• 59 58:08
    18:6
    (Měsíček)

Tatran Střešovice - FBC Hradec Králové 18:6
branky: 19. Jakub Slavík, 23. Jan Bauman, 26. Jakub Švejkovský, 29. Petr Pojar, 35. Jan Wild, 38. Martin Pokorný, 39. Mikuláš Komárek, 39. Jan Wild, 40. Matěj Špaček, 40. Jan Kolísko, 41. Jakub Slavík, 44. Petr Pojar, 45. Jan Bauman, 51. Jan Wild, 53. Mikuláš Komárek, 54. Vít Nováček, 55. Jakub Slavík, 58. Lukáš Moravec - 7. Adam Ježek, 20. Martin Prokeš, 32. Filip Zdražil, 33. Adam Ježek, 44. Filip Zdražil, 59. Martin Prokeš; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 9, Jiří Tvrdík 6 - Ondřej Kavka 23; po třetinách: 1:2, 9:2, 8:2
60:00 Komentáře trenérů: Luděk Beneš: děkujeme soupeři za utkání René Sova (Hradec): jeden a půl třetiny jsme byli aktivní a tím nepříjemní domácím, bohužel jsme opět doplatili na vlastní chyby a tím dostali soupeře do hry, který se tak dostal do pohody a trestal vstřelenými brankami
60:00 Nejlepší hráči utkání: Komárek (Tatran), Zdražil (Hradec)
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: Tatran 16, Hradec 8 Střely celkem: Tatran 41, Hradec 21
58:08 GÓL FBC Hradec Králové! 18:6
Branku družstva FBC Hradec Králové vstřelil #17 Martin Prokeš, asistoval #12 Michal Měsíček (18:6)
57:41 GÓL Tatran Střešovice! 18:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #45 Lukáš Moravec, asistoval #50 Jakub Slavík (18:5)
55:29 Timeout Tatran Střešovice
54:54 GÓL Tatran Střešovice! 17:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Jakub Slavík, asistoval #31 Jakub Harapát (17:5)
53:02 GÓL Tatran Střešovice! 16:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #49 Vít Nováček, asistoval #35 Šimon Dušek (16:5)
52:04 GÓL Tatran Střešovice! 15:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #38 Mikuláš Komárek, asistoval #37 Jan Kolísko (15:5)
50:25 GÓL Tatran Střešovice! 14:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Jan Wild bez asistence (14:5)
49:09 hosté v přesile nic kloudného nepředvedli, a tak skóre utkání zůstává stejné
46:43 nyní se hraje nahoru dlů, útok střídá útok, leč bez střelby
44:20 GÓL Tatran Střešovice! 13:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #36 Matěj Vaculčiak (13:5)
43:55 GÓL FBC Hradec Králové! 12:5
Branku družstva FBC Hradec Králové vstřelil #8 Filip Zdražil bez asistence (12:5)
43:26 GÓL Tatran Střešovice! 12:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Petr Pojar, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (12:4)
42:33 hosté se osmělili, když kapitán zavelel k útoku
40:46 GÓL Tatran Střešovice! 11:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Jakub Slavík, asistoval #37 Jan Kolísko (11:4)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Jiří Tvrdík družstva Tatran Střešovice
40:00 Hosté nezvládli závěr třetiny, kdy si nechali vstřelit 5 branek přes kopírák do prázdné branky po špatném rozebrání hráčů a nekoncentrovanosti
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Tatran 15, Hradec 5
39:44 GÓL Tatran Střešovice! 10:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Jan Kolísko, asistoval #38 Mikuláš Komárek (10:4)
39:10 GÓL Tatran Střešovice! 9:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #43 Matěj Špaček, asistoval #44 Jakub Švejkovský (9:4)
38:59 GÓL Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Jan Wild, asistoval #35 Šimon Dušek (8:4)
38:18 GÓL Tatran Střešovice! 7:4
37:26 GÓL Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #40 Martin Pokorný, asistoval #39 Jan Wild (6:4)
36:16 Komárek vykoupal obranu hostů a k dokonalosti jeho akce chyběla již jen střelba na branku
34:50 GÓL Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Jan Wild bez asistence (5:4)
34:46 Harapát v obdobné pozici jako předtím Pojar a také střílí mimo
34:07 Pojar netrefuje odkrytou brnaku po narážečce od Kolíska na střed
32:39 GÓL FBC Hradec Králové! 4:4
Branku družstva FBC Hradec Králové vstřelil #9 Adam Ježek, asistoval #12 Michal Měsíček (4:4)
32:39 hrubku domácí obrany trestá z blafáku Ježek
31:49 dvě velké šance Tatranu končí na brankáři Kavkovi
31:23 GÓL FBC Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FBC Hradec Králové vstřelil #8 Filip Zdražil, asistoval #4 Václav Oubrecht (4:3)
28:44 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Petr Pojar, asistoval #38 Mikuláš Komárek (4:2)
27:18 Fibiger vyráží Oubrechtův pokus z vrcholu útočné pětice hostujícího týmu
25:56 Komárek beckhendem vystrašil Kavku, ten pouze vyráží
25:23 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Jakub Švejkovský, asistoval #46 Jan Bauman (3:2)
23:58 Tatran tlačí a ke skórování chybí již jen kousek
22:15 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #49 Vít Nováček (2:2)
21:46 Fibiger úspěšný proti nájezdu Oubrechta
20:00 Střely na branku v 1.třetině: Tatran 8, Hradec 10
19:25 GÓL FBC Hradec Králové! 1:2
19:14 Hosté nejdříve spálili tutovku, aby pak z brjeku Slavík opět zahrozil
18:43 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Jakub Slavík, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (1:1)
11:46 Tatran talčí, chybí mu však přesnější muška
10:17 Kolísko sám před Kavkou, ovšem stál zády do hry a hostující brankář ho dokázal 'vybruslit'
09:39 hosté se po delší odmlce dostali za polovinu s míčkem
08:03 Komárek pálí z první pouze do helmy
07:48 Slavíkova rána končí těsně mimo tyčí
07:16 slibný volný úder hostů končí na zdi domácích
06:16 GÓL FBC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FBC Hradec Králové vstřelil #9 Adam Ježek, asistoval #4 Václav Oubrecht (0:1)
06:16 Oubrechtovu dělovku z vrcholu vyrzail Fibiger nohou před sebe, kde však stál Ježek a posílá hosty do vedení
05:38 Vaculčiak vyslal přízemní střelu, která nadělala Kavkovi problémy
04:49 Wild zbytečně dlouho otálel se střelbou
03:14 Pojar nadvakrát do helmy hostujícího brankáře
02:28 Oubrecht prošel středem přes tři hráče, ale dobré akci chybělo zakončení
01:27 hosté prozatím aktivnější na balonku
00:00 Line-Uo Tatran: Fibiger - Slavík, Syrovátko - Kolísko, Komárek, Pojar Line-up Hradec: Kavka - Zdražil, Prokeš - Boháč, Oubrecht, Dostál