panthers Otrokovice! 4:7
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #9 Jindřich Hubáček, asistoval #23 Lukáš Ondroušek (4:7)
35:36 Hubáček využívá přesilovku a snižuje na rozdíl 3 branek.
33:32 GÓL Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Jan Wild, asistoval #28 Ondřej Vašíček (3:7)
33:32 Wild dovršuje hattrick a Tatran jde do čtyřbrankového vedení.
32:19 GÓL Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Beneš, asistoval #39 Jan Wild (3:6)
32:03 Velkou šanci měl Hubáček, v uniku sám na golmana neuspěl.
30:28 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Jan Wild, asistoval #46 Jan Bauman (3:5)
30:01 Tatran si začíná vytvářet hodně nebezpečných střel a je jen otázkou času kdy bude Provazník znovu kapitulovat.
27:53 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Jan Wild, asistoval #44 Jakub Švejkovský (3:4)
27:53 Tatran se opět dostává do vedení střelou z mezikruží nezaváhal Wild.
27:03 Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy si vytvořily několik slibných šancí.
25:23 Graclík nahazoval na branku, Hlaváč jeho nabídku poslal vysoko nad.
24:11 Březík je dnes při chuti, mohl přidat svůj druhý gól, jeho pokus však golman vystihl.
21:58 GÓL Panthers Otrokovice! 3:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #15 David Hrdina, asistoval #81 Jiří Provazník (3:3)
21:58 Golman poslal krásným výhozem Hrdinu do protiútoku a ten se nemýlil.
21:09 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #33 Marek Tlučhoř, asistoval #50 Jakub Slavík (2:3)
21:09 Tatran využil závaru před brankou a strhuje vedení na svou stranu.
20:51 Ani jeden tým se zatím nehrne do nějaké větší akce...
19:59 Tečku za třetinou mohl přidat Blizňák, ale jeho průnik se mu nepovedl... Střely na branku 9:9
18:23 GÓL Panthers Otrokovice! 2:2
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #76 Tomáš Březík, asistoval #13 Kryštof Trpělka (2:2)
18:23 Březík se nemýlil a srovnává na 2:2..
16:59 Dnešní utkání sleduje 35 diváků.
16:07 Tatran se ujímá vedení a přebírá otěže zápasu...
15:31 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #43 Matěj Špaček (1:2)
15:15 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Jakub Slavík, asistoval #35 Šimon Dušek (1:1)
15:15 A je vyrovnáno... Tatran proměnil velký tlak ve vyrovnávací gól.
13:16 Blizňák z dálky, ale jeho střela Fibigera neohrozila.
12:32 Útočníci hostů se propracovali do šance, ale jejich snahu ukončil obránce domácích.
10:36 Trpělka zkoušel z dálky, ale trefil prvního hráče.
09:07 GÓL Panthers Otrokovice! 1:0
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #77 Petr Graclík bez asistence (1:0)
09:07 Graclík se nemýlil a z voleje posílá domácí do vedení.
07:29 Dlouhý míček vyslal Čechmánek, avšak obránci Tatranu neměli problém míčeki zachytit.
03:20 Druhá lajna domácích vytváří tlak, ale skóre se nemění.
02:28 Hráči Tatranu si drží míček na svých hokejkách, ale domácí brankář neměl zatím žádné potíže.
01:30 Hra se přelévá ze strany na stranu. Zatím bez větších šancí.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Vítejte u 18. kola G2 ligy juniorů. Utkání za malou chvíly začne. Line-up domácí: 81 Provazník - 17 Číž, 35 Spáčil, 11 Hlaváč, 15 Hrdina, 77 Graclík Line-up hosté: 90 Fibiger - 30 Potar, 39 Wild, 43 Špaček, 46 Bauman, 51 Syrovátko